Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#1815 február 22, 2016, 16:57:02, Wonder68
Idézetet írta: runin Dátum február 20, 2016, 07:39:39
Ugyanezt kaptam. De számomra hihetetlen,hogy a bwin képes ennyire nevetségessé tenni magát!
Ahhoz,hogy megkapjuk a 310,30 huf-t előtte 10.860,54 huf értékben kell játszani.
Dögöljek meg,ha ezek normálisak... Ez nemhogy vicces,hanem egyenesen szánalmas!  :noway: :noway: :noway:

Nekem megint sikerült 10kilót kivenni ebből a befizetésnélküli casinóbonusból  :ok:
15€ nodepo casinó bonus volt és 163 540 forintot játszottam.  :great:
Pont 10 000ft maradt a forgatás végén..(33€)
:beerchug:

Kiszámoltam, hogy a múltkori 100Euróst egymilliónyolcvanötezer forint után vehettem volna ki :D :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 22, 2016, 16:49:33
Nekem megint sikerült 10kilót kivenni ebből a befizetésnélküli casinóbonusból  :ok:
15€ nodepo casinó bonus volt és 163 540 forintot játszottam.  :great:
Pont 10 000ft maradt a forgatás végén..(33€)
:beerchug:

Kiszámoltam, hogy a múltkori 100Euróst egymilliónyolcvanötezer forint után vehettem volna ki :D :D

Grat! De lássuk be,15 Euro-ból nagyobb eséllyel lehet bármennyit is nyerni,mint 1 Euro-ból.  :D

Igen, egyértelmű hogy a legkisebb esély az 1€ bónusznál van.
Nagy mázli kell ahhoz hogy az első tétre BIGWIN legyen.

1 eurós bónusznál én 0,1 vagy 0,2 eurós tétekkel (pl. starburst) szoktam próbálkozni, mert legalább úgy van 5-10 pörgetés és ha azalatt bead egy nagyobb wint, akkor jó eséllyel a bónusz is ki lesz pörgetve.  (mondjuk 1 eurósból csak egyetlen egyszer sikerült így kb. 3000 ft-ot kivenni)


Bwinről skrillre először veszek le pénzt.
2 napja (szombaton) kértem ki de még nem jött meg.

Ez normális, másnál is így van? Köszi

#1820 február 22, 2016, 23:29:11, Wonder68
Idézetet írta: Laca87 Dátum február 22, 2016, 23:21:46
Bwinről skrillre először veszek le pénzt.
2 napja (szombaton) kértem ki de még nem jött meg.

Ez normális, másnál is így van? Köszi
Én tegnap este kértem ki 10kilót ma dél körül jött meg Skrillre.
Lehet az első kifizetést jobban ellenőrzik.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum február 06, 2016, 00:04:27
15€ no deposit kaszinó.

Megint ez jött.
Az új egyiptomi játékon próbáltam megforgatni. Nagy nehezen beadta a 3 scattert. Erre választani kellett a gyufa, elemlámpa, mécses hármasból. Utóbbit választottam, ez volt a legkisebb szorzó. Erre felajánlja, h válasszak a 3 ajtó közül. Itt is a harmadikat választottam:  ami mögött nem volt más mint a bónuszjáték vége...

Január elsejét és karácsony napját leszámítva októberben kaptam utoljára befizetési bónusztól eltérő dolgot, egészen a mai napig. 6 eurós kaszinó bónusz. Az egy dolog, hogy 10%ig nem jutottam, de az kicsit poén, hogy a rekordnyereményem az kb a pörgetés ára volt. Az meg már egyenesen vicc, hogy kétszer adta be a Spin&Stripes gép a bónuszjátékát, 135 és 145 huf lett a nyeremény  :D

#1823 március 18, 2016, 17:33:31, BoTa88
.

Nekem 50%-os kaszinó befizetési bónusz jött. :P

Rájöttem, hogyan lehjet kiforgatni nagyon könnyen a kaszinó bónuszt (egy részét)

Régebben kaptam 1eurot, persze nem sikerült megforgatni maradt pár cent. A forgatás nem tűnt el, én meg nem töröltem. Ma kaptam 10eurot és azzal kezdetem el játszani. Ugye ezt 350 értékben kel forgatni, az 1eurót 35euró értékben. Elkezdtem live roulettezni és 2tucatra tettem a 3ból mindig. Sikerült felvinni az összeget 25euroig az össztétem meg elérte a 35eurót így a régi 1euró bónusz kipörgött.És ezután csak az alap 10euró bónusz maradt felhasználhatatlan fogadásra, a nyereség amit tulajdonképpen  belőle generáltam a befejezett forgatás miatt, vagyis 15euro, használható volt bármire. Fel is tettem 1.01es oddsra és elkezdtem a 10euroval a 10euros forgatást. Azt persze elbuktam,de így is maradt tisztán 15 euro.

Tanulság. Ha kicsi pl 1 v 2eurós bónusz jön de nem sikerül megofrtani érdemes egy kis részt belőle meghagyni(nem teljesen lenullázni) hogy a bónusz is maradjon így egy esetleges későbbi nagyobb bónusszal ki lehet forgatni a kisebbet. Ha ez sikerül akkor csak a nyereség lesz cash. Pl  marad 0.10cent egy 1eurós bónuszból és következőre bemákolunk egy 100as bónuszt. Ekkor ha felvisszük 150ig és elérjük az első bónusz megforgatási követelményét akkor a nyereség vagyis 50euro szabadon használható lesz. Viszont ha a 100Euróból nem generálunk hasznot, akkor nem lesz cash belőle

bwin és gamebookers 10euró freebet :DD

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 26, 2016, 00:05:59
bwin és gamebookers 10euró freebet :DD

Nekem 4 és 8 dodó  :D :redchug:

... vagyis ajró  :great:

Nevetséges már hogy nekem 3 hete folyamatosan befizetési bónuszt ad. Ma és tegnap csontra ugyanazt! :crazy: :bash:

Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 26, 2016, 07:24:55
Nevetséges már hogy nekem 3 hete folyamatosan befizetési bónuszt ad. Ma és tegnap csontra ugyanazt! :crazy: :bash:

Csak 3 hete? Én meg október óta csak 3x (lehet hogy 4)  kaptam olyat, ami nem befizetési volt  ;D