Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szlovákiában mi a helyzet szerencsejáték törvény ügyben? Ha jól tudom ott nem foglalkoznak a külföldi irodákkal. Ha minden kötél szakad elveszek egy szlovák csajt és megkapom az állampolgárságot  :beerchug: Aztán ha ott is beindul a blokkolós játék akkor elválok.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 16, 2014, 12:24:31
Szlovákiában mi a helyzet szerencsejáték törvény ügyben? Ha jól tudom ott nem foglalkoznak a külföldi irodákkal. Ha minden kötél szakad elveszek egy szlovák csajt és megkapom az állampolgárságot  :beerchug: Aztán ha ott is beindul a blokkolós játék akkor elválok.

vegyél el vmi szomáliai csajt, ott se blokkolnak, lehet kapsz még egy falut is a csajjal...  :laugh:

Idézetet írta: gomes66 Dátum szeptember 16, 2014, 12:36:00
vegyél el vmi szomáliai csajt, ott se blokkolnak, lehet kapsz még egy falut is a csajjal...  :laugh:

:great:
Próbáltam lengyel ip-vel belépni a Ladbrokes oldalán, de azt írta, hogy a lengyelek ki vannak tiltva. A Pinnacle az angolokat tiltja ki 2 héten belül. Cseh ip-vel nem használható a 12bet. Unalmamban tesztelem az oldalakat, csak nehogy zárolják valamelyik accountomat mert egy nap alatt 10 ip címről lépek be  :police:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 15, 2014, 16:58:27
",,Érdemes alaposan tanulmányozni a paragrafusokat, de egyáltalán nem kizárt, hogy számítógépes csalás bűntette miatt akár szabadságvesztéssel is sújtható, aki a tiltás ellenére látogatja a blokkolt oldalakat" – mondta dr. Kamarás Péter (61) ügyvéd."

Beszarás...........

:P

doktor úr... csalás jaja a kurva anyád

mi a csalás?
"Aki mást jogtalan haszonszerzés végett tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz csalást követ el."

tanulmányozd a paragrafusokat buzikám...
ezt a kamarást kellene lesittelni rémhírterjesztés miatt, ami viszont bűncselekmény...

Idézetet írta: gomes66 Dátum szeptember 16, 2014, 12:43:11
doktor úr... csalás jaja a kurva anyád

mi a csalás?
"Aki mást jogtalan haszonszerzés végett tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz csalást követ el."

tanulmányozd a paragrafusokat buzikám...
ezt a kamarást kellene lesittelni rémhírterjesztés miatt, ami viszont bűncselekmény...

Ezt találtam a hatályos BTK-ban, ha már az nem képes rá, aki ezért külön pénzt kap: márpedig az alternatív címek használata ettől olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől.

"Információs rendszer vagy adat megsértése

423. § (1) Aki
a) információs rendszerbe az információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve vagy azt megsértve bent marad,
b) az információs rendszer működését jogosulatlanul vagy jogosultsága kereteit megsértve akadályozza, vagy
c) információs rendszerben lévő adatot jogosulatlanul vagy jogosultsága kereteit megsértve megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz,
vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
(2) A büntetés bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdés b)-c) pontjában meghatározott bűncselekmény jelentős számú információs rendszert érint.
(3) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekményt közérdekű üzem ellen követik el.
(4) E § alkalmazásában adat: információs rendszerben tárolt, kezelt, feldolgozott vagy továbbított tények, információk vagy fogalmak minden olyan formában való megjelenése, amely információs rendszer általi feldolgozásra alkalmas, ideértve azon programot is, amely valamely funkciónak az információs rendszer által való végrehajtását biztosítja."

Egy kicsit OFF:

Ezért már néhány bűnözőnek megéri, ha el is kapják őket a bírótól függ és lazán megússzák:

"Sporteredmény tiltott befolyásolása

349/A. §62 (1) Aki olyan megállapodást köt, aminek következtében valamely sportszövetség versenyrendszerében szervezett vagy a sportszövetség versenynaptárában egyébként szereplő verseny, mérkőzés eredménye nem a versenyszabályzatnak vagy a tisztességes játék elveinek megfelelő módon alakul ki, ha más bűncselekmény nem valósul meg, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
(2) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekményt bűnszövetségben vagy üzletszerűen követik el."

Megnéztem a NAV listáját a blokkolásról és valahogy az jutott eszembe hogy az a legrosszabb kombináció amikor a hülyeség szorgalommal párosul.Először megnéztem hogy bejönnek-e azok az oldalak amelyeknek a hirdetését "levették"(vajon miért?mit jelent ez pontosan?).A tegnapi napon levettek közül pl. az unibet.com simán bejön.A korábban levettek közül viszont a sportingbet.com nem.Kellene hogy értsem?
Aztán miket blokkolnak!Tegnap például a PokerStars görög,lengyel és svéd oldala is felkerült.Hát ha a PS összes oldalát akarják blokkolni szerintem az is el fog tartani egy darabig  ;D .Persze ha magyar regisztrációval ezeken az oldalakon keresztül is be tudok lépni a PS-re akkor igazuk van.De akkor lesz egy kis időelőnyöm velük szemben amíg világ összes országát végigveszik.És jaj nekik ha mondjuk Zambiát kihagyják és én azon az oldalon keresztül be tudok csábulni a bűnbe  :D

Azt meg teljesen elfelejtik, hogy blokkolással is megy a PS kliens, mert más protokollt használ.



Hihetetlen, hogy ezért egyesek milliós fizetéseket vesznek fel havonta. Egymást váltják a patkányok a parlamentnek nevezett kuplerájban, 4-8 évig az egyik rablóbanda, utána jön a másik, egymásnak adják a kilincset. Tényleg ki kellene vándorolni ebből a tetü országból.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 16, 2014, 15:00:48
Hihetetlen, hogy ezért egyesek milliós fizetéseket vesznek fel havonta. Egymást váltják a patkányok a parlamentnek nevezett kuplerájban, 4-8 évig az egyik rablóbanda, utána jön a másik, egymásnak adják a kilincset. Tényleg ki kellene vándorolni ebből a tetü országból.
Inkább ezeket a tetveket sóbányába és kőfejtőbe küldeni, tisztelet a kivételnek. Ketrecekben kéne mutogatni őket, mint ahogy a ruszkiknál divat.

Én azt nem értem ,hogy ez most kinek jó. Ebből ugyanúgy nincs bevétel, ja de 100-al többen adnak fel 200Ft-os szelvényt a totózóban. Nem lenne értelmesebb korrekt árakat szabni, 1 hét alatt összeütni a vt-t és csordogálhatna befele a sűrű fillér, ami mint tudjuk jobb, mint a ritka forint? Jelenleg ugye se fillér, se forint csak a bohóckodás.

Tessék a féléves:

http://www.hirado.hu/2014/08/11/kiemelkedo-felev-a-szerencsejatek-zrt-nel/


A 2. félév még ennél is több lesz.

Egyrészről egyre több  a reménytelen ember, aki a szerencsejátékhoz menekül.
Másodsorban az online irodáktól ugyan pluszbevétele nem lett az államkasszának, de az agy mosott propaganda hatására - az online irodák blokkolása -  elég sok embert a tippmix, tpro és társai felé orientál.



Sztem ez a vb-nek tudható be.
Online irodák is hasonló extra profitra tettek szert, az előző negyed évben.