Ólazó (all-in, credit to Guillermo Olaso & AC_28)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pár kosaras hendi tipp mára az Eurocupból, amikben van ráció.

PAOK - Zielona Gora (+5,0)  2  1,90

Union Olimpija (+6,5) - Khimki  1  1,90

Sevilla  - Belgacom Spirou (+15,5)  2  1,90

Cantu  - Artland Dragons (+7,5)  2  1,90


#46 november 02, 2014, 13:13:24, Greipel
Crvena Zvezda - Valencia  2  2,00

Annyira lesajnálja mindenki a Valenciát, hogy már csak azért is meg kell ezt próbálnom.

Panathinaikos - Fenerbahce  2  1,75


Goudelockra nem lesz ellenszere a Panának.

A legutóbbi hét "termése":





Egyszerűen nem értem, mi történik, nálam szerencsétlenebb embert még nem hordott a hátán a Föld...

#52 november 05, 2014, 09:59:13, Greipel
Lietuvos Rytas - Banvit  2  2,00 Amilyen gyenge kerete van idén a Rytasnak, annak ellenére sorban szállítják a meglepetéseket. Váratlanul sima Banvit vereség volt ez.
Union Olimpija - Zenit  1  1,47
Siauliai - Jeniszej  1  2,90
Energia Rovinari - Tartu/Rock  2  3,75 3. negyed után még vezetett a Tartu, aztán 19-cel bukták az utolsó negyedet. :great: :cya: :D
Le Havre - Boulougne  1  1,47

Pár tippem mára a kosár világából, a nagyobb szorzós meccseknél bárhol összejöhet egy meglepetés, a többit 90%-os tutinak mondanám.

#53 december 16, 2014, 00:09:49, Greipel
Valencia-Galatasaray: Dubljevic OVER 13,5
1,80

13 :crazy:

Cedevita Zagreb-Limoges: Ukic UNDER 13,5
1,80


Anadolu Efes-Sassari: Logan UNDER 13,5
1,85

10 :ok:

Nizhny Novgorod-Zalgiris Kaunas: Rochestie UNDER 17,5
1,85

15 :ok:

Unibet

#54 december 16, 2014, 23:27:49, Greipel
Holnap jön az Eurochallenge alapszakaszának utolsó fordulója. Ilyenkor jópár furcsa eredmény szokott születni, ez alapján tippelek. Ezen meccseken nem feltétlenül szülséges nyernie az esélyesebb csapatnak, a másik csapat meg továbbjutásért küzdhet..

Güssing-Trabzonspor   1   2,48
Unibet
Rangadó lesz, törökben szoros meccset játszottak, most simán lehet esélye visszavágni az osztrákoknak, főleg otthon. Váratlanul jól szerepelnek eddig.

3 negyedig jól játszott a Güssing, 9 ponttal vezettek az utolsó negyed kezdetén. Innen viszont totális összeomlás következett, ezt a negyedet 11-30-ra bukták.

Brindisi-Ulm  2  2,23
Unibet
Ahogy számoltam, a Brindisi már továbbjutott, a Den Bosch viszont ott lohol az Ulm nyakán, várhatóan győzni is fog. Tűrhető csapat az Ulm, nem engedheti meg magának, hogy kikapjon, mert akkor ki is esik.

Ez abszolút no comment volt az Ulmtól, nagyon simán kikaptak. Ki is estek...

Belfius Mons-Nanterre   1   2,07
Unibet
Hacsak nem kap ki 21-gyel a Nanterre, akkor csoportelső, nem nagyon van miért küzdeniük. A belga csapatok pedig általánosságban veszélyesek hazai pályán.

Végig a kezében tartotta a meccset a Mons.

+
Eurocup
Strasbourg-ParisLevallois   2   3,80
Bet365
A Strasbourg már mindenképp csoportelső, a Parisnak pedig égető szüksége van egy győzelemre a biztos továbbjutáshoz. Ezt szépen le is fogják rendezni egymás között, ahogy azt sajnos szokás.

Minden úgy alakult, ahogy vártam. A végeredmény szoros meccset mutat, de a Strasbourg gondosan ügyelt arra, hogy a másik francia csapatnak eglegyen a győzelem, és ezzel a továbbjutás.

Mai egyetlen Euroliga tippem:

Nyizsnyij Novgorod-UNICS Kazan  1  2,48
Unibet


Rochestie nem lesz a Novgorodnál, ami komoly érvágás, ennek ellenére szerintem behúzzák ezt a meccset. Hogy miért? Azért, mert pontosan ugyanaz a helyzet itt, mint a Strasbourg-ParisLevallois meccsen volt. Nem tudom elképzelni, hogy a már továbbjutó Kazan kics....en a másik orosz csapattal, elütve őket a még lehetséges továbbjutásról, valamint ott van a szokásos hazai pálya előnye is.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 19, 2014, 11:47:39
Mai egyetlen Euroliga tippem:

Nyizsnyij Novgorod-UNICS Kazan  1  2,48
Unibet


Rochestie nem lesz a Novgorodnál, ami komoly érvágás, ennek ellenére szerintem behúzzák ezt a meccset. Hogy miért? Azért, mert pontosan ugyanaz a helyzet itt, mint a Strasbourg-ParisLevallois meccsen volt. Nem tudom elképzelni, hogy a már továbbjutó Kazan kics....en a másik orosz csapattal, elütve őket a még lehetséges továbbjutásról, valamint ott van a szokásos hazai pálya előnye is.

Szerencsére tudta az UNIKSZ, mit is kell tennie, habár elég későn ébredtek rá.  :great:

Idézetet írta: Greipel Dátum december 19, 2014, 19:48:12
Szerencsére tudta az UNIKSZ, mit is kell tennie, habár elég későn ébredtek rá.  :great:

ez egy nagyon hasznos tipp volt, kár hogy nem pakoltam rá többet :D  :beerchug:

Közben látom, hogy félrekalkuláltam magam, mert ezzel a vereséggel az UNICS kiesett. :D Hibás következtetés, elemzés hatására jutottam el a nyertes tippig. :) :ok: Mégsem volt ez megbeszélt meccs.

#59 január 16, 2015, 11:33:30, Greipel
Kosárladba, Brazília NBB, 22:30

Macaé-Bauru

Tipp: Macaé
Odds: 6,25
Bet365

Ez a csapat simán képes a bravúrra, elkapták a Flamengót is. Többször is követtem a meccseiket, simán benne van, hogy nyerjenek, még úgy is, hogy a fél brazil válogatott a Bauruban játszik.

Értelmesebb lett volna egy ésszerű pluszos hendivel próbálkoznom, mert a papírforma jött, de a meccs végig szoros volt, 83-91 a vége.