Fogadás bebiztosítása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok, mivel még nem találtam egy ilyen témát, bátorkodtam nyitni egy új topicot. Szóval raktam egy szelvényt, 7-ből 4 mérkőzés bejött, tehát nem áll rosszul, igaz még távol van attól, hogy azt mondhassam, bejött. Az lenne a kérdésem, hogy tudnám úgy bebiztosítani a szelvényt, hogy a lehető legjobban járjak vele? Max egy 10-est tudnék rá feláldozni! Minden vélemény jól jön! :) Itt a szelvény:



Neked egy bensonra lenne szükséged, biztos tudna mondani valami okosat. Mivel három meccsről van szó, és ahogy nézem, egyik sem túl papír, annyit tudsz csinálni, hogy imádkozol. Aztán nagyon nagy mák kell hozzá, hogy mondjuk mindhárom meccs jól alakuljon, és tudjál belőle hasznot húzni, mert így jelenleg ez a szeló nagyon sokféleképp elmehet.

Kíváncsi vagyok, tud-e valaki okosat mondani erre, de szerintem sajnos marad az ima.


#2 augusztus 28, 2012, 13:04:39, benson
Ezt egy 10-esből tuti nem lehet bebiztosítani. Ráadásul a 3  hátralévő meccs túl sok bármiféle számítgatáshoz.

Szurkolunk neked Rwilla! Udinese meccs lehet a legforróbb ezek közül.
Egyébként meg hagyd a biztosítást: ha elmegy, akkor buktál egy kétszázast! Ha jól látom, úgyis buliszelóról van szó, vagy nem?

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 28, 2012, 13:00:52
Ezt egy 10-esből tuti nem lehet bebiztosítani. Ráadásul a 3  hátralévő meccs túl sok bármiféle számítgatáshoz.

Először is köszi az észrevételeket! A bebiztosítást nem úgy értem, hogy mindenképp hozzon legalább tízezreket :) Egyébként ahogy írtátok már ez tényleg buliszeló, de ha már 4 meccs bejött jó lenne valamennyit profitálni belőle (akár 5-6 ezer is jó lenne). Én ilyesmiken gondolkodtam: Udinese jut tovább (Csak a hosszabbítás vihetné el) Limassol jut tovább (Csak ha 3-2-re nyer az Anderlecht, az nem lenne jó) és ezeket single fogadásba, nagyobb téttel. A Hapoel meccset meg nem bolygatnám, nagyobb esélyt látok a fehérorosz győzelemre.

Idézetet írta: Rwilla Dátum augusztus 28, 2012, 13:57:05
Először is köszi az észrevételeket! A bebiztosítást nem úgy értem, hogy mindenképp hozzon legalább tízezreket :) Egyébként ahogy írtátok már ez tényleg buliszeló, de ha már 4 meccs bejött jó lenne valamennyit profitálni belőle (akár 5-6 ezer is jó lenne). Én ilyesmiken gondolkodtam: Udinese jut tovább (Csak a hosszabbítás vihetné el) Limassol jut tovább (Csak ha 3-2-re nyer az Anderlecht, az nem lenne jó) és ezeket single fogadásba, nagyobb téttel. A Hapoel meccset meg nem bolygatnám, nagyobb esélyt látok a fehérorosz győzelemre.

Ezt mondjuk sejtettem.  ;)
Nálam a biztosítás azt jelenti, hogy nem hagyunk rést, vagyis semmi esetre nem bukhatunk. Na ezt itt ennyiből nem lehet megoldani. Az általad említett "ál-biztosítások" is járható út lenne, ha nem kellene ezreket feltenni rá. Az oddsokat elnézve gyanítom, hogy pár száz kevés lenne rá. Szóval: ha éppen az általad említett zárójeles esemény jön be, akkor nemcsak a 200-at buktad, hanem a plusz ezreket is, amit "biztosítás" címén rátettél. Ez a veszélye ennek.

Még annyit tudok segíteni, hogy adok érte most 500 Ft-ot, és akkor már nyertél az ügyön. Na?  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 28, 2012, 15:39:43
Még annyit tudok segíteni, hogy adok érte most 500 Ft-ot, és akkor már nyertél az ügyön. Na?  ;D

;D 600?  ;D

Írtam egy hosszú levezetést,majd rájöttem hogy nem jó :D
Nem hiszem hogy lehetne biztosítani nyereségesen.
Esetleg livbe lehetne az események alakulásától függően.

Bár nagyon csábítóan licitálgattok  ;D úgy tűnik tényleg az lesz a legjobb megoldás, ha imádkozom, és szorítok az általam választott csapatoknak! Mindenesetre biztató, hogy azóta a Braga oddsa is lejjebb ment (3.65 --> 3.20) és a Batéé is (2.65 --> 2.35). 20.45-től izguljatok helyettem is, mindenkinek köszönöm, hogy időt áldozott a hülyeségemre  :)


Kár érte :'(

Akkor eladva csacsának!:D


Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 28, 2012, 22:41:35
Kár érte :'(

Akkor eladva csacsának!:D

ez.. ;D ;D

Egyébként nagyon szép kis szeló volt, csak sajna ezért nem adnak semmit. :(

Idézetet írta: Rwilla Dátum augusztus 28, 2012, 13:57:05
Én ilyesmiken gondolkodtam: Udinese jut tovább (Csak a hosszabbítás vihetné el)

És látod, ezen el is ment volna még a "biztosítás" címén feltett összeg is. Ezért írtam, hogy csak úgy érdemes biztosítani, ha nem hagyunk rést, amin bukhat az egész.