Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Alk Dátum március 09, 2016, 21:58:00
Nem, dehogy, nincs ilyen. Ha lenne is, az mar az elejen kiderulne, kartya adatokat kerne, es egy jovahagyast/megerositest az azonnali, vagy a trial lejarta utani levonasra. En mar sokat kiprobaltam (Fairbot-ra nem emlekszem), es meg nem talalkoztam ilyennel. Lehet azert ilyen hosszu, mert jo sok ido kell hozza, hogy az ember meg tudja szeretni. :D Nekem egyebkent ujabban a Bettrader jon be igazan, illetve a BA Pro, bar utobbi ketsegkivul nem a legjobb ar/ertek aranyu. Szoval semmi ilyenrol nincs szo, ezek valoban free lehetosegek.

"BA Pro nem a legjobb ár/érték arányú" - nálam szinte mindig kaphattok 50 fontos kedvezmény kupont, így az évi 99 fontos ár szerintem rendkívül jó, 8,5 font per hónap durván. Persze csak azoknak akik ezt ki is használják, egyszerű back/lay ügyletekre jó bármelyik ingyenes is, arra tényleg drága.

.
Idézetet írta: actworld Dátum március 15, 2016, 20:46:10
"BA Pro nem a legjobb ár/érték arányú" - nálam szinte mindig kaphattok 50 fontos kedvezmény kupont, így az évi 99 fontos ár szerintem rendkívül jó, 8,5 font per hónap durván. Persze csak azoknak akik ezt ki is használják, egyszerű back/lay ügyletekre jó bármelyik ingyenes is, arra tényleg drága.

Valoban. Szokasom rovidebb elofizetesi idoszakot alapul venni akar tradingrol, akar pedig arbitrazsrol volt szo anno (es ugy altalaban), ez az eves dij meg kupon hianyaban is megallja a helyet, azzal pedig meg inkabb. Szemely szerint en a havi elofizetesi dijbol indultam ki (29,99 font), de egyebkent teljesen jogos az eves díj osszevetese is, ha mar valaki komolyan gondolja. :ok:

Actworld,Alk vagy Valaki!:)
Segítség!
3 dolog érdekelne igazán!
1:Mi az Antepost lényege?
2:Mi a Fill or kill lényege és,hogyan kell alkalmazni?
3:Mi az a Tick Offset,hogyan használjuk?
Példát is kérek az előbbiekre,ha nem gond! ;) :)
Köszönöm,előre is!

Idézetet írta: mikisun Dátum április 08, 2016, 22:01:03
Actworld,Alk vagy Valaki!:)
Segítség!
3 dolog érdekelne igazán!
1:Mi az Antepost lényege?
2:Mi a Fill or kill lényege és,hogyan kell alkalmazni?
3:Mi az a Tick Offset,hogyan használjuk?
Példát is kérek az előbbiekre,ha nem gond! ;) :)
Köszönöm,előre is!

Szeva!

1. Antepost: Az ilyen piacok magasabb oddsokat kínálnak győztesre, mivel a fogadó vállalja a kockázatot, hogy a ló (kutya, bármi) végül nem indul a versenyen (normál esetben ilyenkor a pénzed visszajár, ante postnál nem). Általában napokkal az események előtt már megjelennek az ante post piacok és a nevezések véglegesítéséig vannak fent.

2. Tick offset: Ezzel a beállítással két fogadást tolsz be a piacra egy Back-Lay-t vagy egy Lay-backet. A lényeg, hogy beállíthatod hány tickkel az első fogadás alatt vagy felett akarod greenelni, és amint bevesznek a program az előre beállítottak szerint rakja be a záró fogadást.

Példa: Egy lóverseny piacon szeretnél 2 tickes profitot realizálni, ezt állítod be tick offsetnek. Azt látod, hogy a favorit oddsa esik, ezért backeled 1.85-ös oddson 100 EUR-val. Amint beveszik a 100 eurodat, a program azonnal küldi be a lay fogadást 1.83-nál. Ha azt is elviszik akkor megvan a 2 tickes greened.

3. Fill or kill: ezzel az opcióval beállíthatod, hogy a piac meddig várjon az első fogadásod bevételével. Amit eddig nem vettek be, azt törli és csak a maradékra ad ki offset megbízást.

Példa: Azt látod, hogy a ló az 1.85-1.80 sávban ingadozik. Jelenleg 1.83 a back, de épp felfelé tart és te szeretnéd megfogni a sáv tetejét. Beállítasz egy 15 másodperces fill or killt és egy 3 tickes offsetet. 1.85-re beraksz 100 EUR-t backelni. Fel is megy az odds, de 15 mp alatt csak 80 eurot vesznek be. A maradék 20 eurodat törli a rendszer és erre a 80 eurora állít be egy greenelő lay-t 1.82-nél.

Remélem érthető, szólj ha nem világos valami.

Nagyon-Nagyon Köszönöm a válaszaidat,Actworld! :) :) :)

Helló!
két kérdés Geeks toy szoftverrel kapcsolatban.
1:Hol lehet azt a full idegesítő hangot kikapcsolni/lehalkítani,amelyik a meccsek megkezdése előtt 20 és 10 msp előtte süvölt,mint az állat?!
2:Tick Offsetet szeretném keepben tartani,hogy a meccs/futam megkezdésekor nem töröljék a trédre betett összeget.
ezt,hol lehet beállítani a Geeksben?
Köszi! :)

Szia !

2. Az odds baloldalán van egy kicsi négyzet abba egy katintás.

Köszi Sade,bár ezt én is tudom!
Back to layre gondoltam,amikor is tick offsetet belőve pár számra a pre raceben nyitnám meg az oddsot és az a kérdés,hogy az ilyenkor nyilván megnyíló lay odds marad e keepben magától,de valszeg nem.Meg gondolom,ehhez az kell,hogy bekapcsoljam a confirm betet?
Jól sejtem? :)

Van egy probléma!
Nem tudom eldönteni,hogy a gépem egy rakat f.s vagy a geeks toy nagyon sz.r?!
A lényeg:
a futamok előtt 10 perccel vagyunk kb és a geeks elkezd vontatottan és szaggatottan működni!
a visszaszámláló kb úgy számol vissza,hogy: 00:51     00:46      00:38        00:35   stb.
Természetesen ehhez igazodik a geeks működése is.
Szal,gyakorlatilag alkalmatlan a gyors trédekre.
Szerintetek,mi lehet a probléma oka?
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum június 08, 2016, 15:49:34
Van egy probléma!
Nem tudom eldönteni,hogy a gépem egy rakat f.s vagy a geeks toy nagyon sz.r?!

A Te szavaiddal élve szerintem a géped a f.s.
Processzor + memóriára gyanakodnék mint gyenge láncszemek.
Bár egy windows reinstall is csodákra képes ha már most elég sok cucc van rajta.

Kösz,hefi!
Nem a legjobb a gépem az tény.
Hamarosan lesz egy install,bár  egy új gép lenne a megoldás.:)

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy valakinél lépett-e már fel olyan probléma BetAngel-nél live és practice módban is, hogy azt mutatja a program hogy nincs pénz a piacon (Total matched so far: 0$) miközben a honlapon meg látom, hogy a piacon az összeillesztett fogadások pl 5 millió font? ilyenkor mi van?

Nekem másik programnál fordult elő ilyen,de frissítés után azonnal látható volt az összeg.

Nálam olyan van még, hogy az odds-ok mögött nem látom az összegeket sem meg nem is villog az utolsó kereskedett odds meg semmi. Semmit nem látok fölül a weigth of money-t az látom hogy mennek a %-ok de közben meg a ladder-en olyan mintha nem lenne kereskedés pedig a valóságban meg van de így viszont használhatatlan.

Régebben használtam a Betangelt,de nem tapasztaltam ilyet.
Amit most használok,az jól működik.