SPF Kupa Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Hopp, rossz helyre írtam elsőre:

Légyszíves javítsátok ezt a két tippet, szerintem mindkettő pontosan egy gólos hazai győzelmet jelent és ezen a két meccsen az is született:   :)

73257
73258

Köszi!

Idézetet írta: Knapp Dátum március 24, 2014, 17:49:50
Hopp, rossz helyre írtam elsőre:

Légyszíves javítsátok ezt a két tippet, szerintem mindkettő pontosan egy gólos hazai győzelmet jelent és ezen a két meccsen az is született:   :)

73257
73258

Köszi!
Szerintem pedig nem azt jelenti.

Az esélyesebb csapattól levonsz egy gólt és úgy születik döntetlen, szerintem ezt jelenti. Nézd meg a holnapi svéd meccsekre a lehetőségeket, szerintem ez a BL-re is így volt megadva.

#228 március 24, 2014, 20:43:55, Knapp
Idézetet írta: Várda64 Dátum március 24, 2014, 19:39:12
Szerintem pedig nem azt jelenti.

Az esélyesebb csapattól levonsz egy gólt és úgy születik döntetlen, szerintem ezt jelenti. Nézd meg a holnapi svéd meccsekre a lehetőségeket, szerintem ez a BL-re is így volt megadva.

Az esélyesebbre is volt megadva ugyanilyen lehetőség, én tudatosan a hazai csapatokat (az esélytelenebbet, azaz a magasabb szorzós csapatot) nyerettem egyetlen góllal.

Ha másként nem jelölik, szerintem a +/- hendivel a pályaválasztó (elöl álló) csapat eredményét kell módosítani.

Nem tudom, honnan vannak átemelve a szorzók, de az oddsportal.com-on még láthatóak a tegnapi meccsekre az Unibet által kínált szorzók, ebből az látszik, hogy 15-ös szorzóval a hazai csapatok 1 gólos győzelmét adták, a vendég (az esélyesebb) ugyanilyen arányú győzelme 11.5-ért ment.


Megnéztem a svéd meccseket is a mostani kínálatban, ahol van 3 way hendikep, ott szintén két verzió szerepel most is, tehát bármelyik csapat 1 gólos győzelme játszható az x-ekkel.
(az esélytelen 1 gólos győzelme 15-ös szorzóval van megadva, az esélyesé pedig 10.5-tel.)





Idézetet írta: Knapp Dátum március 24, 2014, 17:49:50
Hopp, rossz helyre írtam elsőre:

Légyszíves javítsátok ezt a két tippet, szerintem mindkettő pontosan egy gólos hazai győzelmet jelent és ezen a két meccsen az is született:   :)

73257
73258

Köszi!



Grat a továbbjutáshoz.
Nem azért, hogy megemlítsem de ezt a párharcot nem éreztem fairnek.Mindig is így játszottam, kis odds kis kockázat.Végig követtem, azt is hogy szerepelsz, láttam magabiztosan vezetek.Erre megemlíted a lezárás előtt kb 5 órával a két meccset, ami igaz hogy nyert is.De innentől kezdve hogyan reagáljak?Azt láttam, az utolsó napba nem is tippeltél meccsre, gondolom te tudtad hogy neked jött a két kézi, és azzal simán nyersz így.Ebbe már csak az a gond, ha hamarabb írsz, akkor nyilván hamarabb javítva van, és nyilván én bedobtam volna nagyobb szorzós meccset.Akár egy kosár x-et...

Ezt nem sírás képen írtam.Nem is az 5 euró miatt.Csak ilyen párharcot még nem játszottam, na mind1.
Sok Sikert.

Sajnos a rájátszásban fennáll ez a veszély is, mivel nagyon rövid az idő, s gyorsan kell cselekedni.

Elnézést kérünk, ha a feldolgozásnál történt hiba miatt hátrányba kerültél.

Idézetet írta: bufa1993 Dátum március 25, 2014, 07:56:27


Grat a továbbjutáshoz.
Nem azért, hogy megemlítsem de ezt a párharcot nem éreztem fairnek.Mindig is így játszottam, kis odds kis kockázat.Végig követtem, azt is hogy szerepelsz, láttam magabiztosan vezetek.Erre megemlíted a lezárás előtt kb 5 órával a két meccset, ami igaz hogy nyert is.De innentől kezdve hogyan reagáljak?Azt láttam, az utolsó napba nem is tippeltél meccsre, gondolom te tudtad hogy neked jött a két kézi, és azzal simán nyersz így.Ebbe már csak az a gond, ha hamarabb írsz, akkor nyilván hamarabb javítva van, és nyilván én bedobtam volna nagyobb szorzós meccset.Akár egy kosár x-et...

Ezt nem sírás képen írtam.Nem is az 5 euró miatt.Csak ilyen párharcot még nem játszottam, na mind1.
Sok Sikert.

Amikor láttam, egyből megemlítettem, csak elsőre rossz témába, az "SPF Kupa infó"-ba írtam 12:42-kor. Ott nem volt válasz, azért írtam be délután ide is.

Még gondoltam is, hogy rád írok ez miatt, de láttam, hogy te már kora reggel eljátszottad az összes tippelési lehetőségedet, így semmit nem változtatott volna.
Ha Várdával együtt kelek, akkor tudtam volna csak olyan hamar írni, hogy a te 6:59-kor leadott tippjeidet megelőzzem...
Szóval ha reggel 7 órakor kérek hibajavítást, te már akkor sem tudtál volna reagálni rá, így, bár nekem is kicsit rossz a szám íze egy "ilyen" továbbjutás után, nem hiszem, hogy az én fair-ségemet komolyan meg lehet kérdőjelezni ebben az esetben.
Javítás után meg már publikusak a leadott tippek, így akár te is észrevehetted volna a hibát.

Mondjuk azt szerintem "stratégiai szempontból" semmi nem indokolta, hogy tippelj hármat már hajnalban, mikor megvolt a továbbjutáshoz szükséges tippmennyiséged az előző két nap alapján és úgy tűnt, hogy vezetsz is vele.
Ezzel maximum azt könnyíthetted meg, hogy én pontosabban megbecsülhessem a várható zárópontszámodat.
Pont azért tartalékoltam én is a tegnapi 3 lehetőséget, mert ha mégsem kapom meg a reklamált pontokat, akkor maradt volna még esélyem matekozni tippelni egyet. (hármat)

Remélem, hogy hamarosan sort kerítünk egy visszavágóra!   :)


Nem tudom, hogy megfelelő topikba írom-e a következőket.
Az áprilisi SPF Kupa rájátszásának nyolcaddöntője elvileg ma (04.21) 02 órakor kezdődött. Én is bejutottam a rájátszásba a közölt táblázat alapján (7. hely) de nálam nem jelenik meg sem a párosítás, sem pedig a fogadási lehetőség. Csak nálam áll fenn ez a probléma?

Idézetet írta: Winger Dátum április 21, 2014, 19:38:24
Nem tudom, hogy megfelelő topikba írom-e a következőket.
Az áprilisi SPF Kupa rájátszásának nyolcaddöntője elvileg ma (04.21) 02 órakor kezdődött. Én is bejutottam a rájátszásba a közölt táblázat alapján (7. hely) de nálam nem jelenik meg sem a párosítás, sem pedig a fogadási lehetőség. Csak nálam áll fenn ez a probléma?

Természetesen nem csak nálad van ez, még nincs elindítva a rájátszás.

Idézetet írta: Winger Dátum április 21, 2014, 19:38:24
Nem tudom, hogy megfelelő topikba írom-e a következőket.
Az áprilisi SPF Kupa rájátszásának nyolcaddöntője elvileg ma (04.21) 02 órakor kezdődött. Én is bejutottam a rájátszásba a közölt táblázat alapján (7. hely) de nálam nem jelenik meg sem a párosítás, sem pedig a fogadási lehetőség. Csak nálam áll fenn ez a probléma?

Szerintem meg Húsvét van!  ;) Nem kell parázni, Milan és vmlinuz gondolom elmentek locsolkodni, aztán most valahol egymást támasszák egy árok partján.  ;D :redchug: :redchug: :redchug:


Hah, bakker s mobilról nem tudom megcsinálni a párosításokat

Sent from my HTC One using Tapatalk


Sikerült

Sent from my HTC One using Tapatalk


1napig nem lehetett tippet tenni a 3 nyolcaddöntös napbol! Ezért nem lett meg a szükséges 5 tippem, locsolkodás ide vagy oda,erre oda kellene figyelni!!! :redchug:

Idézetet írta: horzol Dátum április 24, 2014, 07:24:49
1napig nem lehetett tippet tenni a 3 nyolcaddöntös napbol! Ezért nem lett meg a szükséges 5 tippem, locsolkodás ide vagy oda,erre oda kellene figyelni!!! :redchug:

Ez így nem kerek. Egyrészt 2 nap alatt is lehet 6-ot tippelni, másrészt már hétfő este megoldott vm; nekik is jár a Húsvét.

A kiesésem engem is bánt, de le a kalappal ellenfelem előtt. :beerchug: Utolsó napon 3 tippje is sült (két kézi tippje is 1 gólon múlt, foci döntetlenje a 75. percben még 0-2 volt) nem kevés szerencsével, de hát ez benne van.