Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum június 10, 2023, 10:09:08"2023. június 19-től a Tippmix és a V-sport fogadás esetében a legkisebb megfogadható tét összege 200 forintról 300 forintra változik. Az egységnyi fogadás tétje változatlanul 10 forint marad. A Tippmixpro és V-sport Pro online fogadások esetében a legkisebb megfogadható tétösszeg továbbra is 100 forint lesz.

A Szerencsejáték Zrt. Tippmix vonatkozásában a megfogadható legkisebb tét összegét legutóbb 2015-ben, 8 éve módosította."

Megszűnik a jó kis 200forintos tippmix fogalma ;D Anno mennyi volt a tippmix megjelenésekor a legkisebb tét? ???

100sztem.
Ugye 99ben indult en kb 2002 2003ban kezdtem es akkor biztos 100ft volt.

#181 július 27, 2023, 10:39:55, Titti7
A tippmix 1997. októberében indult útjára 100 Ft -os minimummal!

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 10, 2023, 12:08:31A tippmix 1997. otóberében indult útjára 100 Ft -os minimummal!

Akkor majdnem eltalaltam.. nem tudom miert 99 remlett. De tenyleg 97.

Petőfi népe (újságrészlet - 1997. november 22.)

"Új fogadási lehetőséget kínál hétfőtől a Szerencsejáték Rt. Útjára indul a bukmékeri fogadási rendszerű Tippmix. A Tippmixben nem a szerencse a főszereplő. Sokat számít a megérzés, de még többet a sport, a versenyzők, a játékosok, a csapatok ismerete, a tájékozottság, a fogadást megelőző felkészülés."

"A legkisebb megtehető tét 100 forint, a legnagyobb 100 ezer forint. Ezenkívül a 100 bármely egész számú többszöröse lehet a tét. Fontos, hogy egy Tippmix-szelvényen megkötött fogadás előre kiszámított, várható nyereménye nem haladhatja meg a 200 ezer forintot!"

Idézetet írta: TiB Dátum június 12, 2023, 10:28:50Petőfi népe (újságrészlet - 1997. november 22.)

"Új fogadási lehetőséget kínál hétfőtől a Szerencsejáték Rt. Útjára indul a bukmékeri fogadási rendszerű Tippmix. A Tippmixben nem a szerencse a főszereplő. Sokat számít a megérzés, de még többet a sport, a versenyzők, a játékosok, a csapatok ismerete, a tájékozottság, a fogadást megelőző felkészülés."

"A legkisebb megtehető tét 100 forint, a legnagyobb 100 ezer forint. Ezenkívül a 100 bármely egész számú többszöröse lehet a tét. Fontos, hogy egy Tippmix-szelvényen megkötött fogadás előre kiszámított, várható nyereménye nem haladhatja meg a 200 ezer forintot!"


Vicces, hogy ennyi év elteltével a max. tét még mindig annyi:

"A legnagyobb tét összege a mindenkor hatályos jogszabályban előírt mérték, de egységnyi fogadásonként legfeljebb 100 000 Ft." (Tippmix részvételi szabályzat 17. o.)

Sziasztok.
Nyertes szelvényt hány napig lehet kiváltani?

Idézetet írta: Elbado33 Dátum július 27, 2023, 10:00:05Sziasztok.
Nyertes szelvényt hány napig lehet kiváltani?
90

Két dolog:

Nekem vam egy lottozó tulajdonos barátom:

A szerb-magyar meccs délelöttjén bemegyek hozzá és mondja rakjam a magyar wint meet már 5.00-ról lement 4.00-ra kb.3 órája. Mondom magyar meccsre nem fogadok elvből tudja nagyon jól de gyözködik, mert mindenki azt rakja. Nem adtam be a derekam nem fogadok. nyernek a magyarok. szuper. Másnap bemegyek. Sorba állok. Elöttem a foszer felvett  kb. 40e ft-t. A szelvényt ott hagyja a pulton. Mondom megnézem miután elment.

Holland és magyar win. 20e alaptét 2es kombó szorzó: Mi van? Nézem.
Holland win.1,2
Magyar win: 1,65 !!!

Nézem tovább a szelvényt a meccs elött 15 perccel adták fel a szelvényt egy dohányboltban.

Az oddsportal.com-n visszanéztem a külföldi irodák oddsait és kb. 5,1 -5,5 ról esett le 4,00- 4,40 re.

Brutális veszteségtől mentette meg magát A TIPPMIX, azzal hogy ennyire levitte az oddsot. Az algoritmus biztos számolt rendesen.

Kérdésem ami egyben válasz is. Ugye nem tudom sehol visszanézni a tippmix odds mozgásait?

Megjegyzés: a lottózós barátom mutatta utána a saját szelvényét:
Ugyanezen két meccs aznap reggeli fogadással:
Holland win: 1,4
Magyar win 5,00 kombóban



Szerintem a szelvény szélén ott lehetett a felkiáltó jel, azaz nem figyelted, hogy ő azt már élőben adta fel. Bár az se jó, hisz a hollandok akkor már bevertek kettőt.
Én nem tudok róla, hogy vissza lehetne nézni a tippmix oddsait.

Vagy X2 volt a magyarokra, az már majdnem stimmel.

Remélem te sem gondolod komolyan, hogy egy szerb-magyar EB selejtező meccs vendég oddsa lemegy 1,65-ig, míg máshol 4-5 körül fogadhathatod. Lehet, hogy egy lófaxliga 2. osztályánál ez előfordulhat, de az is csak  1-2percig maximum.

#191 szeptember 14, 2023, 08:45:13, csucsu Ok: ui.:
Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 14, 2023, 07:44:55Szerintem a szelvény szélén ott lehetett a felkiáltó jel, azaz nem figyelted, hogy ő azt már élőben adta fel. Bár az se jó, hisz a hollandok akkor már bevertek kettőt.
Én nem tudok róla, hogy vissza lehetne nézni a tippmix oddsait.

és a Szerbek is góllal, kezdtek
kezdő oddsok a képen

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 14, 2023, 07:44:55Szerintem a szelvény szélén ott lehetett a felkiáltó jel, azaz nem figyelted, hogy ő azt már élőben adta fel. Bár az se jó, hisz a hollandok akkor már bevertek kettőt.
Én nem tudok róla, hogy vissza lehetne nézni a tippmix oddsait.

Gyerekek. a meccs mind2 20:45kor kezdödött.

Én eltudom képzelni, hogy a magyar ember többezrekkel rakják  a magyar csapat sikerét. Egy idő után a tippmixnek le kell vinnie az oddsot, ha nem akar bödületes veszteséget termelni. Akkor már nem fogja adni 5x-en a magyar csapat oddsát. Ha 100ból 95 tipp magyar win, AKKOR MÁR EL KELL gondolkodni számolni, matekozni, hogy hogy jön ki a legjobban ebből  szituációból. Tiszta matek. OFF

Azt mondja OFF :D

Én meg nem tudom ezt elképzelni, mert egy szerb-magyar meccsen nem megy le a vendég odds 5-ről 1,65-re. Egyértelműen valamit nem vett észre a szelvényen az emberünk. Ha más irodánál csak 4-re csökken, akkor itt sem megy le ennyire.

Mar csak azert sem vinneknle ennyire drasztikusan az oddsot mert az brutalis arbot adna mas irodakkal es az senkinek nem erdeke.

En is biztos vagyok benne hogy valami el lett nezve.