Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Kenyér Dátum szeptember 12, 2013, 20:56:54
Nos felvazolom a helyzetet..  ;D németországban dolgozom és be szeretnék fizetni onlineirodához de a kartyam nem devizas, hogyan tudom megoldani? Valakinekvalami ötlet? Nekem volna egy ötletem,de azt inkább privtban írnám le,nehogy meggyanusitsanak.... aki kedvet kapott egy kis segítséghez írjon privatot :-)

Próbáltál a kártyáddal befizetni?
Szerintem működnie kell, ha van rajta pénz...
Majd a váltást elvégzi a bankkártya szolgáltató vagy az iroda!

Épp ez az,hogy nincs rajta pénz ugyaniskézbe kapom az eurót...

#92 szeptember 13, 2013, 08:18:49, vmlinuz
Havernak adsz kp-ben eurót ő meg átküldi Skrillen neked.

Viszont Skrillen érdemes előtte letudni az ellenőrzések egy részét, mert másképp korlátozásokba futhatsz ha nagyobb összegekről van szó. Postai ellenőrzést kérhetsz és ha a kártyán van 2-3 eurónyi összeg akkor azt is le tudod ellenőriztetni.

Vagy esetleg a kp-t befizeted a bankszámládra a számlavezető bankod egyik fiókjában.

Köszi a tanácsokat. Ezesetben felteszem a kérdést valaki nem tudna segíteni rajtam? Küldene pénzt netelleren én pedig kuldenem western unionnal! Privatba megbeszelhezjuk a részleteket!

Idézetet írta: Kenyér Dátum szeptember 13, 2013, 09:51:23
Köszi a tanácsokat. Ezesetben felteszem a kérdést valaki nem tudna segíteni rajtam? Küldene pénzt netelleren én pedig kuldenem western unionnal! Privatba megbeszelhezjuk a részleteket!

Esetben már meg is szegted szabályzatunkat.  :police:

sziasztok.a segitsegetekre lenne szuksegem.itt vagyok amerikaba, es a kerdesem az lenne h tudom h itt illegalis a sportfogadas.be sem fogok tudni lepni a fogadoirodak honlapjara? valaki aki itt el, elt tudott e online fogadni? milyen veszellyel jar ha megis fogadok?koszi a valaszokat elorre is

Több helyen olvasom a tippeknél, 10/10, 7/10, 8/10, stb.
Ez gondolom a tipp erősségét hivatott alátámasztani.
A kérdésem ki, hol adja ezeket a számokat, vagy hol lehet
ezt megtudni, hogy egy tipp milyen erős? ::)

A választ előre is köszi :cya:

Idézetet írta: Gake Dátum december 03, 2013, 11:03:28
Több helyen olvasom a tippeknél, 10/10, 7/10, 8/10, stb.
Ez gondolom a tipp erősségét hivatott alátámasztani.
A kérdésem ki, hol adja ezeket a számokat, vagy hol lehet
ezt megtudni, hogy egy tipp milyen erős? ::)

A választ előre is köszi :cya:

Ezeket az értékeket a fogadók ragasztják a tipp mellé.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum december 03, 2013, 11:05:03
Ezeket az értékeket a fogadók ragasztják a tipp mellé.

Köszi a választ :beerchug:

Sziasztok
olvastam itt a fórumon, hogy lehet fogadni unibeten meg bet365-n 10 perces gólokra, de nem találom ezeket.
Gondolom nem mindegyik meccsen lehet fogadni rá.
Tudnátok segíteni, hogy milyen meccseket keressek?

Tudna valaki segíteni hogyan tudnék kombi szelvényt rakni a 188bet irodánál?
Köszönöm

kattintgatsz az oddsokra, utána a 'BET SLIP' alján lenyitod a 'Multiple Bets' szekciót  :cya:

Köszi a segítséget! :ok:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan oldalt, ahol olyan statisztikák vannak, amelyekben  nba-meccsek összpontszámait illetve hendit meg lehet nézni, amelyeket már lejátszottak. Érdekelne a mostani bajnokságból eltelt két hónap és természetesen az elmúlt szezonok is. Előre is köszönöm.