BetClic - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum augusztus 01, 2012, 23:17:30
2€-val lehúztak! 10-et dobtunk a szerbeknek, erre fel 20 helyett 18€ bónuszt adtak (31 volt a tét). Úgy látszik, nem erősségük a számolás.  ;D

Kompenzálták, hogy túl voltál fizetve eddig!    ;D
Más "nyavalyás" 500ft-okat kap gólonként, te meg 2 eurót?!
Ez igazságtalanabb, mint Trianon. hehe

Tegnap én is megkaptam a 2. 5000-t (mindkét meccsen pont ennyit tettem fel), most pedig várjuk a 6-át, az amcsi meccset....

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 02, 2012, 10:11:14
Kompenzálták, hogy túl voltál fizetve eddig!    ;D
Más "nyavalyás" 500ft-okat kap gólonként, te meg 2 eurót?!
Ez igazságtalanabb, mint Trianon. hehe

Tegnap én is megkaptam a 2. 5000-t (mindkét meccsen pont ennyit tettem fel), most pedig várjuk a 6-át, az amcsi meccset....

Mindegy, rinyálni nem fogok ezért, úgy tűnik ez is hasonló promó mint az unibeté: már annak is örülhet az ember, ha jóváírnak valami bónuszfélét, zavaros feltételekkel.  :D

Azt nem értem, hogy miért nem lehet hendire vagy akár gólok számára fogadni a vízilabda meccsen.
Mert ugye a bónuszhoz min. 1,3-as oddson kell megtenni a meccset.

Idézetet írta: Attla$ Dátum augusztus 04, 2012, 10:17:50
Azt nem értem, hogy miért nem lehet hendire vagy akár gólok számára fogadni a vízilabda meccsen.
Mert ugye a bónuszhoz min. 1,3-as oddson kell megtenni a meccset.

mert nem hülyék... :)

Az milyen, hogy pont most van náluk karbantartás. Az olimpia közepén.  :noway:
Jó hogy pont most akartam megtenni a vízilabdát!

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 06, 2012, 15:51:50
Az milyen, hogy pont most van náluk karbantartás. Az olimpia közepén.  :noway:
Jó hogy pont most akartam megtenni a vízilabdát!

Nem tudnak kibaszni velem, a mobilos oldaluk működik.  ;D

Az előbb megint jóváírtak 5ezret  :great:

Az angol meccs góljaiért már jóváírták valakinek a bónuszt? Vagy megvárják a 71. óra 59. perc 59. másodpercét?

Szerintetek hány meccsre lehet fogadni egy felhasználónak ebben a promócióban? Kettőtöktől is olvastam hozzászólást, hogy megkapta a 2. 5000Ft-ot, viszont nekem olyan infóm van Mátyástól (habár neki előző tapasztalataimból már nem nagyon kellene hinnem), hogy egy betclic regisztrációval csak egyszer lehet fogadni. Csak az első alkalommal térítik vissza a gólonkénti 2-t. Ha Mátyás embernek lenne igaza, az egyrészt csoda lenne, másrészt viszont akkor a tegnapi USA meccsre már nem kapom vissza a 20-mat. Ami nem akkora nagy baj, mert egyébként is nyertem, de mi lesz a következővel? És hogy valóban erre a 2. meccsemre is jóváírják-e, az a holnapi kezdésig nem derül ki, mivel még nem telik el 72 óra...

Sziasztok! Nekem személyes infóm az hogy ez a betclic-es promóció az összes magyarok által játszott vízilabda meccsből mindössze egyszer vehető igénybe, egyetlen kiválasztott meccsre. Nem is értettem... de Mátyás a cseten nagyon meggyőző volt, hogy így van, azért kerestem fórumot erről. És itt látom, hogy van aki már két meccs után is megkapta az 5000ftot. De látom, olyan is akad aki azt hallotta amit nekem mondtak. Nem tudom, hogy merjek-e fogadni a holnapi meccsre, a cset meg már nem elérhető. Valakinek egyéb pozitív véleménye, tapasztalata?

Én háromszor már biztos kaptam: 2x5.000-et, meg most ugye 5.500-at a 11 gólért.

Én is 3szor kaptam ,de még lógnak egyel ,és már meg is raktam a holnapi meccset  :cya:

Sziasztok! Köszi nektek az infót, hogy több meccs után is jár a bónusz. Még mindig nem kaptam meg a szombati meccs után a 2eurókat gólonként. Most beszéltem cseten Mátyással, aki közölte velem, hogy nem regisztráltam jól a promócióra és emiatt nem is várhatom a bónuszt. A történetem röviden:
- beírtam a megfelelő négyzetbe a felhasználónevemet
- nem találtam sehol annak a jelét, hogy már jogosult is lennék a bónuszra
- cseteltem Nikolettel aki azt mondta, hogy amennyiben sikeres a reg-em, nem is tudnék újra regisztrálni, mert meg sem jelenik az az ablak, ahol ezt megtehetném. Ezt megköszöntem és ellenőriztem. Nem ugrott fel újra az ablak.
Nekiálltam fogadni, de most a Mátyás azt mondta, idézem " ha többször próbál regisztrálni valaki az ajánlatra, a rendszer kiszűri azt, mivel ez szabályellenes cselekedet "
'Enyhe' ellentmondást tapasztaltam a két csetelés alkalmával kapott információk között. Mátyással hadakoztam egy ideig, de "persze neki van igaza". Legalábbis eddig. Azt is mondta, hogy így eddig senki nem járt, de többen is írtátok, hogy többször is megpróbáltatok regisztrálni a promócióra és fel sem ugrik az ablak. Később ugyanaz a hozzászóló megkapta a bónuszokat. Na most??? Vélemény? Megoldás??  Mindenkinek köszi!

Idézetet írta: hitetlen-- Dátum augusztus 08, 2012, 14:20:06
Sziasztok! Köszi nektek az infót, hogy több meccs után is jár a bónusz. Még mindig nem kaptam meg a szombati meccs után a 2eurókat gólonként. Most beszéltem cseten Mátyással, aki közölte velem, hogy nem regisztráltam jól a promócióra és emiatt nem is várhatom a bónuszt. A történetem röviden:
- beírtam a megfelelő négyzetbe a felhasználónevemet
- nem találtam sehol annak a jelét, hogy már jogosult is lennék a bónuszra
- cseteltem Nikolettel aki azt mondta, hogy amennyiben sikeres a reg-em, nem is tudnék újra regisztrálni, mert meg sem jelenik az az ablak, ahol ezt megtehetném. Ezt megköszöntem és ellenőriztem. Nem ugrott fel újra az ablak.
Nekiálltam fogadni, de most a Mátyás azt mondta, idézem " ha többször próbál regisztrálni valaki az ajánlatra, a rendszer kiszűri azt, mivel ez szabályellenes cselekedet "
'Enyhe' ellentmondást tapasztaltam a két csetelés alkalmával kapott információk között. Mátyással hadakoztam egy ideig, de "persze neki van igaza". Legalábbis eddig. Azt is mondta, hogy így eddig senki nem járt, de többen is írtátok, hogy többször is megpróbáltatok regisztrálni a promócióra és fel sem ugrik az ablak. Később ugyanaz a hozzászóló megkapta a bónuszokat. Na most??? Vélemény? Megoldás??  Mindenkinek köszi!

A szombati meccsen(Magyarország-Nagy-Britannia), ha magyar győzelemre fogadtál, akkor nem is fogják jóváírni a bónuszt, mivel benne van a szabályzatban, hogy 1.30 a minimum odds, ami beleszámít a promócióba, a magyar győzelem meg 1.01 lehetett.
A többszörös regisztráció nem a felhasználónév megadására vonatkozik, ezt tényleg csak egyszer lehet megadni, többször már nem ugrik fel az ablak, hanem ha több számlával használnád ki a bónuszt az lenne szabályellenes (pl. kihasználod a saját számláddal, majd később más családtag számlájával is)

Ezeket tudom és Mátyás is ezzel jött először. Nem betclic regisztrációt akartam másikat csinálni , hanem csak a promócióra próbáltam többször reg-ni. És pont ahogy mondod, nem is dobta fel az ablakot. De Mátyás szerint már annak a ténye, hogy megpróbáltam második alkalommal is reg-ni a promóra, az kizárt belőle.  Mindezt annak ellenére, hogy Nikolett azt mondta, hogy tuti jó a regisztrációm, ha nem enged még egyszer. ( Tehát Nikolett kérésére próbáltam kétszer regisztrálni, Mátyás szerint ez lett a vesztem.)
A magyarokra nem is lehetett fogadni azon a meccsen, döntetlenre tettem .