Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tegnap viszont 4 EUR freebetet adtak.

Nekem ma 7 euró freebet-et adott :)
Viszont nem enged befizetni a számlámra,azt írj lépjek kapcsolatba velük.Ez kb egy fél éve van már de az emailre meg meg nem válaszolnak.

Nekem ma 50 eurós nem befizetésit adott. Hatalmas köszi HubiFCB, tényleg német IPnél ad ki Starburstöt, Fire Queent, Paszuly Jánost, utóbbin elkezdtem, vegyesen folytatom a pörgetést. Sajnos egyre kevesebb van, és már lassan meghülyölök a zenéjüktől (de olyan jó hallani amikor bónusztkör jön, én meg rohanok át a szobán a géphez  :)). De jól állok, eddigi legnagyobb nyereményem is most jött össze. Így kezdtem (amikor a bonusround véget ért):


Itt mindig ilyen 2-3 napba telik a kifizetés (skrill)? Vagy csupán az első alkalomnál szórakoznak ennyit "belső ellenőrzés" címszóval.   ::)

Idézetet írta: csatarid Dátum december 01, 2015, 11:20:33
Itt mindig ilyen 2-3 napba telik a kifizetés (skrill)? Vagy csupán az első alkalomnál szórakoznak ennyit "belső ellenőrzés" címszóval.   ::)

Igen.

Mai mérges levelem nekik. 2hete nincs válasz, csak hogy foglalkoznak az üggyel. Jönnek a sablonválaszok. Egy technikai hiba miatt egy bónuszt ajánlottak, amit persze nem kaptam meg.


Kedves bwin!

Köszönöm az emailt. Ja nem.

Nem elfogadható ez a hosszadalmas ügyintézésért.

Ismételten értesítem, hogy a november 19.i levelükben ígértek nekem egy bónuszt amit azóta sem elérhető a számlámon. Ismétlem, hogy megértsék. November 19. Az testvérek között is minimum 12nap. Ennyi idő alatt egy embrió karokat növeszt a második trimeszterben!!! De én mégsem kaptam választ. Komolyan szívatnak? Direkt? Nyomatékosan megkérem, hogy emelje fel a telefonját, pötyögje azt a gyorshívó gombot ami azé a részlegé ahol foglalkozni kéne az ügyemmel, és mondja meg neki, hogy ideje lenni tenni valamit. Nem hiszem hogy olyan nehéz dolga lenne a problémámmal, hogy ne lehetne percek alatt megoldani.

Köszönjük megértését.

Amennyiben még akadna kérdése, ne tegye fel, mert elég idegbeteg lettem emiatt a lassú herce-hurca miatt.

Üdvözlettel

a bwin egy kiábrándult ügyfele

A bwin NEM támogatja a gyors és pontos ügyintézést probléma esetén.


Kész kabaré, megint, 4 számlán 4 db 25%-os befizetési szar. Gyanús hogy vasárnapig megint meglesz a 11,5 over  :crazy:

A rendszer megérzi a multiaccozást..  :D :D

Engem másfél honapja..Írtam nekik, kedvesen, durván stb.. mindig ugyan azt a választ kaptam.. kibaszott kretének

Arról a pénzről mondj le, engedd el. Azt akkor sem kapnád meg ha másik írna nekik.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 04, 2015, 12:00:50
A rendszer megérzi a multiaccozást..  :D :D

Talán  :D Amúgy nem multiacc, mind a négy számla legalább 7-8 éves, korábban gyakran használt számla. Enyém meg 3 haveré, akik épp nem használják. Nem egymás után azonnal szoktam belépni, nem is egy IPről. A reg is értelemszerűen külön időpontokban külön IPről, külön lakcímekhez lettek rendelve.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 07, 2015, 11:00:31
Hali! Van az irodánál most valami befizetési promó, érdemes befizetni?

Kaparj egy kaparóst pénteken és lesz :great:

Tudna valaki segíteni abban hogy mi most a maximum tét egy átlagos sporteseményen?
Tudom hogy esetenként változó, de évekig volt egy gyík 100 euros limit, és érdekelne hogy visszaállt-e a régi szint.
Köszi ha valaki segít!

Nekem 100 ezer Ft-t szokott engedni, de premiumos számlám van. Szerintem a sima Bwinnek is tudnia kéne ezt a szintet.

Idézetet írta: mcfly Dátum december 08, 2015, 22:43:37
Tudna valaki segíteni abban hogy mi most a maximum tét egy átlagos sporteseményen?
Tudom hogy esetenként változó, de évekig volt egy gyík 100 euros limit, és érdekelne hogy visszaállt-e a régi szint.
Köszi ha valaki segít!
nekem sohasem volt limit rajta...