ITF/Challenger Tornák 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum október 30, 2014, 19:02:42
A game set match topikban is, és valamelyik fogadóiroda topikjában is benne volt pedig.
bet365 nem void

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 30, 2014, 19:28:20
bet365 nem void

Szerintem az lesz/lett. A szett/meccslabdát is értékesíteni kell a bet365 szabályzata szerint, így hiába van leléptetés, nem lesz se a meccs győztese piac, se a második szett győztese piac kifizetve.

#32 október 30, 2014, 20:39:50, CaeSar
Void lett. Azt mondta a csetes srác, hogy ha a meccs győztesére tettem volna a fogadást, akkor nyertes lett volna, de így nem lett az.

De azért addig sikerült eljutnom, hogy felajánlott egy egyszeri 5000 forint értékű bónuszt a kellemetlenségek miatt.  :ok:

Ja, mert azt elfelejtettem írni, hogy először kifizették a fogadást, csak 2-3 óra múlva történt a tipp érvénytelenítése, és ekkor mentem a csetre reklamálni kicsit.  :redchug:


Van Kínában egy női torna, Ningbo. Még reggel tettem Saisai Zhengre, Magda Linette ellen. A kínai elhúzott 3-0 -ra, esőszünet. Visszajönnek, a kis pályán már játszanak, mire a centeren is elkezdenék, megint leesik az eső. Megint fél óra, elkezdik. Zhengem elmegy 6-1, 3-0 -ra, cash out. 4-0 -nél megint esik  ;D Mondom de jó hogy cash outoltam, ki tudja mikor áll el megint. Visszatértek, stream nélkül, ahogy az időjárást nézem, valszeg terembe mentek. Nos, Linette 1-6, 7-5, 2-0 -ra vezet.  :D Jó az a cash out funkció  ;D (amúgy mi lett volna ha nincs cash out? Más borításon játszanak, így is érvényes lenne a fogadásom?)

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 31, 2014, 11:16:41
Van Kínában egy női torna, Ningbo. Még reggel tettem Saisai Zhengre, Magda Linette ellen. A kínai elhúzott 3-0 -ra, esőszünet. Visszajönnek, a kis pályán már játszanak, mire a centeren is elkezdenék, megint leesik az eső. Megint fél óra, elkezdik. Zhengem elmegy 6-1, 3-0 -ra, cash out. 4-0 -nél megint esik  ;D Mondom de jó hogy cash outoltam, ki tudja mikor áll el megint. Visszatértek, stream nélkül, ahogy az időjárást nézem, valszeg terembe mentek. Nos, Linette 1-6, 7-5, 2-0 -ra vezet.  :D Jó az a cash out funkció  ;D (amúgy mi lett volna ha nincs cash out? Más borításon játszanak, így is érvényes lenne a fogadásom?)
igen, terembe mentek át

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 31, 2014, 11:16:41
(amúgy mi lett volna ha nincs cash out? Más borításon játszanak, így is érvényes lenne a fogadásom?)

Igen, érvényes lenne.

Bresciában lesz egy érdekes meccs: Sijsling - Berrer. Ez a párosítás nagyon emlékezetes számomra, mert jó sokat sikerült vele kaszálnom februárban. Akkor Rotterdamban találkoztak, Sijsling élete formájában játszott, míg Berrer nagyon gyenge volt. Ajándék volt a holland siker 1,4-ért, simán nyert 6-1, 6-2-re. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, sokkal közelebb kerültek egymáshoz a játékosok. Mit gondoltok, nyer ma is Sijsling?

Idézetet írta: Irtis Dátum november 11, 2014, 10:36:06
Bresciában lesz egy érdekes meccs: Sijsling - Berrer. Ez a párosítás nagyon emlékezetes számomra, mert jó sokat sikerült vele kaszálnom februárban. Akkor Rotterdamban találkoztak, Sijsling élete formájában játszott, míg Berrer nagyon gyenge volt. Ajándék volt a holland siker 1,4-ért, simán nyert 6-1, 6-2-re. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, sokkal közelebb kerültek egymáshoz a játékosok. Mit gondoltok, nyer ma is Sijsling?

Én is emlékszem rá, még írtam is rá elemzést a guruba, valami kettes szorzón talán (lehet hendi volt). De az akkor nagyon más volt. Rotterdam hazai pálya volt, ott nagyon megrázta magát Sijsling, viszont amúgy elég léhűtő a gyerek. De játszottak pár hete is, akkor egy tie, majd egy sima szettben megint a holland nyert, abból már inkább el lehet indulni. Múlt héten Szlovákiában nagyon jól adogatott, talán ez is jó alap lehet. Kb a szervákon fog múlni, mert Berrer már másra nem számíthat (mondjuk mostanában arra sem :D), az elmúlt időben elég rottyon volt. Szerintem is Sijsling, de azért első forduló, óvatosan a téttel.

Toyotában elég komoly bundatorna zajlik  ;D A nap összes meccsén az underdog nyert, röpködtek a nyertes 3,5 , 4,5 és 6 -os oddsok. Ami még érdekes hogy -Irtis figyelj oda- a nyolc meccsből 5- nek esett min húsz % ot az oddsa, vannak olyan gyönyörűségek mint 1,53-> 1,16 vagy 2,25-> 1,61, és buktak illetve nyertesnek 3,75->6... Most jön Nishioka - Becker, zuhant a japán oddsa, és esélyes, szóval Becker akár le is jöhet  :D


Idézetet írta: alexthebest Dátum november 18, 2014, 10:17:45
Toyotában elég komoly bundatorna zajlik  ;D A nap összes meccsén az underdog nyert, röpködtek a nyertes 3,5 , 4,5 és 6 -os oddsok. Ami még érdekes hogy -Irtis figyelj oda- a nyolc meccsből 5- nek esett min húsz % ot az oddsa, vannak olyan gyönyörűségek mint 1,53-> 1,16 vagy 2,25-> 1,61, és buktak illetve nyertesnek 3,75->6... Most jön Nishioka - Becker, zuhant a japán oddsa, és esélyes, szóval Becker akár le is jöhet  :D
Nishit nem hiszem hogy bundázzák, kéne neki párjo kis pontocska

Áh vicc ez a torna  :D. Azért azt hozzá kell tenni, hogy az ilyen kicsi versenyeken könnyebb megmozgatni a piacot. A Pinnacle-ön pl. pár 100€-s tétet rakva is csökkenni fog az az oldal.

Nézi valaki véletlenül a Dustov-Setkic meccset? Livescore-on követtem, aztán miután Setkic visszabrékelt, megállt minden. Mire eljutottam a bet365 streamig, pont felálltak, de nekem elsőre úgy tűnt Setkic (a fehér polós) mozgása nem okés. De most ő nyerte a szettet  ;D Nem tudja valaki kit ápoltak, érdemes-e korrigálni hogy ne bukjak Dustovon?

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 04, 2015, 12:41:06
Nézi valaki véletlenül a Dustov-Setkic meccset? Livescore-on követtem, aztán miután Setkic visszabrékelt, megállt minden. Mire eljutottam a bet365 streamig, pont felálltak, de nekem elsőre úgy tűnt Setkic (a fehér polós) mozgása nem okés. De most ő nyerte a szettet  ;D Nem tudja valaki kit ápoltak, érdemes-e korrigálni hogy ne bukjak Dustovon?

Gondolom, így utólag már nem különösebben érdekel. Setkicet ápolták. Döntő szett elég sima is lett.

Idézetet írta: Paja Dátum március 04, 2015, 13:19:40
Gondolom, így utólag már nem különösebben érdekel. Setkicet ápolták. Döntő szett elég sima is lett.

Köszi utólag is. Akkor jól gondoltam. Csak megzavart hogy Dustov egymás után csak második szervát ütött és elagyfaszoskodta a második szettet  :D

Ma belefutottam egy ilyen meccsbe az ITF berkein belül: Chazal-Apostol. Na itt aztán minden megtörtént, amit előzetesen lehetetlennek gondolnánk. Nyert végül Chazal, de kb. félidőben kiszálltam a meccsből, mert nem bírtam idegekkel. :D