Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na gyertek gyártsunk összeesküvés-elméleteket. Tehát nem is az adó kell az államnak, hanem azokat keresik, akik nagy pénzzel játszanak. Kellene kölcsön tőlük pár alagútra. Ezért tettek alig pár ezer forintos koncessziós dijat és 0,5%-os szimbolikus adót, cserébe meg hozzáférnek az adatokhoz.

Mielőtt valaki komolyan venné a hozzászólásomat, húzzon le hamar 4 kupica szilvapálinkát és olvassa el mégegyszer.

Ladbrokes-nál tud valaki tükör oldalt/infót arról, hogyan állnak a kérdéshez? Ma fogja elérni őket a blokkolás, és a support emailes tájékoztatás ígért majd a helyzetről, de semmi több...

Mefogattam a tanácsod vmlinux, mer há admin vagy, úhoggy énn kommolxan veszemm minden szavad. négyné megse álltam, óllin ment, mostmá minden világos, a kurva életbee!

Betfair szerintetek mennyire fog szemet szúrni az állambácsinak? No magyar nyelv és nem is nagyon nyomulnak itthon!

Előfordulhat, hogy az exchange részlegük (akárcsak Ausztriából) vagy akár az egész iroda kivonul Magyarországról a bizonytalan helyzet miatt?

Tudom, hogy senki sem jós, de kíváncsi vagyok Ti mit gondoltok! Ha kérhetném Milan vagy Vmlinuz is szóljon hozzá! :)

Előre is köszönöm! :)


Idézetet írta: fixxer Dátum július 28, 2014, 12:03:07
Ladbrokes-nál tud valaki tükör oldalt/infót arról, hogyan állnak a kérdéshez? Ma fogja elérni őket a blokkolás, és a support emailes tájékoztatás ígért majd a helyzetről, de semmi több...

Felvettem korábban velük a kapcsolatot, de azt a választ kaptam, hogy dolgoznak az ügyön, s hogy értesítenek amikor megvan az engedélyük.  ;D   :D

Szerintem az illető nagyon nincs témában a dolgokkal.  ::)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum július 28, 2014, 15:39:09
Betfair szerintetek mennyire fog szemet szúrni az állambácsinak? No magyar nyelv és nem is nagyon nyomulnak itthon!

Előfordulhat, hogy az exchange részlegük (akárcsak Ausztriából) vagy akár az egész iroda kivonul Magyarországról a bizonytalan helyzet miatt?

Tudom, hogy senki sem jós, de kíváncsi vagyok Ti mit gondoltok! Ha kérhetném Milan vagy Vmlinuz is szóljon hozzá! :)

Előre is köszönöm! :)

A múltkor a módosító javaslat átolvasásakor valamilyen módon az "exchange" részlegbe is belefutottam, ami azt jelenti, hogy állambácsiék mindenre felkészültek, nem csak a hagyományos bukmékeri fogadásra.

Szerintem előbb vagy utóbb rátérnek a "nem magyar" irodákra is. Idő kérdése az egész.

Betfairnek van egy előnye, hogy több felületen is használható s vannak a programok is. Mivel a blokkolás mindig domén szintű, szerintem programmal mindig elérhető lesz, mert úgy tudom nem standard http protokollt használ.

Erre jutottam én is....azt se tudta a supportos, mi az a mirror site :) Kértem Supervisort, de azt mondta, hogy majd emailben értesítenek, és hogy a Ladbrokesnak nincs mirror site-ja (ezt kötve hiszem egyébként)


Idézetet írta: Milan Dátum július 28, 2014, 16:10:15
A múltkor a módosító javaslat átolvasásakor valamilyen módon az "exchange" részlegbe is belefutottam, ami azt jelenti, hogy állambácsiék mindenre felkészültek, nem csak a hagyományos bukmékeri fogadásra.

Szerintem előbb vagy utóbb rátérnek a "nem magyar" irodákra is. Idő kérdése az egész.

Idézetet írta: Milan Dátum július 28, 2014, 16:07:34
Felvettem korábban velük a kapcsolatot, de azt a választ kaptam, hogy dolgoznak az ügyön, s hogy értesítenek amikor megvan az engedélyük.  ;D   :D

Szerintem az illető nagyon nincs témában a dolgokkal.  ::)

Mondjuk a Ladbrokes az egyetlen, aki Belgiumban a hazai értelemben vett lottózó-hálózat kiépítésére is vett engedélyt a netes  licencen kívül. Az elmúlt hónapokban Brüsszel szerte számtalan kis tippmixelőt nyitottak, mint pl. amik szlovákiában vannak, (vagy legalábbis voltak 3-4 évvel ezelőtt).

Idézetet írta: Gake Dátum július 26, 2014, 08:29:20
Idézet a VHR-ből

"A szervezőnek kéthetente kell adatszolgáltatást teljesítenie, mely során többek közt jelentenie kell a játékosi egyenlegek kumulált összegét, a játékosi befizetések összegét, a játékosok által megrakott tétek összegét, a kifizetett nyeremények összegét, a regisztrált játékosok számát és a tiszta játékbevétel összegét.

Távoli hozzáférés keretében az állami adóhatóság részére hozzáférést kell biztosítani többek közt a játékosi azonosító adatokhoz, a játékosok egyenlegének kimutatásához, és a fogadási események/leosztások/játékesemények naplójához
."

Na kérem, ezen van itt a hangsúly a többi csak parasztvakítás.
Remélem egy iroda sem vesz engedélyt. Jó ez így a fű alatt. ;D

Mi van???? Jobb, ha marad a régi rendszer, ebbe egy iroda sem megy bele.  Észak Korea. Elvetemült egy párt ez a Fityisz, de nagyon.

Ma este irtam Betssonak hogy mégis ők hogy állnak a dolgokhoz elég sablon szöveg jött de remélem ők is összetákolnak valamilyen alternativ cimet :D 
Hi Attila,

It has come to our attention that you might not be able to access the Betsson.com site in Hungary due to an IP blocking measure initiated by the Hungarian authorities. As we disagree with the Hungarian authorities on the legal status of our services we will look into alternative ways for you to continue to access our services. If you in the meantime face problems withdrawing funds from your account, please contact customer service.

Have a nice evening. 

Best regards,
Laura
Betsson Customer Service. Magyarul nem értenek egyet a dolgokkal, ki hitte volna, de talán találnak valamilyen megoldást.Majd meglátjuk de a röhej az hogy a mobilos oldalukat a mai napig is lehet használni :redchug:

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 28, 2014, 21:13:57
Mondjuk a Ladbrokes az egyetlen, aki Belgiumban a hazai értelemben vett lottózó-hálózat kiépítésére is vett engedélyt a netes  licencen kívül. Az elmúlt hónapokban Brüsszel szerte számtalan kis tippmixelőt nyitottak, mint pl. amik szlovákiában vannak, (vagy legalábbis voltak 3-4 évvel ezelőtt).

Arra esetleg van rálátásod, hogy Belgiumban mennyiért mérnek egy ilyen engedélyt? Már csak viszonyításképpen.

"Távoli hozzáférés keretében az állami adóhatóság részére hozzáférést kell biztosítani többek közt a játékosi azonosító adatokhoz, a játékosok egyenlegének kimutatásához, és a fogadási események/leosztások/játékesemények naplójához."

Visszatérve erre: ha a Bet365 valamikor licenszet vesz és belemegy a buliba, akkor minden adatunk megy a szemét Navhoz.... és a kormányból simán kinézem, hogy egy visszamenő hatályú jogszabállyal megadóztassák a számlák utáni forgalmat...... Ez persze csak egy rossz viccnek tűnik, de Abszurdisztánban nem kizárt.....

A törvénytervezetben szó sincs visszamenő adatszolgáltatásról. Minden iroda csak a licenszeléstől számitva kell adatot szolgáltasson és mivel ezt csak a magyarokról, biztosan át lesznek helyezve a számlák. Nem hülyék, hogy az összes ügyfelük adatait odaadják csak úgy.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 29, 2014, 06:51:13
A törvénytervezetben szó sincs visszamenő adatszolgáltatásról. Minden iroda csak a licenszeléstől számitva kell adatot szolgáltasson és mivel ezt csak a magyarokról, biztosan át lesznek helyezve a számlák. Nem hülyék, hogy az összes ügyfelük adatait odaadják csak úgy.

Egyébként is lehetséges, hogy újra kell majd regisztrálni.