SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Olyankor mi történik ha egy mérkőzést törölnek vagy elhalasztanak? A tipp semmisnek tekinthető?

Megtalálhato a szabályzatba:
Elhalasztott, törölt események/mérkőzések esetében az elemzést töröljük, s nem számít bele a minimális elemzésszámba

Nekem úgymond egy észrevételem, egy javaslatom lenne.

Végül rájöttem, hogy meg van határozva, hogy egy-egy versenyben hány elemzést lehet írni. Ez nagyon is tetszik, de felmerül egy probléma is. Ezt egy példával szeretném érzékeltetni, mert nem nagyon tudom megfogalmazni :DD

Először is fontos infó ez:
SFGuru Foci Topligákba maximum 5 tipp
SFGuru Foci maximum 10 tipp
SFGuru Magyar Foci 6 tipp

1.,Tegyük fel először én írok 2 orosz és 3 svájcit ----> vagyis a Foci versenyben már 5 tippet elértem. maximum 5-öt írhatok
2.,Majd írok 5 magyar tippet -----> így a magyar versenybe még 1 elemzést írhatok, de a fociba már is megtelnek a tippek.
3., Végül a topligákkal foglalkozok, de ezek már nem kerülnek be a Foci versenybe, mert az megtelt.

Olyat lehetne csinálni, hogy mikor az elemzést írjuk lehetne egy opció, ahol kiválasztjuk, hogy az adott tippet, melyik versenyen szeretnénk indítani. (Az opciók között valamilyen szűrővel csak az szerepelne, amelyre igaz, hisz érdekes lenne egy teniszben elindítani egy foci tippet) Nem tudom, hogy ez nagy macera lenne-e, de kicsit jó lenne:D Engem elégé megzavart ez a hétvégén és későn vettem észre.

Remélem érthető!:)

Sziasztok !  :)
Az lenne a kérdésem hogy írtam egy elemzést erre a mérkőzésre:
Tommy Haas vs Nicolas Almagro
Azt mutatja hogy jelenleg ebbe a versenyekbe számít az (elemzés,tipp):
SfGuru Havi Verseny (Okt. 2012)
Tenisz Guru 2012
Ez a mérkőzés Magyar idő szerint: Október 8.-án Hétfőn 14:00-kor lesz.
Azaz ez már belecsúszik a következő heti versenybe aminek ez lesz szerintem a neve,hogy:
SfGuru Tenisz (Okt. 8-14).
Ha ez el lesz indítva akkor ebbe beleszámít ? mert nekem ebbe kéne igazán a heti versenybe.

Beleszámit, ha el lesz inditva a verseny.

Idézetet írta: sotet93 Dátum október 06, 2012, 21:03:23
Nekem úgymond egy észrevételem, egy javaslatom lenne.
Gondolkoztam ezen az opción is, vannak előnyei és hátrányai is. Valamilyen szinten csak az automatizálást támogatom inkább, de ilyen esetben valóban jó lenne az általad javasolt lehetőség is.

Idézetet írta: sotet93 Dátum október 06, 2012, 21:03:23
Nekem úgymond egy észrevételem, egy javaslatom lenne.

Végül rájöttem, hogy meg van határozva, hogy egy-egy versenyben hány elemzést lehet írni. Ez nagyon is tetszik, de felmerül egy probléma is. Ezt egy példával szeretném érzékeltetni, mert nem nagyon tudom megfogalmazni :DD

Először is fontos infó ez:
SFGuru Foci Topligákba maximum 5 tipp
SFGuru Foci maximum 10 tipp
SFGuru Magyar Foci 6 tipp

1.,Tegyük fel először én írok 2 orosz és 3 svájcit ----> vagyis a Foci versenyben már 5 tippet elértem. maximum 5-öt írhatok
2.,Majd írok 5 magyar tippet -----> így a magyar versenybe még 1 elemzést írhatok, de a fociba már is megtelnek a tippek.
3., Végül a topligákkal foglalkozok, de ezek már nem kerülnek be a Foci versenybe, mert az megtelt.

Olyat lehetne csinálni, hogy mikor az elemzést írjuk lehetne egy opció, ahol kiválasztjuk, hogy az adott tippet, melyik versenyen szeretnénk indítani. (Az opciók között valamilyen szűrővel csak az szerepelne, amelyre igaz, hisz érdekes lenne egy teniszben elindítani egy foci tippet) Nem tudom, hogy ez nagy macera lenne-e, de kicsit jó lenne:D Engem elégé megzavart ez a hétvégén és későn vettem észre.

Remélem érthető!:)

A javaslat nem rossz, viszont a mostani rendszer sokkal több odafigyelést igényel, hogy több fronton is jól szerepelj.


Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum október 07, 2012, 16:57:39
Sziasztok !  :)
Az lenne a kérdésem hogy írtam egy elemzést erre a mérkőzésre:
Tommy Haas vs Nicolas Almagro
Azt mutatja hogy jelenleg ebbe a versenyekbe számít az (elemzés,tipp):
SfGuru Havi Verseny (Okt. 2012)
Tenisz Guru 2012
Ez a mérkőzés Magyar idő szerint: Október 8.-án Hétfőn 14:00-kor lesz.
Azaz ez már belecsúszik a következő heti versenybe aminek ez lesz szerintem a neve,hogy:
SfGuru Tenisz (Okt. 8-14).
Ha ez el lesz indítva akkor ebbe beleszámít ? mert nekem ebbe kéne igazán a heti versenybe.

Hamarosan felkerül.  ;)

Kicsit sok kérdésem lesz.
Mai Adria-ligás kosármeccsekre nem lehet elemzést írni? Vagy csak a hétvégente lévő Adriás meccsekre lehet?
Csütörtökön kezdődő férfi euroliga meccseknél lesz heti euroliga liga forduló vagy az egész egybe fog számítani? Euroligás meccsek ugye beleszámítanak a sport tippekbe?
Az október végén kezdődő Nba-szezon meccsei a sport tippekbe fognak számítani vagy lesz külön heti nba tippjáték vagy csak össz nba tippjáték lesz?
Válaszokat előre is köszi :)

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 08, 2012, 12:10:52
Kicsit sok kérdésem lesz.
Mai Adria-ligás kosármeccsekre nem lehet elemzést írni? Vagy csak a hétvégente lévő Adriás meccsekre lehet?
Csütörtökön kezdődő férfi euroliga meccseknél lesz heti euroliga liga forduló vagy az egész egybe fog számítani? Euroligás meccsek ugye beleszámítanak a sport tippekbe?
Az október végén kezdődő Nba-szezon meccsei a sport tippekbe fognak számítani vagy lesz külön heti nba tippjáték vagy csak össz nba tippjáték lesz?
Válaszokat előre is köszi :)

Hamarosan kell frissüljön az ajánlat, remélhetőleg benne lesz a mai Adria Liga is.

Nem lesznek külön versenyek, hanem az SfGuru Sporthoz tartoznak, ill. a hosszú távú versenyekben külön-külön számítanak.

Idézetet írta: Milan Dátum október 08, 2012, 12:25:13
Hamarosan kell frissüljön az ajánlat, remélhetőleg benne lesz a mai Adria Liga is.

Nem lesznek külön versenyek, hanem az SfGuru Sporthoz tartoznak, ill. a hosszú távú versenyekben külön-külön számítanak.
Köszi Milan :ok:

Javitottam egy apró hibát, ami helytelenül megengedte az elemzések beküldését az esemény megkezdése előtt. Ezután a minimum 1 órával az esemény előtt szabályt helyesen ellenőrzi a rendszer és figyelmeztet a beküldő űrlapon is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 08, 2012, 13:27:33
Javitottam egy apró hibát, ami helytelenül megengedte az elemzések beküldését az esemény megkezdése előtt. Ezután a minimum 1 órával az esemény előtt szabályt helyesen ellenőrzi a rendszer és figyelmeztet a beküldő űrlapon is.

Teniszmeccsek esetén mi az álláspontotok? Arra gondolok, hogy ha az adatbázis szerint ki van írva mondjuk egy meccs 14-00-ra; de a torna versenykiírása szerint az csak egy másik után következhet; példával:

Martin/ Obry vs Marx/ Mergea  14-00 órával szerepel a guru adatbázisban

de csak a jelenleg is zajló Lestienne - Thiem meccs után kezdődhet, ami még tarthat akár meddig is.

Ilyenkor a rendszer vagy a tényleges kezdés a mérvadó?

Jelenleg a rendszer dönti el az adatbázisban található kezdési időpont alapján, ami a bet365-től jön át. Ezt mikor elinditottam elszúrtam, ezért engedett eddig a kezdési időpont után is beküldeni.

Egyetértek sotet93 észrevételével. Nagyon jó lenne egy olyan opció, hogy az elemzés beküldésekor el lehessen dönteni, hogy az adott tippet melyik versenyen szeretnénk indítani. Mert jelenleg az történik, hogy a tippek automatikusan bekerülnek az SfGuru Foci versenybe, ám például egy olyan héten, ahol kedden és szerdán BL, csütörtökön pedig EL-mérkőzések zajlanak, már a hétvégi bajnokik előtt betelhet a maximum 10 tipp.

Az anomáliák érzékeltetésére jó például szolgál a focieseményekben gazdag elmúlt hét. A kedden és szerdán zajlott SfGuru BL 2012/13, 2.Forduló játékba 8 elemzést lehetett küldeni, míg a csütörtöki SfGuru EL 2012/13, 2. Forduló versenybe szintén 8 elemzés volt a maximum. Ha mindkét versenyen kihasználjuk a lehetőséget, akkor csütörtökre 16 tippet írtunk. Ám ezek az elemzések automatikusan bekerülnek a 10 tippre maximalizált SfGuru Foci versenybe. Tehát még el sem érkeztünk a hét végéig, de máris lezárult (a hét közepén) az SfGuru Foci versenyben való részvétel. Marad a SfGuru Foci Topligák és az SfGuru Magyar Foci versenyekben való részvétel lehetősége. Ezek nagyszerűek, de leszűkítik a választást. Mivel az SfGuru Foci versenyben a hétközi BL és EL miatt megtelt a keret, már nem lehet elemzést írni hétvégi román, holland, belga, portugál, stb bajnoki mérkőzésekre.

A mostani rendszer sokkal több odafigyelést igényel, hogy több fronton is jól szerepeljen az ember? Odafigyelhet akármennyire az ember, mert ha jó a tipp, akkor több fronton is jól szerepel, ha viszont rossz a tipp, akkor több fronton is rosszul szerepel.  :)