MLB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


19 Mar 2016 , 01:55 CET  Hiv. szám 161123750000115

Sacramento Kings 9 @ 1.83 NYERTES Pont hendikep
Detroit Pistons vs Sacramento Kings

Teljes tét:$80.00 Kifizetve: $146.67


Csak úgy mint tavaly, idén is, időhiányban szenvedek. Nincs annyi időm hogy elemzéseket írjak, de még sokszor arra sem hogy tippeket írjak. Bízom benne, hogy nyáron lesz időm erre a naplóra.
Az eredményeket, meccseket követem, képben vagyok. Néha egy-egy fogadást is sikerül megtenni

Az 5,5 over a NY Yankees meccsre szól.


Az over az a Detroit meccsre szól a másik kettő, hogy több ütésük lesz a meccsen.

Idén kezdtem el fogadni az MLB-re ! igazából kicsit sem vagyok benne még otthon de a naplód által rakom a tippeket amikor tudsz kirakni persze :) csak így tovább :)

Kéne a WSH win meg hogy essen még négány pont a DET meccsen és akkor 2/2 jönne.

Houston - Boston Over 9-ről mi a véleményed?

Az magas határ, nagyon magas. Viszont mind a két oldal nagyon erős ütésben és a dobók sem olyan kimagaslóak, ugyanakkor mindkettő képes nagyon jó teljesítményre. pl Feldman nullázta idén a Kansas Cityt 7inningen keresztül, Owensenek meg tavaly volt néhány nagyon jó meccse.

Meccs előtt nem tennék semmit, max élőben hogy a dobók mennyire találják a strike zónát.

#23 április 24, 2016, 22:33:26, ncis88
Hát faszom. WSH és Strasburg egész meccset kézben tartja, sokszor volt futó pontot érő helyen de behozni nem tudják. Stasburg meg kifogástalanul dob, aztán feladott két singlet és egy HR-t és 4-1 a 8.tetején. 2 inning van hogy csoda történjen és fordítson a WSH.
Zsebemben volt a pénz.. PFF


**Update:  Érik a csoda..A 8.alján egy single majd két double után 4-3 és még 0out. Innen illene legalább egyenlíteni.

Ott vaaaaaan  Bryce Harper solo HR a 9.ben. Nem is értettem ez a srác miért nem volt a lineupban. (Lehet apró sérülés) Mert kb ő a legkomplettebb/legjobb mlb játékos jelenleg. Brutál számokat hoz, nagyon sok extra bázist üt, nagyon sok a HR és RBI. :)  Beállítottok pinch hitternek és egyből vert egy homárt, ahogy kell. :))