Pisti1987 naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 28, 2010, 15:07:02
Befizettem a Bet365-höz, megkaptam a mobilos bónuszt, mostantól már itt is fogok játszani, mivel lehet tologatni a hendi és az over/under határokat is, amit nagyon szeretek. A bónuszt élőkön fogom kipörgetni, egyébként folytatom a szokásos játékom. A Bet365től többet vártam mára, mivel csak 4 meccsnél lehet eltolni a hendihatárt, és azok sem azok a meccsek, amik engem érdekelnének...és így kicsit izzadtságszagú kombi lett, elég sok a meccs is rajta, kicsit visszább is vettem a tétet, de ennyit nekem megér ez a próbálkozás.
A Kecskemét kódolva van a sok gólos meccsekre, támadnak eszetlenül, védekezésük meg nulla, a ZTE meg tavaly is vevő volt a gólzáporos találkozókra. A Chelseanek több góllal kell verni a Stoke-ot. Kosárban meg olyan meccsekre tettem félidei tippeket, ahol min. 15 pont van a csapatok között és csak a különbség lehet kérdéses (a spanyol meccsen kell majd jobban figyelni). Az argentín meccs talán kivétel, ott végeredményre tettem, de sima gauchó sikert várok, sokkal jobbak, mint a kiöregedett honosítottak és Nowitzki nélkül felálló németek. Ginobili és Nocioni hiányzik ugyan az argentínoknál, de elég lesz Scola, Prigioni vagy Oberto is a németek ellen.

Tét: 15000Ft
Várható nyeremény: 35031Ft

1 08/28/2010 Zalaegerszegi TE v Kecskeméti TE
(További összesített gólok) Felett 1.5 1.16         :ok:

2 08/28/2010 Chelsea v Stoke
(Játékidő eredménye) Chelsea 1.11               :ok:

3 08/28/2010 Németország vs Argentína
(Nyereményszorzó) Argentína 1.14
            :ok:

4 08/28/2010 Franciaország vs Spanyolország
(Dupla eredmény) Spanyolország - Spanyolország 1.23          :noway:

5 08/28/2010 Ausztrália vs Jordan
(1. félidő - nyereményszorzó) Ausztrália 1.10                :noway:

6 08/28/2010 Görögország vs Kína
(1. félidő - nyereményszorzó) Görögország 1.08             :ok:

7 08/28/2010 Tunézia vs Szlovénia
(1. félidő - nyereményszorzó) Szlovénia 1.076  
          :ok:
 
Túl sok volt...hibáztam, hogy erőltettem a kombizást, mikor igazán nem is tetszettek a meccsek, mind1 ebből is tanultam. Jó pont a Bet365-nek, hogy a kosár VB minden meccséről van livestream, ami nagyban megkönnyíti az élőfogadást. Az USA-Horváto. meccsen a 2. negyed elején lehetett látni, hogy az amcsik elkezdték komolyan venni a meccset, rögtön el is húztak 10-el, itt már látszott, hogy sok lesz a vége. Sikerült is megfogni még -23,5 -ös hendivel a meccset. A Szlovénia-Tunézián is látszott, hogy tipikus kevés pontos meccs lesz, jött is az under. Bár nem voltam ma sokat gépnél, de sikerült megtekintenem pár kosármeccset és ezekkel azért visszahoztam a napom, kemény 1354 ft nyereséggel zártam. :) Persze ezt is meg kell becsülni.
Holnap jelentkezek.

#1861 augusztus 30, 2010, 11:22:00, Pisti1987
Az ausztrál meccsen én is könnyen elképzelhetőnek tartok egy meglepetés eredményt is, aztán lehet nagy csatában leküzdik őket az argentínok, de itt 15 pontos győzelemnek a közelébe sem lesznek. A németektől jobbnak tartom az auszikat, velük pedig eléggé megszenvedtek a nem éppen csúcsformában lévő argentínok. Andersenék tegnap lebecsülték Jordániát, aztán végül nagy nehezen győztek, ma már az elejétől odateszik majd magukat és a kinti emberek sem lesznek olyan gyatrák, mint tegnap.
A vízilabda EB-n még ezzel a megfiatalított, ideiglenes csapattól (jövőre visszatér a válogatottba pár nagy öreg világklasszis) is elvárható a legjobb 4-be kerülés, ez a hivatalos célkizűzés is. Aranyálmaink most nem lehetnek, szerintem valamelyik balkáni csapat nyeri majd a 3 nagyágyú közül (szerb, montenegrói, horvát), de ilyen német válogatott szintű középcsapatokat 3-5 góllal, simán kell verni.
Női Eb-selejtező...nem tudom kihagyni ezt a ki-ki meccset...max. mérges leszek magamra, ha csak ez megy el. A szlovákok ha győznek, akkor kint vannak az EB-n, ha nem akkor könnyen lehet, hogy csoportutolsóként játszaniuk kell a bentmaradásért, ami óriási blama lenne nekik. Reálisan nézve legalább 10 pontot közé kell raknia északi szomszédunknak. A németországi meccset hosszabbításba elbukták a szlovákok, otthon magabiztosan győzni fognak.
A franciák okozták tegnap az Eb eddigi egyetlen meglepetését azzal, hogy legyőzték a címvédőt. Sosem szerettem a franciák ellen fogadni, mert nagyon kellemetlen stílusú csapat, védekezni mindig is nagyon tudtak (tegnap is ezzel nyertek), nagyon atletikusak, fizikálisan talán csak az USA jobb náluk. 1-2 igazi pontgép kellene oda és éremért is játszhatnának akár ebben a foghíjas mezőnyben. Újfent bebizonyosodott, hogy az edzőmeccsek eredményei semmit nem számítanak, főleg kosárban (sok éves tapasztalat), a tegnapi győzelemtől feldobódva, önbizalommal felvértezve verniük kell a szerény képességű libanoni gárdát, akik tegnap ugyan egy szoros meccsen legyőzték Kanadát, de a juharleveleseknél senki nincs ott a VB-n a sztárok közül (említhetném pl. Steve Nasht...). Tipikus 1 emberes csapat a libanoni, a tegnap 31 pontot szóró El Khatib-ot, ma megeszik majd a kőkemény francia bekkek. Kevés pontot és magabiztos, 8-12 pontos francia sikert várok.
Jordánia játéka meglepett tegnap, bátrak voltak, volt lendület a játékukban. Abbaas játéka különösen tetszett, a kopasz center nagyon dinamikusan, önbizalommal telve játszott, nem egyszer zsákolgatott a centerben igen jól álló auszik mellett. Kétszer támadhattak a győzelemért is a végén, de végül nem volt szerencséjük és elbuktak a jóval esélyesebb auszik ellen. Ha megismétlik a tegnapi játékukat simán verhetik a tegnapi megalázó vereség után valószínűleg igen rossz hangulatban lévő angolaiakat. Nincs kiemelkedő képességű játékosuk, de ahogy Oak is írta, még igazi centerük sem, anélkül meg nehéz ezt a játékot játszani...főleg, hogy az ellenfélnél a legjobb játélkos center, az imént említett Abbaas a korlátlan úr lehet majd a palánkok alatt. Rajta kívül még a honosított Wrighttól várok kiemelkedő játékot és akkor a jordániai siker sem fog elmaradni.

Tét: 10000Ft
Várható nyeremény: 33765Ft

1 08/29/2010 Argentína vs Ausztrália
(Pont hendikep) Ausztrália +14.5 1.30            :ok:

2 08/29/2010 European Championship 2010 - Magyarország vs Németország
(Mérkőzés nyertese) Magyarország 1.15              :ok:

3 08/29/2010 Szlovákia - nők vs Németország - nők
(Nyereményszorzó) Szlovákia - nők 1.20               :ok:

4 08/29/2010 Libanon vs Franciaország
(Nyereményszorzó) Franciaország 1.20               :ok:

5 08/29/2010 Jordan vs Angola
(Nyereményszorzó) Jordan 1.42
                 :noway:


#1862 augusztus 31, 2010, 16:45:25, Pisti1987
Nem gondoltam, hogy a közeljövőben erre vetemedek, de már sokszor megfigyeltem, hogy kézi, kosár vagy vízilabda mérkőzésekre akár 1 tizeddel is nagyobb oddsot ad a tippmix, mint az általunk favorizált fogadóirodák. Mikor megláttam a szerb győzelemre az 1,64-et siettem is a lottózóba, mert egyértelmű volt, hogy nem sokáig marad ez ennyi. Jellemző, hogy mire hazaértem, már le is vették 1,50-re...
Tehát tippmix :)  Montenegrót a döntőbe várom, tegnap a házigazda és szintén aranyesélyes horvátok 11-9-re verték, pedig a statokat nézve nem őket segítették a bírók. Egyetlen gyenge pontjuk a kapusposzt volt, de honosították Sefiket, aki még mindig a világ egyik legjobbja, 2008-ban még a szerbek kapuját védte (egyébként albánnak született :)), de akkor lemondta a válogatottságot a különböző balhék miatt, de most visszatért és vele tovább erősödött az amúgy is nagyon erős montenegrói együttes. Nem jelenthet nekik gondot a megfiatalított olasz együttes, ha nem pörögnek úgy, mint tegnap 2 gól akkor is lesz köztük, de én 3-4 gólos győzelmet várok tőlük.
A szerb-magyar sajnos most korántsem tűnik olyan kétesélyes meccsnek, mint az elmúlt években, mi még szenvedünk a fiatalítás okozta nehézségekkel, ennek tudható be a felkészülési időszakban elért meglepő vereségek. Idő kell még ennek a csapatnak, az olimpia az elsődleges cél. A szerbek viszont már rég túl vannak ezen, ők már kész csapatot alkotnak. Ha jövőre visszatér Kásás, Kiss Gergő, Steinmetz, akkor megint lehet egy ki-ki meccset játszani velük, így viszont attól tartok magabiztos szerb győzelem lesz ebből. Az elmúlt 10 évben, az olmipián kívül, mindig megvertek minket, érdekes lenne, ha pont most nyernénk, mikor meggyengültünk a régi csapatunkhoz képest...elég lesz őket a döntőben legyőzni (reményeink szerint)... :D
Iránt meg egyszerűen jobb csapatnak tartom, mint a tunéziaiakat. Láttam Tunéziát a szlovénok ellen, nagyon gyengén védekeznek, nincs vezérük, aki összefogná őket, sokszor kezdetleges a játékuk. Mellesleg csak 3.-ok lettek az afrikai selejtezőzónában, Angola és Elefántcsontpart is megelőzte őket, Angolát meg láttam tegnap...katasztrófa amit tegnap is bemutattak, az a legnagyobb vicc, hogy Jordánia így is kikapott tőlük. A 3. negyed közepéig Jordánia irányította a meccset, de ahelyett, hogy 10 fölé mentek volna az utolsó negyed előtt, amivel megtörték volna érzésem szerint a nagyon gyenge Angolát, magukra húzták őket, az afrikaiak meg megérzték a vér szagát és az utolsó negyedben megnyerték a hihetetlen alacsony színvonalú meccset. Szóval ez a lepattanó fogalmát nem is nagyon ismerő angolai csapat is simán megelőzte Tunéziát...
Irán játékát nagyban meghatározza Haddadi játéka, aki egy európai kupacsapatban is megállná a helyét, tőle ma is simán 20 pont felett várhatunk. Irán nagyon sokat fejlődött az utóbbi években, egyre jobb eredményeket érnek el, már nemc sak asszisztálni járnak a VB-kre, mint mai ellenfelük. Eddigi 2 találkozóját, mindkét gárda elvesztette, dejóval erősebb csapatok ellen, nekik most kezdődik a VB, Irán pedig bizonyítani fogja, hogy ők már feljebb léptek egy szintet az afrikaiakhoz képest, és magabiztosan behúzzák a találkozót.


Tét: 15000Ft
Várható nyeremény: 47084Ft

Olaszország - Montenegró   V    1,32            :noway:

Szerbia - Magyarország   H   1,64               :noway:

Tunézia - Irán   V   1,45
                       :ok:

#1863 augusztus 31, 2010, 21:56:49, Pisti1987
Rudy Fernandez az egyik alappillére ennek a spanyol gárdának, ő az egyik legponterősebb játékos. Nagyon jól dobja a triplát is és átlagban 7-8 perccel többet tölt a parketten, mint Delininkaitis, aki kiegészítő ember a litvánoknál. Litván létére a triplát is nagyon gyengén dobja, nem is értem, hogy miért őt tették párba Rudyval. A litvánba 10 pontnál nincs több, Rudy meg közepes játékkal is képes 13-14 pontra, arról nem is beszélve, hogy ha megy is neki...
A másik párosítás is érdekes, hiszen De Colo abszolút kiegészítő ember a franciáknál, 15 perc átlag játékidővel és 7 pontos átlaggal. Joel Anthony viszont a kanadaiak legponterősebb játékosa, dupla annyi játékperccel és dupla akkora pontátlaggal (32 perc 14,5 pont). Szerintem ez a párosítás még simább lesz, mint Fernandezéké, ilyen oddson ajándékjellege van a tippnek.
Ajánlom még a "Diamantidis több pontot szerez, mint Tunceri", a "Puerto Rico-Kína meccsen több, mint 70,5 lepattanó lesz" és a "Görögo.-Töröko. meccsen több, mint 70,5 lepattanó lesz" tippet is, de ezeket élesben már nem játszom meg.

Tét: 10000Ft
Várható nyeremény: 20580Ft

Spanyolország - Litvánia Fernandez, R (Spain)  Delininkaitis, T (Lithuania)
Which player will score most points in the match?
Fernandez, R (Spain) (1,40)                               :ok:           13  illetve 4 pont        

Franciaország - Kanada Anthony, J (Canada)  de Colo, N (France)
Which player will score most points in the match?
Anthony, J (Canada) (1,47)
           :ok:         6  illetve  5  pont

Most látom csak, hogy tegnap te is beleszaladtál a késbe.. Nekem kurva nagy mákom volt, hogy nem sok pénz volt nálam és így nem is tudtam sokért játszani. Sebaj a holnapi meccsekkel visszahozzuk ;)

Sok sikert! :great:

#1865 augusztus 31, 2010, 16:45:47, Pisti1987
Idézetet írta: Gery185 Dátum augusztus 31, 2010, 16:31:36
Most látom csak, hogy tegnap te is beleszaladtál a késbe.. Nekem kurva nagy mákom volt, hogy nem sok pénz volt nálam és így nem is tudtam sokért játszani. Sebaj a holnapi meccsekkel visszahozzuk ;)

Sok sikert! :great:
Jaja, akkora néptippek lettek ezek, hogy törvényszerű is volt, hogy legalább az egyik nem jön majd. A Montenegró meccs bosszantott, a mieink sikere engem is meglepett, de persze örültem neki.:)
Én azt remélem, hogy még a mai meccsekkel sikerül javítanom...és majd holnap is. ;) :)
Neked is sok sikert! :great:

Szia Pisti!

Bocs hogy offolok, de 1 rövid kérdés!
Azt írtad:
IdézetJoel Anthony viszont a kanadaiak legponterősebb játékosa, dupla annyi játékperccel és dupla akkora pontátlaggal (32 perc 14,5 pont). Szerintem ez a párosítás még simább lesz, mint Fernandezéké, ilyen oddson ajándékjellege van a tippnek.

Találtam bet365-n olyat, hogy Joel Anthony pontjai 11,5 felett 1,83 -ért. Akkor szerinted ezt is simán be lehet vállalni?

Idézetet írta: buckoBill Dátum augusztus 31, 2010, 17:09:10
Szia Pisti!

Bocs hogy offolok, de 1 rövid kérdés!
Azt írtad:
Találtam bet365-n olyat, hogy Joel Anthony pontjai 11,5 felett 1,83 -ért. Akkor szerinted ezt is simán be lehet vállalni?

Szia!
Szerintem simán bevállalható, ennyit dobnia kell.

én speciel megjátszottam a Puerto Rico-Kína meccsen a több mint 70,5 lepattanót.

majd az unibet boldogan küldte a szelvényemet vissza, hogy csak 70 lett, bebebeee... bekaphassák. pláne, hogy nem is tudom, hol találok olyan jegyzőkönyvet, ahol utána tudnék nézni a pontos statoknak.


Idézetet írta: rotyi Dátum augusztus 31, 2010, 20:53:14
én speciel megjátszottam a Puerto Rico-Kína meccsen a több mint 70,5 lepattanót.

majd az unibet boldogan küldte a szelvényemet vissza, hogy csak 70 lett, bebebeee... bekaphassák. pláne, hogy nem is tudom, hol találok olyan jegyzőkönyvet, ahol utána tudnék nézni a pontos statoknak.
Tessék:
http://turkey2010.fiba.com//pages/eng/fe/10/fwcm/p/eid/4728/gid/8/grid/C/rid/6944/sid/4728/game.html

A támadó és védő pattanók összege sajnos 70  :-\

Idézetet írta: rotyi Dátum augusztus 31, 2010, 20:53:14
én speciel megjátszottam a Puerto Rico-Kína meccsen a több mint 70,5 lepattanót.

majd az unibet boldogan küldte a szelvényemet vissza, hogy csak 70 lett, bebebeee... bekaphassák. pláne, hogy nem is tudom, hol találok olyan jegyzőkönyvet, ahol utána tudnék nézni a pontos statoknak.


Igen 44-26 lett Puerto Riconak, sajnos az eddig jól lepattanózó kínaiak ma nem sok sót ettek meg a palánkok alatt...elég idegesítő lehet, hogy csak 1 nyamvadt lepattanó hiányzott... :-\

ez van :'(

azért kösz a linket

#1872 augusztus 31, 2010, 23:54:33, Pisti1987
Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 31, 2010, 15:41:48
Rudy Fernandez az egyik alappillére ennek a spanyol gárdának, ő az egyik legponterősebb játékos. Nagyon jól dobja a triplát is és átlagban 7-8 perccel többet tölt a parketten, mint Delininkaitis, aki kiegészítő ember a litvánoknál. Litván létére a triplát is nagyon gyengén dobja, nem is értem, hogy miért őt tették párba Rudyval. A litvánba 10 pontnál nincs több, Rudy meg közepes játékkal is képes 13-14 pontra, arról nem is beszélve, hogy ha megy is neki...
A másik párosítás is érdekes, hiszen De Colo abszolút kiegészítő ember a franciáknál, 15 perc átlag játékidővel és 7 pontos átlaggal. Joel Anthony viszont a kanadaiak legponterősebb játékosa, dupla annyi játékperccel és dupla akkora pontátlaggal (32 perc 14,5 pont). Szerintem ez a párosítás még simább lesz, mint Fernandezéké, ilyen oddson ajándékjellege van a tippnek.
Ajánlom még a "Diamantidis több pontot szerez, mint Tunceri", a "Puerto Rico-Kína meccsen több, mint 70,5 lepattanó lesz" és a "Görögo.-Töröko. meccsen több, mint 70,5 lepattanó lesz" tippet is, de ezeket élesben már nem játszom meg.

Tét: 10000Ft
Várható nyeremény: 20580Ft

Spanyolország - Litvánia Fernandez, R (Spain)  Delininkaitis, T (Lithuania)
Which player will score most points in the match?
Fernandez, R (Spain) (1,40)                               :ok:           13  illetve 4 pont        

Franciaország - Kanada Anthony, J (Canada)  de Colo, N (France)
Which player will score most points in the match?
Anthony, J (Canada) (1,47)
           :ok:         6  illetve  5  pont

A Rudy Fernandez-Delininkaitis párharc nagyon sima volt, Anthonyék viszont nagyon szoros meccset vívtak egymással. A behemót center kevés labdát kapott és egyébként is nagyon el volt tűnve, büntetőzni meg nem tud szegény, viszont de Colo sem volt veszélyes a gyűrűre, bár volt egy nagyon fontos triplája 4 perccel a vége előtt 4 pontos kanadai vezetésnél, illetve pár szép asszisztja, de ez most itt nem számított. A végén Anthony a nagy nehezen betuszkolt 1-1 büntetőjével a maga javára fordította a párharcot és hozta a kombimat.
Már a kézi EB-n is szerettem ezeket a játékosokra vonatkozó fogadásokat, látok benne fantáziát, ezentúl is játszani fogok ilyeneket.

#1873 szeptember 01, 2010, 10:12:06, rotyi
kíváncsian várom a mai "ki dob többet" tippjeidet. a tegnapiak nagyon ültek. csináltam is egy kombit belőlük, csak sajnos ott volt az a lepattanós tippem is, szóval az egész szelvény egyetlen reboundon ment el. mondjuk hót biztos voltam benne hogy jönni fog az eddigiek alapján...

sebaj, mára is vannak szép párosítások :angel:

Shipeng Wang (China) - Monya, S (Russia)

Bogdanović, B (Croatia) - Mejri, S (Tunisia)

Krstić, N (Serbia) - Maric, A (Australia)

Vroman, J (Lebanon) - Fernandez, R (Spain)

Kamrani, M (Iran) - Gay, Rudy (USA)

Green, D (Germany) - Cipriano, O (Angola)


nálam ebből:
- Fernandez tűnik tutinak
- Bogdanović talán (ha nem a szlovénok elleni formáját hozza)
- Green talán
- ki a fene az a Krstić?

#1874 szeptember 01, 2010, 13:23:43, Pisti1987
Idézetet írta: rotyi Dátum szeptember 01, 2010, 09:56:52
kíváncsian várom a mai "ki dob többet" tippjeidet. a tegnapiak nagyon ültek. csináltam is egy kombit belőlük, csak sajnos ott volt az a lepattanós tippem is, szóval az egész szelvény egyetlen reboundon ment el. mondjuk hót biztos voltam benne hogy jönni fog az eddigiek alapján...

sebaj, mára is vannak szép párosítások :angel:

Shipeng Wang (China) - Monya, S (Russia)

Bogdanović, B (Croatia) - Mejri, S (Tunisia)

Krstić, N (Serbia) - Maric, A (Australia)

Vroman, J (Lebanon) - Fernandez, R (Spain)

Kamrani, M (Iran) - Gay, Rudy (USA)

Green, D (Germany) - Cipriano, O (Angola)


nálam ebből:
- Fernandez tűnik tutinak
- Bogdanović talán (ha nem a szlovénok elleni formáját hozza)
- Green talán
- ki a fene az a Krstić?

Az a helyzet rotyi, hogy a maiak nekem különböző okok miatt nem jönnek be. Greene-ék párharca tetszik talán csak nála komoly rizikófaktor, hogy szinte minden meccsen faultproblémai vannak, egyébként nem lenne kérdéses, hogy túldobja Ciprianot. Mellette még az El Khatib több, mint 14,5 pontot dob" illetve az "Haddadi több, mint 16,5 pontot dob" tipp tetszik. Valószínűleg a 3-ból választok majd egyet, mellé meg megy még 2-3 kisebb szorzójú meccs.