Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem, ha vesznek licenszet ők adóznak, te már NEM. Ugyanúgy adómentes lesz a játékos számára, mint a most Tippmix és a fosmixPro.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 25, 2014, 11:51:50
Ez miért ügyeskedés? Az iroda megváltoztatta a címét, paff. Ha nem nézel tv-t, nem olvasol blikket, és itt sem paráztatnak mások, nem is tudsz a blokkolásról  ;D

Hát ha szerinted nem az akkor ...

A Betsson küldött már valakinek alternatív címet?
Nem úgy volt hogy a pokerklienseket nem nagyon lehet blokkolni? Nekem nem jön be az se.

Idézetet írta: demode Dátum július 25, 2014, 14:23:47
A Betsson küldött már valakinek alternatív címet?
Nem úgy volt hogy a pokerklienseket nem nagyon lehet blokkolni? Nekem nem jön be az se.

Betsson jelenleg mindenkinél elérhetetlen? Hát a Fortunawin?

Idézetet írta: harvy666 Dátum július 25, 2014, 12:25:15
nem nagyon kovettem a hireket de ugye meg ha vesznek is engedelyt az irodak attol ugyanugy adozni kene a nyeremeny utan nem? Inkabb valasztanam az alternativ domaines fogadast mint a teljes atvilagitast es adozast :D

Az a helyzet, hogy az Európai Tanácsnak elküldött VHR szerint az engedélyt kiváltó irodáknak két hetente kell jelentést leadnia, illetve a játékos adataihoz is hozzáférést kell biztosítson a NAV számára.
Konkrétan ebből én azt a következtetést vonom le, hogy ha engedéllyel rendelkező külföldi fogadóirodánál fogadsz, akkor a nyereményed adómentes (MÉG!). Majd ha úgy gondolják, akkor visszamenőleg igénylik az adót, s akkor már hiába rejted, hisz náluk a lista.

Szóval ebben az esetben inkább maradjanak az alternatív címek.
Hogy miért? Azért, mert aki a továbbiakban komolyan akar fogadni, annak van rá lehetőség, a többieknek meg egyébként is fölösleges magyarázni a dolgokat...

Azt hittem szabin vannak a héten, de mégsem.
A doxxbet.com  a következő áldozat listán.  :bash:
http://www.szf.hu/

Nálam a betsson mobilos verziója simán megy a telefonon sőt még a letöltött androidos applikációjuk is amin sportfogadás és kaszinó is fut. A webes felületük viszont már sajnos nem jön be igy marad a telefonos verzió.

Kiderült, hogy nem a VPN miatt nőtt meg drasztikusan az adatforgalmam, újra kellett telepíteni a windowst, mert valami iszonyat trójai megtámadta a gépemet  :(
Kipróbáltam 2 vpn szolgáltatót a listából (IP vanish és Express VPN), az utóbbit valamivel jobbnak találom, gyorsabb, és a mobilon használva kevésbé meríti az akkut. Egyébként mindkettő elég jónak tűnt 2-3 nap használat alatt.

Idézet a VHR-ből

"A szervezőnek kéthetente kell adatszolgáltatást teljesítenie, mely során többek közt jelentenie kell a játékosi egyenlegek kumulált összegét, a játékosi befizetések összegét, a játékosok által megrakott tétek összegét, a kifizetett nyeremények összegét, a regisztrált játékosok számát és a tiszta játékbevétel összegét.

Távoli hozzáférés keretében az állami adóhatóság részére hozzáférést kell biztosítani többek közt a játékosi azonosító adatokhoz, a játékosok egyenlegének kimutatásához, és a fogadási események/leosztások/játékesemények naplójához
."

Na kérem, ezen van itt a hangsúly a többi csak parasztvakítás.
Remélem egy iroda sem vesz engedélyt. Jó ez így a fű alatt. ;D

Én úgy látom, hogy it tkisebb öszegekről beszélnek, ezért nem értem, hogy miért ne csökkent volna a díj?
Amúgy azéárt sztem utólag biztos nem adóztatják meg az embert, hónapokra évekre visszamenőleg, max kitalálják, hogy kell és akkor adózol belőle onnantól, de akkor viszont a tippmixre is adózni kell majd. Mondjuk, ha adómentes nem értem a logikát, hogy minek nekik engedély...

Azoknak, akik esetleg fogadóiroda jellegű termeket szerettek volna üzemeltetni, rossz hír, hogy a szervező – sem közvetve, sem közvetlen módon – nem biztosíthat helyszínt vagy műszaki eszközt a játékosok részére. A tervezet szerint a távszerencsejáték keretében nyújtott szerencsejáték szervezés közterületen, illetve a közönség számára nyitva álló épületben vagy helyiségben nem közvetíthető.

ezt viszont nem teljesen értem, elmagyarázná valaki?

#55 július 26, 2014, 11:39:00, vmlinuz
Én nem tudom miket olvasol, az idézett cikkben nem a koncessziós dij van emlitve, hanem az igazgatási szolgáltatási díj! Nem ugyanaz!

Mégegyszer leirom: adómentes a FELHASZNÁLÓKNAK! A szolgáltató befizeti az adókat: koncessziós dij, szolgáltatási dij, 15%-os adó stb. babámfasza. Mi olyan nehéz ezen felfogni??

Az utolsó rész pedig arról szól, hogy pl. x iroda nem nyithat egy kocsmát, vagy más fizikai helyet, ahol ki van téve egy számitógép ahol te bemész és fogadsz. Ennyi.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 26, 2014, 11:07:35
A tervezet szerint a távszerencsejáték keretében nyújtott szerencsejáték szervezés közterületen, illetve a közönség számára nyitva álló épületben vagy helyiségben nem közvetíthető.


Ez a mondat már azért is érdekes mert az utolsó falusi kocsmában is ahol van egy lottó terminál, kivan rakva egy kurva nagy képernyő ahol megy a putto, meg a többi szarság. Orba-szájba, fogadhatsz ötpercenként.  :bash:

Én csak azt nem értem, hogy mi az akadálya annak, hogy a tippmixprot is felfejlesszék bwin, bet 365 szintre. Már évek óta szarakodnak vele és hát a követendő példa előttük van akkor mi a gond?
Amúgy köszi az infokat.
Remélem ha a bet365 bwin blokkolás bekövetkezne arra is lesz elérési alternatíva.

Üdv: Pippen

#58 július 28, 2014, 08:55:27, 26juventino
Idézetet írta: Pippen33 Dátum július 28, 2014, 08:37:37
Én csak azt nem értem, hogy mi az akadálya annak, hogy a tippmixprot is felfejlesszék bwin, bet 365 szintre. Már évek óta szarakodnak vele és hát a követendő példa előttük van akkor mi a gond?
Amúgy köszi az infokat.
Remélem ha a bet365 bwin blokkolás bekövetkezne arra is lesz elérési alternatíva.

Üdv: Pippen

A bet365-höz már rég óta van alternatív link, pl. ez: http://www.sportgiochi365.com/

Ahhoz, hogy olyan szintű legyen a tippmixpro, mint a bet365 ahhoz nem kevés pénz kell. Ami lássuk be a tippmixpronak nem érdeke, mivel itthon nincs akkor fogadói állomány, hogy ezt a befektetést visszahozza. Főleg annak tudatában, hogy hányan játszanak náluk. Mert ugye most a "tiszta" játék a cél, egy "tiszta" fogadóirodánál. De azt ők is tudják, hogy ha valaki ragaszkodik egy külföldi irodához és jártas is az informatikában, akkor úgy is talál valami megoldást, hogy ott játszhasson :)

Idézetet írta: Gake Dátum július 26, 2014, 08:29:20
Idézet a VHR-ből

"A szervezőnek kéthetente kell adatszolgáltatást teljesítenie, mely során többek közt jelentenie kell a játékosi egyenlegek kumulált összegét, a játékosi befizetések összegét, a játékosok által megrakott tétek összegét, a kifizetett nyeremények összegét, a regisztrált játékosok számát és a tiszta játékbevétel összegét.

Távoli hozzáférés keretében az állami adóhatóság részére hozzáférést kell biztosítani többek közt a játékosi azonosító adatokhoz, a játékosok egyenlegének kimutatásához, és a fogadási események/leosztások/játékesemények naplójához
."

Na kérem, ezen van itt a hangsúly a többi csak parasztvakítás.
Remélem egy iroda sem vesz engedélyt. Jó ez így a fű alatt. ;D


Jól beszélsz Gake ez a lényeg  ! Pontosítva miből telik nekünk sportfogadásra !  Mert ha valakinek nincsen bejelentett állása  netán még pluszba segélyt is kap   és ne mondjunk sokat  legyen csak 10 000 ft os egyszeri fogadása egy nap   akkor ez a személy  rá ba......t   .Ezért kell nekik a napló történet!  Viszont az ilyen fogadok soha nem fogják bevállalni az egyenes utat  marad a kikerülés  és a macska egér játék . Nem reklámozta nagyon az állam de szerintem egyértelműen a nagypénzes   fogadókra utaznak ,hogy miből telik nekik a fogadásra .