SPF - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Open: Ki lesz a végső győztes?

gerry
2 (6.1%)
Milan
5 (15.2%)
vmlinuz
2 (6.1%)
mölli
4 (12.1%)
szalist
5 (15.2%)
misk@
3 (9.1%)
Pozzato
2 (6.1%)
csacsa44
10 (30.3%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: szeptember 26, 2014, 17:40:42

Felvetődött a kérdés, hogy mi lesz akkor, ha rossz idő (eső, hó, stb.) lesz május 17-én? Nos, akkor életbe lép a "B" verzió, amit csak akkor osztanék meg, ha szükség lesz rá. A lényege ugyanaz, mint az eredeti kiírásnak, csak a sportág fog változni (választható lesz), illetve az, hogy fedett pályán zajlanak majd a mérkőzések. Nem sakkverseny és nem is fedettpályás gátfutás, oké?  ;D A torna utáni összejövetelen pedig nincs az az időjárás, ami keresztbe tudna tenni.  ;)
S, hogy miért nem árulom el a "B" verziót? Mert a többség követelné, hogy váltsuk le a teniszt.  ;D   

Meddig is lehet jelentkezni?

Mert én és CaeSar barátom lehet csak május 10.-e körül tudjuk meg biztosan, hogy ott tudunk lenni vagy sem.

Wild Cardra számíthatunk ha esetleg lekéssük a nevezést?  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 15, 2014, 14:58:31
S, hogy miért nem árulom el a "B" verziót? Mert a többség követelné, hogy váltsuk le a teniszt.  ;D   
Csacsa ezt nem teheted velünk  ;D  Akkor jöjjön az eső.
http://www.accuweather.com/hu/hu/budapest/187423/daily-weather-forecast/187423?day=33

Idézetet írta: Kagawa Dátum április 15, 2014, 15:03:43
Meddig is lehet jelentkezni?

Mert én és CaeSar barátom lehet csak május 10.-e körül tudjuk meg biztosan, hogy ott tudunk lenni vagy sem.

Wild Cardra számíthatunk ha esetleg lekéssük a nevezést?  ;D

Április 30-ig lehet jelentkezni, akkor visszatérünk a kérdésre. Az a baj, hogy mivel elkezdődött a szezon, a teniszpályát jó előre le kell foglalni, mert megteszi más helyettünk. Olyannyira, hogy a héten már megteszek egy előfoglalást, amit majd 30-án véglegesítünk. Remélem sikerül megoldani a részvételt, jó lenne ha el tudnátok jönni.  :beerchug:


Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 15, 2014, 15:24:30
Április 30-ig lehet jelentkezni, akkor visszatérünk a kérdésre. Az a baj, hogy mivel elkezdődött a szezon, a teniszpályát jó előre le kell foglalni, mert megteszi más helyettünk. Olyannyira, hogy a héten már megteszek egy előfoglalást, amit majd 30-án véglegesítünk. Remélem sikerül megoldani a részvételt, jó lenne ha el tudnátok jönni.  :beerchug:

Nem olyan nagy baj, ha foglalt lesz a pálya. A lényeg úgyis a bor (meg a pörkölt).
Az is elképzelhető, hogy a mulatság teniszezős részét én majd hanyagolom, és egy másik sportágat fogok majd Eisbarral játszani  ;) Remekül fog mutatni egy jegesmedve egy budspencer meg ötliterbor egymás mellett  ;D

Idézetet írta: misk@ Dátum április 15, 2014, 15:51:57
Remekül fog mutatni egy jegesmedve egy budspencer meg ötliterbor egymás mellett  ;D

Az biztos! ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 15, 2014, 14:58:31
Felvetődött a kérdés, hogy mi lesz akkor, ha rossz idő (eső, hó, stb.) lesz május 17-én? Nos, akkor életbe lép a "B" verzió, amit csak akkor osztanék meg, ha szükség lesz rá. A lényege ugyanaz, mint az eredeti kiírásnak, csak a sportág fog változni (választható lesz), illetve az, hogy fedett pályán zajlanak majd a mérkőzések. Nem sakkverseny és nem is fedettpályás gátfutás, oké?  ;D A torna utáni összejövetelen pedig nincs az az időjárás, ami keresztbe tudna tenni.  ;)
S, hogy miért nem árulom el a "B" verziót? Mert a többség követelné, hogy váltsuk le a teniszt.  ;D   
Nagykorúaknak szánt intézményben lenge öltözetű hölgyek hajkurászása? :) Fel az emeletre...

Idézetet írta: Lacapi Dátum április 17, 2014, 08:12:11
Nagykorúaknak szánt intézményben lenge öltözetű hölgyek hajkurászása? :) Fel az emeletre...

Miért bántanám az otthonkában áruló dohányboltos nénit?  :D

ha nem lesz vizsga, akkor elmegyek én is kicsit teniszezgetni, meg ordas módon bebaszni  :beerchug: bár ha megyek akkor már eleve másnaposan érkezek, belenézek előtte a pesti éjszakába  :angel:

Milyen költségekkel lehet számolni (szálláson kívül) ?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 21, 2014, 12:45:57
Milyen költségekkel lehet számolni (szálláson kívül) ?

Ez attól függ, hogy vannak e extrák amit szeretnél   ::)

Szerintem szállás mellet a pia meg a teniszpálya bérlése, de ezt ne vedd fixnek mert én sem tudom milyen szponzorokat találtunk  :D
De csacsa majd holnap ezt megírja, azért csak holnap mert ma már  :redchug:

#42 április 22, 2014, 13:14:27, csacsa44
Nincs kötelező költség, ahogy szponzorok sincsenek.  :) A kiadások egy bizonyos részét Milan és vmlinuz rendezi, a másik részt rajtam kívül még két önként jelentkező résztvevő állja. Róluk majd később.  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum április 21, 2014, 16:00:06
Ez attól függ, hogy vannak e extrák amit szeretnél   ::)

Szerintem szállás mellet a pia meg a teniszpálya bérlése, de ezt ne vedd fixnek mert én sem tudom milyen szponzorokat találtunk  :D
De csacsa majd holnap ezt megírja, azért csak holnap mert ma már  :redchug:

Tegnap józanodtam, nem ittam.  ;D

#44 április 29, 2014, 05:20:25, csacsa44
Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 27, 2014, 11:13:55
Tervezett program:

Május 17.

08h-12h SPF Open (lehetséges, hogy rövidített meccseket kell játszanunk, létszámtól függ)
12h-13h Technikai szünet (öltözési, fürdési lehetőség biztosított a sportpályán)
13h-17h Zsíros kenyér lilahagymával (közben rotyog a szöges marhapörkölt), sör, bor, pálinka, üdítő a betegeknek, közös meccsnézés (ATP-Roma, egyéb), dumaparti
17h-? Marhapörkölt, nokedli, savanyú, díjátadó, sör, bor, pálinka, üdítő a betegeknek, közös meccsnézés (ATP-Roma, egyéb), dumaparti


Szállás (javasolt, kb. 500 méterre van, csak át kell úszni a Dunát)
Szállás II.

Fontos: azok is jelentkezhetnek, akik csak szurkolni szeretnének, de szívesen részt vennének az azt követő IHB-s átadón.

Jelentkezési határidő: Április 30.

Hamarosan lejár a jelentkezési határidő. A teniszpálya foglalással kapcsolatban sajnos nem tudunk rugalmasak lenni, elsején megyek véglegesíteni az előfoglalást. A tornát követő átadóra való jelentkezést pár nappal még ki tudom tolni, de 30-ig erre az opcióra is kérek jelzést, hogy tudjam kire kell még várni.  :)

Eddigi résztvevők:

Eisbär  (játszik)
Misk@  (szurkol)
gerry (játszik)
mölli (játszik)
ab_aevo (játszik)
Pozzato (játszik, iszik, szurkol)
szalist (játszik)
csacsa44  (játszik)


Akikben felmerült a gondolat:

davixxx
TiB
Kagawa
Caesar
Hubika88


Bocs, ha valakit kihagytam.