Skrill - VIP EuroClub

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Május 21-től Július 1-ig, az EB végéig, 5-ször több hűségpontot szerezhetsz Skrilles tranzakcióid által.

A hűségpontokat felhasználhatod (1%-os pénzvisszafizetésre, vagy VIP EuroClub tárgyakra)!

Mit kell tenned?

1. Lépj be erre az oldalra: Skrill VIP EuroClub

2. Írd be a következő promóciós kódot: 16258106

3. Nyiss egy Skrill számlát, vagy ha már rendelkezel egy számlával, akkor kattints a "Participate"-re.

3. Tranzakciónálj minimum 3000€ értékben, hogy légy VIP tag.

4. Gyűjtsd be az 5-szörös hűségpontokat, s váltsd be őket

Hogyan működik?

Tranzakció összege: 1.000€
Hűségpont: 1.000 helyett 5.000


Vegyél részt ebben a promócióban te is. Kattints IDE

A 3.000€ értékű tranzakciónak egy összegűnek kell lennie, vagy úgy is VIP lehetek, ha több tranzakcióból jön össze a 3.000€?
VIP státusz elérése után megszűnik a tranzakciós limit vagy csak növelni tudom a limitet pl. a bankszámla érvényesítésével?

Idézetet írta: Salvio Dátum május 25, 2012, 23:25:45
A 3.000€ értékű tranzakciónak egy összegűnek kell lennie, vagy úgy is VIP lehetek, ha több tranzakcióból jön össze a 3.000€?
VIP státusz elérése után megszűnik a tranzakciós limit vagy csak növelni tudom a limitet pl. a bankszámla érvényesítésével?

In order to obtain and maintain your status as a member of the Skrill VIP Programme you need to transfer at least €2,000 each month to any of our registered merchants and no less than €12,000 in any 6 months period.

Tehát havi minimum 2.000€-kat kell küldened, de figyelem! Nem személyeknek, hanem cégeknek (pl. Bet365).

Tudtom szerint, ha VIP tag vagy, akkor nincs limit.

Azt nem tudjátok, hogy hol tudom megnézni az eddigi hűségpontjaim számát? Nézegettem, de sehol nem találtam.

Idézetet írta: Milan Dátum május 26, 2012, 09:06:45
In order to obtain and maintain your status as a member of the Skrill VIP Programme you need to transfer at least €2,000 each month to any of our registered merchants and no less than €12,000 in any 6 months period.

Tehát havi minimum 2.000€-kat kell küldened, de figyelem! Nem személyeknek, hanem cégeknek (pl. Bet365).

Tudtom szerint, ha VIP tag vagy, akkor nincs limit.

Köszi!
Akkor ezekbe a tranzakciókba a fogadóirodáktól való kifizetés nem számít bele, csak a befizetések?

Idézetet írta: Salvio Dátum május 26, 2012, 15:13:10
Köszi!
Akkor ezekbe a tranzakciókba a fogadóirodáktól való kifizetés nem számít bele, csak a befizetések?

Igy van.

Idézetet írta: Salvio Dátum május 25, 2012, 23:25:45
VIP státusz elérése után megszűnik a tranzakciós limit vagy csak növelni tudom a limitet pl. a bankszámla érvényesítésével?

Your per transaction limit: 10000.00 EUR (This is the maximum per transaction limit allowed and cannot be increased.)

Ez a limit megmarad, és 10000€-nál nem is lehet nagyobb.

Idézetet írta: benson Dátum május 29, 2012, 08:02:03
Your per transaction limit: 10000.00 EUR (This is the maximum per transaction limit allowed and cannot be increased.)

Ez a limit megmarad, és 10000€-nál nem is lehet nagyobb.

Szerintem Salvio nem az egy alkalmi pénzküldésre értette, hanem a 90 napos limitre.

Idézetet írta: Milan Dátum május 29, 2012, 08:36:57
Szerintem Salvio nem az egy alkalmi pénzküldésre értette, hanem a 90 napos limitre.

Az viszont tényleg megszűnik a VIP-tagsággal.  ;)

Tegnap 50000 pontomat beváltottam azért kaptam 100 eurót  ;)

#10 május 29, 2012, 14:07:10, Salvio
Köszönöm a válaszokat, igazából a 90 napos periódusra voltam kíváncsi, csak félreérthetően fogalmaztam.

Gondoltam leírom hogy csak a promo végén adják hozzá az extra pontokat, addig úgy számol, mintha sima 1x szorzó lenne. Ami ezért érdekes, mert télen is volt hasonló promo, de ott nem a végén adták hozzá az extra pontokat, hanem szépen naponta az 5x szorzóval.

Idézetet írta: dzoli Dátum május 31, 2012, 10:15:20
Gondoltam leírom hogy csak a promo végén adják hozzá az extra pontokat, addig úgy számol, mintha sima 1x szorzó lenne. Ami ezért érdekes, mert télen is volt hasonló promo, de ott nem a végén adták hozzá az extra pontokat, hanem szépen naponta az 5x szorzóval.
Szerintem nem a promó végén.Mert nekem rohamosan növekszik.De nem azonnal az is igaz.Valószínű hogy hetente kb.Néhány iroda ki van zárva ne feledjétek,és majd ha 50K pont összegyűl akkor válthatjátok be 100 euróra így kijön az 1% Cashback.
Gondoltam leírom én is :)

Idézetet írta: pukk Dátum június 07, 2012, 08:09:20
Szerintem nem a promó végén.Mert nekem rohamosan növekszik.De nem azonnal az is igaz.Valószínű hogy hetente kb.Néhány iroda ki van zárva ne feledjétek,és majd ha 50K pont összegyűl akkor válthatjátok be 100 euróra így kijön az 1% Cashback.
Gondoltam leírom én is :)

Nekem ezt írta a VIP-es emberem :

"Please note that during the cashback promotion you will not see the bonus points in your account but only the points will be displayed that you would have otherwise earned in the Loyalty Club without the 5x multiplier. The bonus points will be credited to your points balance at the latest after the end of the cashback promotion."

Valóban nem mindegyik iroda számít bele, itt van egy elég hosszú lista : https://www.moneybookers.com/vip/exclusions/index.html



November 15-től 2000EUR helyett már 12000EUR-t kell megforgatni 6 hónap alatt hogy valaki VIP lehessen (vagy maradhasson). Meg lehet majd venni pontokat is, 5000-ret 11€-ért (aminek nem tudom mi értelme van, de mindegy).