hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A fordulo rangadoja kezd rogvest, szzem behuzza a gyor, a szegedet meg csunyan elverik a lengyelek

Siofok-Gyor V
Kielce-Szeged Kielce over 32.5

2.7 osszodds

Uj honap, uj remenyek
Megindul az 1.01es strategiam is lassan se csak azert h legyen egy kis zold is, azt amugy 10esevel csatologatom majf ugx nagyjabol na de mara

Fucsovics-RamosVinolas
Fucsoo
1.40 wh

williamhilles 20€ freebetet szétszórtam

10€ ment sonego-fritz meccsen sonegora

5€ ment erre a kombira
Bautista-CarrenoBusta V
Zverev-Cecchinato V

5€

Thiem-Rublev-Martic-Ostapenko-Siniakova-Mertens

Schwartzman - Thiem

Latva thiemet szenvedni az elozo korben, igy svarcinak is lehet boven eselye, el tudok kepzelni 5 szettes thrillert is

Schwartzman 4.5 brek felett @1.66
Thiem 19.5 gem [email protected]
Thiem 5.5 asz felett 2.20

na garros döntő, sztem nadal nyeri

Nadal 19,5 gém fölött: @1,83
Nadal kettőshibák 2,5 felett: @2,00
Rafa nyer két szettet: @1,40


Struff-Cecchinato

Cecchinato az a fajta salakos jatekos, aki kemenyen beszedul, terembe meg csak kondizni jar, elmult 2 evben nem volt fedettpalyas meccse, elotte se sok, sikere meg meg ennel is kevesebbb, szoval easy struff win kell h legyen

2:0 @1.45 kornyeke nagyjabol mindenhol

Na kezdjuk a novembert

Fucso-Pospisil live
Fucso underdog de sztem nyer, 2.25on meg plane megrakom, meg over is lesz sztem 22.5 fole 1.80

Ebbol a parizsi tornabol nem artana meggazdagodni

Krajinovic-Lopez
Krajinovic
1.25

10/10

Fucsot nem lehet tetlenul nezni, egy szettre mindenkepp jo lehet 1.66-ert, aztan az se lenne baj ha nyerne, a kovetkezo fordulo konnyebb lenne egy fokkal

Krajinovic igazan szae tipp volt, fucsobol meg 3:0-nal jol ki lehetett szallni, kar erte

Cecchinato - Gombos ment az utobbira, salakoskent az olasz nem nagyon fog itt labdaba rugni

Sonego - Bublik
Sonego
1.72

Ha Sonego.hozza a mult heti teljesitmenye felet akkor nyer, bublik meg az europai kyrhios, egy bohoc, remelem elengedi hamar a meccset

Gombos - Goffin
Gombos szett
1.5

Ezt beprobalom meg a tegnapi nap utan, mert Goffin eleg szar, zsinorban 4 vereseg, lehet jon az otodik is

Anderson - Medvedev
Medvenek már illene megvillantani valamit, mert az US Open óta csak keresi önmagát, sztem most üti andersont

Bonzi-Fokina
Easy fokina, első körben khachanovot verte, bonzi nem elsz akadály

Schwartzman-Gasquet
így h kiesett Berrettini, gyakorlatikag 0 nyomással mehet Schwartzman, guruban bővebben miért nyer svarci

megyek tovább

herbert - raonic
ez is easy raonic win első ránézésre, másodikra meg még simább, rao nagyon sokat fejlődött alapvonalon is, fonákon is, 0:2

deminaur - sonego
meddig tart ugyan sonego lendülete. egy szettre simán jó lehet

zverev-kecmanovic
láttunk már ilyen párosításban olyat, h kecmanovic leszopatta, én ezt nem nagyon bántanám. max egy over


nagy a baj ha wawrinkában kell megbízni, de ha nyer akk pluszra hozza a mai napot, márpedig a tegnap látottak alapján kurva jól tolja úgyhogy

waw-paul
waw
1,40