Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum október 24, 2022, 19:37:18Nem vagyok jogosult rá,ezért nem láttam.Azért köszönöm szépen a gyors választ

Csak azért volt gyors, mert épp akkor léptem fel.Szívesen!

#2536 október 28, 2022, 19:53:14, szalist
Sziasztok!Sokáig gondolkoztam hogy megirjam e ezt a posztot egyáltalán,mivel alapjában véve én egy lusta ember vagyok,és tudom hogy ez az irás semmit sem fog változtatni de emellett nem tudok már elmenni..Előre leszögezem hogy ez az 1 számlám van,semmilyen szabályt nem sértettem meg,és nem a kifizetésekkel van bajom,biztos ki fognak fizetni ahogy azt eddig is rendesen tették,de ez a gusztustalan dolog amit velem tettek azt nem kivánom senkinek..Egy ideje már nem fizettem be gyakran belépek pókerezni több kevesebb sikerrel,legutóbb 5. lettem egy versenyen kaptam érte 12 dollárt,akkori árfolyamon kicsivel több mint 5100 ft ot.Ebből szépen apránként kiveszegettem olyan 50.000 et,a számlámon maradt kb 30K folyamatosan,ez volt a bankroll...ez volt kb 5 napja.Bármilyen problémám volt(volt olyan hogy tévesen értékeltek ki meccset) az élő chat szinte azonnal segitett mindig.A kálváriám ma reggel kezdődött,nyertem 24K-t,mondom ezt nem veszem ki feltettem 3 meccsre,hátha sikerül elcsipjek egy nagyobb összeget is mint a szokásos napi 10 15K...115K volt a várható..a cash out is müködött mint mindig,nem volt semmi gondom.Az első meccsem be is jött,a cash out 24k-ról 30 ra ment fel,mondom várok még kicsit.A második meccsem is jól kezdett állni.Mondom fasza teszek biztonságit,és akkor bőven pluszba jövök ki a 3. meccstől függetlenül.A problémák itt jöttek..Nem tudtam megtenni a szelvényt,technikai hibát irt ki és kérte hogy ellenőrizzem a fogadási listámban ezt csinálta bő fél órán keresztül.Utána már azt irta ki,hogy lekorlátozták a számlámat 408 forintos maximum téttel,a cash out hirtelen eltünt,nem csak arra hanem az összes olyan meccsemre ami még függőben volt,annak ellenére hogy jelezte a rendszer hogy ennél a fogadásnál elérhetőnek kell lennie.Mentem chatre,nem válaszolt senki ha be voltam lépve,ha kiléptem és úgy mentem fel chatre egyből válaszoltak...Ezt elég gusztustalannak tartottam,biztos vagyok benne hogy ez az egész szándékos volt náluk,igy kikértem azt a 30k-t meg még azt a 19 et is ami időközben az egyik eseményből folyt be a számlámra...Nem tudom járt e már más is igy,nem a lekorlátozás idegesit, mert azt tudom hogy mindenhol van hanem az egész igy egyben...Sajnálom mert a magyarok 1 kitiltása előtt ez volt a fő irodám,de a szinvonal nagyon lecsökkent,és ezeket a gusztustalan dolgokat amiket itt most csináltak sehol se viselném el.....

Idézetet írta: szalist Dátum október 28, 2022, 18:18:09Sziasztok!Sokáig gondolkoztam hogy megirjam e ezt a posztot egyáltalán,mivel alapjában véve én egy lusta ember vagyok,és tudom hogy ez az irás semmit sem fog változtatni de emellett nem tudok már elmenni..Előre leszögezem hogy ez az 1 számlám van,semmilyen szabályt nem sértettem meg,és nem a kifizetésekkel van bajom,biztos ki fognak fizetni ahogy azt eddig is rendesen tették,de ez a gusztustalan dolog amit velem tettek azt nem kivánom senkinek..Egy ideje már nem fizettem be gyakran belépek pókerezni több kevesebb sikerrel,legutóbb 5. lettem egy versenyen kaptam érte 12 dollárt,akkori árfolyamon kicsivel több mint 5100 ft ot.Ebből szépen apránként kiveszegettem olyan 50.000 et,a számlámon maradt kb 30K folyamatosan,ez volt a bankroll...ez volt kb 5 napja.Bármilyen problémám volt(volt olyan hogy tévesen értékeltek ki meccset) az élő chat szinte azonnal segitett mindig.A kálváriám ma reggel kezdődött,nyertem 24K-t,mondom ezt nem veszem ki feltettem 3 meccsre,hátha sikerül elcsipjek egy nagyobb összeget is mint a szokásos napi 10 15K...115K volt a várható..a cash out is müködött mint mindig,nem volt semmi gondom.Az első meccsem be is jött,a cash out 24k-ról 30 ra ment fel,mondom várok még kicsit.A második meccsem is jól kezdett állni.Mondom fasza teszek biztonságit,és akkor bőven pluszba jövök ki a 3. meccstől függetlenül.A problémák itt jöttek..Nem tudtam megtenni a szelvényt,technikai hibát irt ki és kérte hogy ellenőrizzem a fogadási listámban ezt csinálta bő fél órán keresztül.Utána már azt irta ki,hogy lekorlátozták a számlámat 408 forintos maximum téttel,a cash out hirtelen eltünt,nem csak arra hanem az összes olyan meccsemre ami még függőben volt,annak ellenére hogy jelezte a rendszer hogy ennél a fogadásnál elérhetőnek kell lennie.Mentem chatre,nem válaszolt senki ha be voltam lépve,ha kiléptem és úgy mentem fel chatre egyből válaszoltak...Ezt elég gusztustalannak tartottam,biztos vagyok benne hogy ez az egész szándékos volt náluk,igy kikértem azt a 30k-t meg még azt a 19 et is ami időközben az egyik eseményből folyt be a számlámra...Nem tudom járt e már más is igy,nem a lekorlátozás idegesit, mert azt tudom hogy mindenhol van hanem az egész igy egyben...Sajnálom mert a magyarok 1 kitiltása előtt ez volt a fő irodám,de a szinvonal nagyon lecsökkent,és ezeket a gusztustalan dolgokat amiket itt most csináltak sehol se viselném el.....
Szomorú, sajnálom  :-\
Valami biztos történt náluk én is észrevettem, hogy romlott a színvonal. Megszűnt a magyar ügyfélszolgálat is,magyarul írok és angolul válaszolnak.Mar ha egyáltalán válaszolnak 😄 Összes létező promóció "nem elérhető számomra" . Pedig mikor legutóbb sikerült magyarral beszélnem azt írta kiemelt ügyfélként vagyok a rendszerükben... 😂

Idézetet írta: Zsoca Dátum október 28, 2022, 20:13:20Szomorú, sajnálom  :-\
Valami biztos történt náluk én is észrevettem, hogy romlott a színvonal. Megszűnt a magyar ügyfélszolgálat is,magyarul írok és angolul válaszolnak.Mar ha egyáltalán válaszolnak 😄 Összes létező promóció "nem elérhető számomra" . Pedig mikor legutóbb sikerült magyarral beszélnem azt írta kiemelt ügyfélként vagyok a rendszerükben... 😂
Én elég jól tudok angolul,és sokszor észrevettem mikor valamilyen problémám volt hogy teszik a hülyét...Olyan mint pl amiikor az unibetesek kérik hogy töröld a sütiket,tudod hogy egyáltalán semmi köze nincs a problémának ehhez,csak itt durvábban nyomják...2 nappal ezelőtt pl raktam egy meccset,nyertem,a fogadási listámban is nyertesként irta zölden viszont a nyeremény nem iródott jóvá a számlámra hosszú órák után se,felmentem hát chatre ott közöltem velük a problémát,mire kb 10 perc után arra jutott nagy utánanézések után a chates hogy nyertem...Irtam neki hogy tudom,nem a kimenetel volt a kérdéses hanem a pénzem holléte,majd újabb 10 perc után irta megint hogy megnézte másik hivatalos oldalon is és tényleg nyertem...na erre kezdett a pumpa bennem elmenni újabb 10 perc volt mire megértette hogy mi a bajom,majd 1 mondatban közölte hogy majd irnak e-mailt és kb köszönés nélkül kilépett....Erre tegnap meg ugye történt az amit már leirtam,szerettem az irodát,de biztos hogy soha egy forintot se fogok ide betenni,ha pokeren nyernék megint azt is kivenném egyből,nem szeretném 400 forintosával 3 napig pakolgatni pár ezer plusszért...

Update: Kifizettek,de ettől függetlenül tartom magam az előzőekhez hogy az ilyen gusztustalan hozzáállást nem vagyok hajlandó elviselni egyetlenegy irodától se.Annyira nem jók itt az oddsok hogy ezt elviseljem...

Idézetet írta: szalist Dátum október 28, 2022, 18:18:09Sziasztok!Sokáig gondolkoztam hogy megirjam e ezt a posztot egyáltalán,mivel alapjában véve én egy lusta ember vagyok,és tudom hogy ez az irás semmit sem fog változtatni de emellett nem tudok már elmenni..Előre leszögezem hogy ez az 1 számlám van,semmilyen szabályt nem sértettem meg,és nem a kifizetésekkel van bajom,biztos ki fognak fizetni ahogy azt eddig is rendesen tették,de ez a gusztustalan dolog amit velem tettek azt nem kivánom senkinek..Egy ideje már nem fizettem be gyakran belépek pókerezni több kevesebb sikerrel,legutóbb 5. lettem egy versenyen kaptam érte 12 dollárt,akkori árfolyamon kicsivel több mint 5100 ft ot.Ebből szépen apránként kiveszegettem olyan 50.000 et,a számlámon maradt kb 30K folyamatosan,ez volt a bankroll...ez volt kb 5 napja.Bármilyen problémám volt(volt olyan hogy tévesen értékeltek ki meccset) az élő chat szinte azonnal segitett mindig.A kálváriám ma reggel kezdődött,nyertem 24K-t,mondom ezt nem veszem ki feltettem 3 meccsre,hátha sikerül elcsipjek egy nagyobb összeget is mint a szokásos napi 10 15K...115K volt a várható..a cash out is müködött mint mindig,nem volt semmi gondom.Az első meccsem be is jött,a cash out 24k-ról 30 ra ment fel,mondom várok még kicsit.A második meccsem is jól kezdett állni.Mondom fasza teszek biztonságit,és akkor bőven pluszba jövök ki a 3. meccstől függetlenül.A problémák itt jöttek..Nem tudtam megtenni a szelvényt,technikai hibát irt ki és kérte hogy ellenőrizzem a fogadási listámban ezt csinálta bő fél órán keresztül.Utána már azt irta ki,hogy lekorlátozták a számlámat 408 forintos maximum téttel,a cash out hirtelen eltünt,nem csak arra hanem az összes olyan meccsemre ami még függőben volt,annak ellenére hogy jelezte a rendszer hogy ennél a fogadásnál elérhetőnek kell lennie.Mentem chatre,nem válaszolt senki ha be voltam lépve,ha kiléptem és úgy mentem fel chatre egyből válaszoltak...Ezt elég gusztustalannak tartottam,biztos vagyok benne hogy ez az egész szándékos volt náluk,igy kikértem azt a 30k-t meg még azt a 19 et is ami időközben az egyik eseményből folyt be a számlámra...Nem tudom járt e már más is igy,nem a lekorlátozás idegesit, mert azt tudom hogy mindenhol van hanem az egész igy egyben...Sajnálom mert a magyarok 1 kitiltása előtt ez volt a fő irodám,de a szinvonal nagyon lecsökkent,és ezeket a gusztustalan dolgokat amiket itt most csináltak sehol se viselném el.....

Ha most vicces akarnék lenni, írnám, hogy örülj a szándékos forint rontásnak, nálam a Te 408 Ft-od, 359 Ft.
Téged is kerek 1 euróra korlátoztak le. Nem szeretik a nyerő fogadásokat rövid távon se. Engem 3 hét után korlátoztak le!

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 29, 2022, 18:52:09Ha most vicces akarnék lenni, írnám, hogy örülj a szándékos forint rontásnak, nálam a Te 408 Ft-od, 359 Ft.
Téged is kerek 1 euróra korlátoztak le. Nem szeretik a nyerő fogadásokat rövid távon se. Engem 3 hét után korlátoztak le!
Engem 5 nap alatt

Sziasztok!
Már megint Bwin  ;D
Tegnap befizettem,nyertem majd a nyereményből fogadtam még 3x mind a 3 vesztes lett így lenulláztam az egyenlegem. Majd később kb 45 perc múlva -7500 lett az egyenlegem. Mert tévesen értékelték ki az első fogadásom 😄
Most azt írják chat-en hogy fizessek be 7500Ft-ot . Nagyon nem értek ezzel egyet 🤔
Szerintetek?

Azt kell csinálni, amit ők szoktak, jó sokára válaszolni:
megvizsgáljuk a kérelmét, majd értesítjük :D
 Aztán igazoltani a chetest, küldjön ilyen olyan szelfiket,  :beerchug:

Idézetet írta: Zsoca Dátum október 30, 2022, 09:20:57Sziasztok!
Már megint Bwin  ;D
Tegnap befizettem,nyertem majd a nyereményből fogadtam még 3x mind a 3 vesztes lett így lenulláztam az egyenlegem. Majd később kb 45 perc múlva -7500 lett az egyenlegem. Mert tévesen értékelték ki az első fogadásom 😄
Most azt írják chat-en hogy fizessek be 7500Ft-ot . Nagyon nem értek ezzel egyet 🤔
Szerintetek?

En ugyanigy jartam. Reklamaltam, nem ert semmit. Amig nem fizettem be pokerezni sem engedett. 1000ftrol volt szo

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 30, 2022, 09:40:13Azt kell csinálni, amit ők szoktak, jó sokára válaszolni:
megvizsgáljuk a kérelmét, majd értesítjük :D
 Aztán igazoltani a chetest, küldjön ilyen olyan szelfiket,  :beerchug:
Nekem meg se nézik már ha irok nekik chaten..Én biztos nem fizetnék be bezárnám a számlám és regisztrálnék újat..

Idézetet írta: Zsoca Dátum október 30, 2022, 09:20:57Sziasztok!
Már megint Bwin  ;D
Tegnap befizettem,nyertem majd a nyereményből fogadtam még 3x mind a 3 vesztes lett így lenulláztam az egyenlegem. Majd később kb 45 perc múlva -7500 lett az egyenlegem. Mert tévesen értékelték ki az első fogadásom 😄
Most azt írják chat-en hogy fizessek be 7500Ft-ot . Nagyon nem értek ezzel egyet 🤔
Szerintetek?

Ez a kérdés komolyan felvetődött benned?
Hagyd a picsába bwint! Ha nyersz, úgyis korlátoznak... Oddsok úgyis kicsik, max. az az egyetlen jó az irodában, hogy az oddsok és line-ok nagyon lassan esnek, sokkal-sokkal lassabban, mint bárhol máshol.

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 31, 2022, 16:28:46Ez a kérdés komolyan felvetődött benned?
Hagyd a picsába bwint! Ha nyersz, úgyis korlátoznak... Oddsok úgyis kicsik, max. az az egyetlen jó az irodában, hogy az oddsok és line-ok nagyon lassan esnek, sokkal-sokkal lassabban, mint bárhol máshol.
Meg gyakran be is nézik a hendycappeket...Volt olyan hogy a tobbi irodahoz kepest 20 al nagyobbat adtak kosarra eloben

Nyerj akár 75 millió forintot a focivilág legnagyobb tornájával

Válaszolj a bwin 2022-es labdarúgó-világbajnoksággal kapcsolatos kérdéseire és hatalmas készpénznyeremény ütheti markod.
Készen állsz, hogy megmutasd képességeidet? Értékesítsd a megérzéseidet.

Így működik:
  • Regisztrálj a bwinre!
  • Válaszolj a vb-tippjáték kérdéseire.
  • A részvétel ingyenes.
  • A nyereményeket 2022.12.20., 12:00 óráig jóváírják a játékosok számláin.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
Különleges Részvételi Feltételek
  • Ez a promóció 2022.11.04. 00:00 órától 2022.11.20. 16:59-ig érvényes ("Promóciós időszak").
  • Ez az ajánlat semmilyen más ajánlattal nem vonható össze.
  • Azzal, hogy részt vesz ebben a promócióban, elfogadja ezeket a speciális promóciós feltételeket és a  Általános Szerződési Feltételek

Mechanika
  • Ahhoz, hogy részt vegyen ebben a promócióban, egy jogosult játékosnak (az alábbiakban meghatározottak szerint) meg kell válaszolnia az összes kérdést (az alábbiakban meghatározottak szerint) a promóciós időszak alatt.
  • A játékosoknak:
  • 18 évesnél idősebbnek kell lennie; és
  • legyen egy meglévő vagy új valódi pénzes játékos, aki legalább egy befizetést tett.
  • láthatja ezt a promóciót, miután bejelentkezett a bwin-fiókjába.
  • Azok a játékosok, akiket korábban kizártak a bwin promóciókból vagy bónuszokból, nem vehetnek részt ebben a promócióban.
  • (egy ''Jogosult játékos'')

A VB 2022 előrejelzője
  • A ''WORLD CUP 2022 Predictor'' egy ingyenesen játszható válogatás, amely megfelel a következő követelményeknek.
  • A promóciós oldalon szereplő 11 kérdés mindegyikére választ kell adnia a jogosult játékosoknak:
  • A válaszokat a 2022-es VB, Katar–Ecuador nyitómérkőzés kezdete előtti egy (1) percig lehet módosítani, 22.11.20-án 17:00-kor.
  • A 2022-es Világbajnokság első mérkőzése után a válaszokat nem lehet megváltoztatni.
  • Minden jogosult játékos csak egyszer vehet részt a promócióban (azaz elküldte válaszait a kérdésekre) a promóciós időszak alatt.
  • (egy ''Jogosult, ingyenesen játszható választás')

A kérdések
  • A következő 11 kérdést közzé kell tenni a promóciós oldalon.
  • 1. kérdés: "Franciaország és Hollandia megnyeri a csoportját?".
  • 2. kérdés: ,,Össz. gól a világbajnokság nyitónapján (Katar – Ecuador, 2022.11.20.)?"
  • 3. kérdés: Cristiano Ronaldo több gólt fog szerezni, mint Lionel Messi? A kérdésre adott válasznak tartalmaznia kell a büntetőpárbajban szerzett gólokat.
  • 4. kérdés: Mi lesz a Németország–Spanyolország (2022.11.27.) végkimenetele?". A kérdésre adott válasz
  • 5. kérdés: 'Hány gól lesz a legtöbb gólt hozó mérkőzésen (csak 90 perc)?''. Ez a kérdés csak a mérkőzés 90 percére vonatkozik. A hosszabbításban és/vagy tizenegyespárbajban szerzett gólok nem számítanak bele a kérdésbe.
  • 6. kérdés: ''Hány pontot szerez Németország az E csoportban?''. Ez a kérdés Németország 3 csoportos mérkőzésein szerzett pontokra vonatkozik.
  • 7. kérdés: ''Hány piros lap lesz a Világbajnokság során (beleértve a hosszabbítást is)?''. Ez a kérdés a torna során adott összes piros lapra vonatkozik, valamint a menedzsereknek és a padon lévő játékosoknak adott kártyákra is.
  • 8. kérdés:  ''Mikor születik az első gól a döntőben (csak 90 perc)?''. Ez a kérdés csak a mérkőzés 90 percére vonatkozik. A mérkőzésen a hosszabbításban szerzett gólok és/vagy a büntetőrúgások nem számítanak bele a kérdésbe.
  • 9. kérdés: ,,Ki nyeri a Világbajnokságot?" a 2022-es VB győztes csapatára vonatkozik.
  • 10. kérdés: ,,Ki lesz a gólkirály?". Ez a kérdés arra a játékosra vonatkozik, aki a 2022-es Világbajnokság során a legtöbb gólt szerezte. Ha több játékos osztozik a címet, minden kiválasztás nyertesnek minősül. 
  • 11. kérdés: ,,Kinek fogsz szurkolni?". Ez a kérdés nincs hatással az előrejelzési pontszámára.
  • A kérdésekre adott helyes válaszok az UEFA által közzétett hivatalos eredményeken alapulnak (a ''Forrás'')
  • (a ''Kérdések'')

A díj
  • Azok a jogosult Játékosok, akik minden kérdésre helyesen válaszolnak (a nyertes(ek)"), legfeljebb 75 000 000 Ft készpénz (a díj) nyerésére jogosultak. strong>").
  • A nyereményt 2022.12.20. 12:00 óráig jóváírják a játékos számláján.
  • Amennyiben több nyertes van, a nyeremény egyenlő arányban kerül felosztásra.
  • Amennyiben egyetlen nyertest sem azonosítanak, a nyeremény nem kerül kifizetésre, és nem kerül átírásra.
  • A nyeremény a nyertes bwin-fiókján történő jóváírást követően kivehető.
  • (a ''Díj'')

Általános:
  • Ha a vállalat azt gyanítja, hogy egy nyertes játékos csalárd tevékenységben bűnös, a vállalat fenntartja a jogot, hogy felfüggessze vagy eltávolítsa az adott játékost a promócióból, és/vagy felfüggessze a játékos fiókját és/vagy a Promóció felfüggesztését a további vizsgálatig.
  • Fenntartjuk a jogot a promóció megváltoztatására, leállítására vagy megszüntetésére a Szabványos promóciós feltételek feltételeinek megfelelően.

Semmit nem kockáztatnak. Ez tényleg a lottó ötössel érne fel, ha valaki eltalálná. Bár előbbi az jobban fizet.
A tippemet azért így is úgy is leadom, azt majd el is megy a nyitómeccs 4-4-es eredményével rögtön. ;D