Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Rákérdeztem chaten, csodálkoztak hogy nem jó a bspin.. Elvileg működni-e kellene. Kérdezték vpnt használok,mondtam nem..

Kellett nekik írnom emailt a hibaüzenettel, majd válaszolnak. Ha ügyesek 6.a után :D

Az admin miért törölte a linket amúgy:?

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 04, 2017, 18:39:37
Az admin miért törölte a linket amúgy:?

Biztos megvolt rá az oka.  :cya:

Egyébként is linkek használata nem igazán engedélyezett.

Sejtettem hogy volt oka. Elég régóta vagyok tag, hogy tudjam ok nélkül nem tennétek ilyet.

Csak nem sejtettem hogy ez bármilyen problémába ütközik. Ha csak abba nem hogy ez egy kaszinós promó volt, ez meg a sportfogadásos topik és nem a kaszinós..

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 04, 2017, 21:16:09
Sejtettem hogy volt oka. Elég régóta vagyok tag, hogy tudjam ok nélkül nem tennétek ilyet.

Csak nem sejtettem hogy ez bármilyen problémába ütközik. Ha csak abba nem hogy ez egy kaszinós promó volt, ez meg a sportfogadásos topik és nem a kaszinós..

Megmondom őszintén már nem is tudom, hogy mire vonatkozott az illető link.

Erre a bspin kaszinós promóra. Megnyitás után lehetett pörgetni freebetért,Bj v roulette bónuszért többek között.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 04, 2017, 17:44:59
Rákérdeztem chaten, csodálkoztak hogy nem jó a bspin.. Elvileg működni-e kellene. Kérdezték vpnt használok,mondtam nem..

Kellett nekik írnom emailt a hibaüzenettel, majd válaszolnak. Ha ügyesek 6.a után :D
Olyan jól reklamàltàl hogy mèg mindig nem jó  :cya:

Még csak 18 óra telt el és hétvége van. Mit hittél hogy jó lesz reggelre?

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 05, 2017, 09:55:59
Még csak 18 óra telt el és hétvége van. Mit hittél hogy jó lesz reggelre?
Azt nem gondoltam,de van 1 olyan èrzèsem hogy nagyonis jól tudjàk hogy nem jó ès csak az időt húzzàk.A korrekt az lenne tőlük ha holnapra megoldanàk,ès ràhúznànak 10. Èig a promóra,de ilyen sajnos szerintem nem lesz,majd mossàk a kezüket.Azt halkan amúgy megjegyeznèm,hogy nekem minden reklamàció megoldàsa több hetes periódus,ugyanakkor mindig jóvàírnak bizonyos összeget freebetkènt kàrpótolva a hosszú utànajàràsukat...Lehet ez lesz majd nàlad is.

Igen ismerem ezt az eljárásukat. :D Épp ezért reklamáltam :DD

megint van új promóció a kaszinó részlegen, nekem német nyelvre állítás után sikerült lekaparni a napi kártyát,
10€-s Black Jack bónusz  :beerchug:

Idézetet írta: chriss87 Dátum március 06, 2017, 10:23:44
megint van új promóció a kaszinó részlegen, nekem német nyelvre állítás után sikerült lekaparni a napi kártyát,
10€-s Black Jack bónusz  :beerchug:

Linket tudnal adni hozzá kérlek :)


Azt a linket másold be ahol már a kaparásnál vagy.

Igen-igen, mert nekem nem mutatja