AstroPay

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


nekem van lehetoseg a bankkartyara kiutalni a penzt, be is irom az osszeget, elindul a tranzakcio. aztan 3-4 perc mulva kapok egy hibauzenetet, hogy nem sikerult kiutalni a penzt. 4-szer probaltam, mindig ugyanaz a vegeredmeny.

erre van valakinek tippje?

Nálam is eltűnt a számlára küldés lehetősége de megjelent a kártyára utalás.
Revolutos (virtuális) Visa kártyára-amivel befizettem, rögtön megérkezett.

Óvatosan, új fejlemény, hogy újabban nem engedi a kártyás kifizetést (se). Az összeg megadása után üres oldalra navigál,
"Nincs megjeleníthető adat - Próbálja újra később"

Írtam nekik,
"We are aware that some of the methods in your country are not available at the moment. We apologize for the inconvenience.
Our operations team is working hard on getting them reinstated. We appreciate your patience."

nem túl bíztató. :)

Idézetet írta: McCart Dátum október 18, 2023, 12:34:23Óvatosan, új fejlemény, hogy újabban nem engedi a kártyás kifizetést (se). Az összeg megadása után üres oldalra navigál,
"Nincs megjeleníthető adat - Próbálja újra később"

Írtam nekik,
"We are aware that some of the methods in your country are not available at the moment. We apologize for the inconvenience.
Our operations team is working hard on getting them reinstated. We appreciate your patience."

nem túl bíztató. :)

AstroPaynél milyen kártyás kifizetés volt eddig? Csak kérdem. Én nem tudok róla.

Volt egy bankszámlára utalás opció, miután az eltűnt megjelent helyette egy 'Hitel- vagy bankkártyára küldés' lehetőség, az mondott egyelőre csődöt. Visa kártyára (revolutos) eddig rendben működött.

Idézetet írta: McCart Dátum október 18, 2023, 12:55:43Volt egy bankszámlára utalás opció, miután az eltűnt megjelent helyette egy 'Hitel- vagy bankkártyára küldés' lehetőség, az mondott egyelőre csődöt. Visa kártyára (revolutos) eddig rendben működött.

Értem, köszi az infót.

Viszont az AstroPay-t továbbra is lehet használni, és a rajta levő összeget elkölteni bárhol. Annyi, hogy nem kp.

Ja, hát nekem nincs bajom a fintech-kel meg a virtuális kártyákkal csak nem úgy hirdetik magukat, hogy 'kérj ide kifizetést nyugodtan igaz a pénzed beragad de majd elköltheted google pay-jel'.
Azon felül a bizalmat se erősíti a cég iránt, hogy ad hoc egyik napról a másikra megszüntetnek kifizetési lehetőségeket.
Alternatíva, csak nem túl komolyan vehető így.

Idézetet írta: McCart Dátum október 18, 2023, 15:11:04ad hoc egyik napról a másikra megszüntetnek kifizetési lehetőségeket.
Érdekes, a magyar bankok is ezt csinálták júliusban, akkor mindenki elfogadta s nem volt felháborodva. :redchug:

#39 október 18, 2023, 18:52:25, McCart
Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 18, 2023, 18:10:41Érdekes, a magyar bankok is ezt csinálták júliusban, akkor mindenki elfogadta s nem volt felháborodva. :redchug:
nem is erősítette a bizalmat, kormány iránt se.  :bash:  :D

Annak ragad benn a pénze, aki kicsit sem leleményes. Amúgy az jó hír, hogy ennyire fel van mindenki háborodva az Astropay-ről való pénzkivéten, ezek szerint mindenki nyerő játékos :)

Hát miután enyém az utolsó hsz amiben írom, hogy minden fain (meg privátot is kapok róla, amiben érdeklődnek),
az a minimum sztem, hogy jelzem, ha már nem megy, mielőtt lenne csodálkozás.
(amugy revo top-upra nem lehet használni a virtual cardot)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2023, 14:54:43Többször is használtam már az Astropay-t, ezek alapján:

- regisztráció könnyű, gyors
- költségmentes a befizetés és kifizetés bet365-re
- a befizetésnél rögtön a számlára kerül a pénz
- kifizetésnél kb 1 óra alatt kerül az Astropay-re a pénz
- paypass (nálam mobillal) működik traffikban sört vásárolva

Összességében egy plusz lehetőség, a Revolut és Skrill mellett, fizikai kivetülés nélkül. Tehát nincs kártya ugyan, de az érintésmentes fizetés miatt használható fizetésre szottyos kishazánkban.

Olyan opcióról tud valaki, hogyan tudok átemelni lóvét Revoról Astrora? Vagy ilyen nem lehetséges...

Idézetet írta: riverside Dátum október 23, 2023, 14:21:22Olyan opcióról tud valaki, hogyan tudok átemelni lóvét Revoról Astrora? Vagy ilyen nem lehetséges...

Revolut kártyával befizetsz az Astropayre.