bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Uni, BCity, Bson, de összességében a legjobb természetesen a Bet365, de ettől még egyre rosszabbak az élő fogadási lehetőségek...

Idézetet írta: drogos Dátum október 17, 2015, 21:22:50
Uni, BCity, Bson, de összességében a legjobb természetesen a Bet365, de ettől még egyre rosszabbak az élő fogadási lehetőségek...

Bwin se rossz kézi élőre! Off vége! :)

Járt már valaki úgy élő fogadásnál, hogy meglát egy jó odds-ot félidő gól overre, megteszi, majd az oldal fél percig pörgeti a feldolgozást (szó szerint 30 másodpercig!!), ezalatt leesik egy gól, és inkább lezárják végül a piacot?! Hát rohadjanak meg, még gólhelyzet, vagy szöglet se volt, ami arra utalt volna, hogy leeshet a gól, szimpla mezőnyjáték folyt... >:( Az Al Ahli Dubai meccsről van szó egyébként...

Csak nem a Slovan Bratislava meccs? ::)

Akkor tárgytalan:) Én a Slovannal jartam igy.. Al Ahli - Slovan fi. overt akartam kombinalni.. mar le is esett volna 4 oddsért..

Idézetet írta: davixxx Dátum október 20, 2015, 18:05:59
Csak nem a Slovan Bratislava meccs? ::)

Nem, lentebb írtam utólag hozzáfűzve, hogy a Dubai meccséről van szó. :)

Rég volt ilyenhez szerencsém, de jól emlékszem, hogy itt úgy van, hogyha elkezdődik egy teniszmeccs, és álljon bárhogy 1 szett után, ha az egyik játékos feladja, akkor mindenképpen érvénytelenített, ugye?

Ezt találtam róla, erről nekem ez jön le. Egyelőre még ott a fogadás, de nem értékelték ki, és kíváncsi vagyok.

"Amennyiben a mérkőzés elkezdődik, de nem fejeződik be, a fogadások érvénytelenek, kivéve, ha a mérkőzés kezdete után egy játékost diszkvalifikálnak. Ebben az esetben a fogadások rendezése szempontjából az a játékos vagy csapat lesz a nyertes, amelyik továbbjut a következő körbe, vagy akinek a győzelmet ítélik."

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum október 21, 2015, 13:12:20
Rég volt ilyenhez szerencsém, de jól emlékszem, hogy itt úgy van, hogyha elkezdődik egy teniszmeccs, és álljon bárhogy 1 szett után, ha az egyik játékos feladja, akkor mindenképpen érvénytelenített, ugye?


Igen.

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum október 21, 2015, 13:12:20
Rég volt ilyenhez szerencsém, de jól emlékszem, hogy itt úgy van, hogyha elkezdődik egy teniszmeccs, és álljon bárhogy 1 szett után, ha az egyik játékos feladja, akkor mindenképpen érvénytelenített, ugye?

Ezt találtam róla, erről nekem ez jön le. Egyelőre még ott a fogadás, de nem értékelték ki, és kíváncsi vagyok.

"Amennyiben a mérkőzés elkezdődik, de nem fejeződik be, a fogadások érvénytelenek, kivéve, ha a mérkőzés kezdete után egy játékost diszkvalifikálnak. Ebben az esetben a fogadások rendezése szempontjából az a játékos vagy csapat lesz a nyertes, amelyik továbbjut a következő körbe, vagy akinek a győzelmet ítélik."

A kiértékelés ilyenkor mindig késik, de void.

Köszi! Amúgy, ha a nem írom le a nevét úriember nem adta volna fel, akkor már a gumiszobában lennék, hihetetlen, hogy 10 break labdából 1-et képes beütni, az ellenfélnek meg ad egy 3/4-et. Jól tette, hogy feladta.

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum október 21, 2015, 13:22:55
Köszi! Amúgy, ha a nem írom le a nevét úriember nem adta volna fel, akkor már a gumiszobában lennék, hihetetlen, hogy 10 break labdából 1-et képes beütni, az ellenfélnek meg ad egy 3/4-et. Jól tette, hogy feladta.

Bolelli-time  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 21, 2015, 13:27:36
Bolelli-time  ;D

Az ám! Bezzeg a másik fiatalember, akit korábban nem mertem megtenni, mert annyira kiegyensúlyozott a játéka, na ő persze simán nyert...

Szerintetek ha veszek le egy nagyobb összeget, millán felül lesz belőle bajom? Nem merem levenni skrillre meg nem engedik lekérni...

Idézetet írta: Geradossz Dátum október 21, 2015, 18:44:16
Szerintetek ha veszek le egy nagyobb összeget, millán felül lesz belőle bajom? Nem merem levenni skrillre meg nem engedik lekérni...

Annyi bajod lehet belőle, hogy már tudjuk, kitől kell kölcsönkérnünk!   :)

Ha van hozzá türelmed, akkor 2-300 000 ft-os tételenként, havi 1-2 alkalommal utalva is kiveheted a pénzt, de nem tudhatjuk (vagyis én nem tudom), jelenleg milyen határnál kell automatikusan jelenteniük a bankoknak a pénzmozgásokat.

De nem kellene adózni, vagy ilyesmi?

#5009 október 21, 2015, 23:31:00, benedek185
Idézetet írta: Knapp Dátum október 21, 2015, 20:35:12
Annyi bajod lehet belőle, hogy már tudjuk, kitől kell kölcsönkérnünk!   :)

Ha van hozzá türelmed, akkor 2-300 000 ft-os tételenként, havi 1-2 alkalommal utalva is kiveheted a pénzt, de nem tudhatjuk (vagyis én nem tudom), jelenleg milyen határnál kell automatikusan jelenteniük a bankoknak a pénzmozgásokat.

3,6 milliónál, ha jól emlékszem. :)

Amúgy ez engem is érdekelne, hogy ha milliós összegekről van szó, akkor kell-e, és ha igen mennyit meg hogyan adózni. Ekkora összegeknél azért már más a hazautalom történet stb.