Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok, nem sportfogadással kapcsolatos de nyertem egy kisebb vagyont ezen a star games kaszinón, itt mennyi időn belül kell megjönnie a kifizetésnek ha banki utalással kértem? Előre is köszönöm a segítséget !.

A ukash-t próbálta már valaki? Tud esetleg valaki valami leírást?

Ahogy néztem magyarországon nincs mód feltölteni az ukash kártyád,de szóljatok ha ez azóta változott...

PayPalt össze lehet kötni Skrilles kártyával?

Van 1-2 hely (nem kifejezetten fogadóirodák), ahol csak PayPallal lehet fizetni. Ugye ott lehet olyat csinálni, hogy összekötöm a bankkártyával, és máris kényelmesen mozog a pénz. Működik ez Skrillessel is?

Igen, megy csak pár nap amíg meglátod az ellenőrző kódot a skrillen

Sziasztok! Bocs ha hülye a kérdés, de ha ZenMate-val kiegészülve játszanék, tudom használni a kártyám? vagy csak skrill? Előre is köszi a választ


amióta alternatív címeken érem el a betet most először akartam feltölteni bankkártyáról ahogy azelőtt is gond nélkül de most vissza dob a régi cimre ami ugye off

Köszi, megvagyok. Nemtudom mi lelte :)

Üdv az Oldalnak!

Egy kis segítséget kérnék.
Bet365-re abaqoos-al fizettem be. Kifizetést kérhetek-e Skrill számlára?

Köszönettel!

Idézetet írta: csni Dátum szeptember 22, 2014, 09:34:06
Üdv az Oldalnak!

Egy kis segítséget kérnék.
Bet365-re abaqoos-al fizettem be. Kifizetést kérhetek-e Skrill számlára?

Köszönettel!


Kell lenni Skrillről legalább 1 befizetésednek.

Köszi a gyors választ!

Ez is lehet egy megoldás: bet365 kifizetés abaqoos-ra, majd abaqoosról az összeg feltöltése skrillre, és onnan fel a bet-re?

Üdv!

Idézetet írta: csni Dátum szeptember 22, 2014, 09:52:06
Köszi a gyors választ!

Ez is lehet egy megoldás: bet365 kifizetés abaqoos-ra, majd abaqoosról az összeg feltöltése skrillre, és onnan fel a bet-re?

Üdv!


Abaqoos-ra nem tudsz kifezetést kérni sajnos.

Idézetet írta: csni Dátum szeptember 22, 2014, 09:52:06
Köszi a gyors választ!

Ez is lehet egy megoldás: bet365 kifizetés abaqoos-ra, majd abaqoosról az összeg feltöltése skrillre, és onnan fel a bet-re?

Üdv!


Én azt ajánlanám,hogy csinálj egy Skrill számlás feltöltés(van erre fórum is a folyamatról..hitelesítés stb.)..és arról fizessél be...kb.2mp a befizetés(min.1500ft)...és ha sikeres akkor már kérhetsz ide kifizetést(min.1500ft)..max.24óra az átfutás..nálam pár óra alatt meg szokott jönni...

#509 szeptember 30, 2014, 11:50:04, tornacipő
Sziasztok!

bet365-re skrill acountomról szoktam befizetni. Pár napja töltöttem volna újra, de sikertelen a tranzakció.

"Your account is currently restricted for security reason"

Köze lehet ehhez, hogy vpn-nel külföldi IP-val tolom?