Kagawa naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Újra kezdem a naplómat, hogy miért? Csakazértis....  ;D

-Túl nyugissak a mindennapjaim, hiányzik pár ember beszólása, hogy xy bizony nincs jó formában, meg, hogy xy nem is tud három pontost dobni, ja meg, hogy a fű nem is zöld hanem sötét narancssárga.

-Na szóval, hogy a lényegre térjek. Mindent tippem amit ide beírok, kizárólag olyanok, melyeket én is megjátszok. Viszont nem fog minden tippem bekerülni ide, mert van, hogy elkap a gépszíj és csak úgy röpködnek az élő fogadások. Ezt miért irtam le? Azért mert az előző naplómban egyes jóakarók megvádoltak, amikor bukó lett egy-két tippem amit ide beirtam, hogy hogy lehetek én plusszban az adott napon? Megesik az olyan is, de sajnos az is, hogy a naplómban nyereséges vagyok, az életben meg nem, köszönve az élő fogadásnak.

-Aki kicsit is ismer, az tudja, hogy főleg kosárlabda és tenisz lesz a naplóban, esetleg foci és kézilabda amit az adott sport szakiaitól fogok lopni (foci-Oak,Csabax,Sound, Szigo, kézi: Drogos, Lufu)

-Aki örül, hogy újra kezdem annak sok szerencsét kívánok, aki nem az meg tudja mit kell bekapni  :ok:

#1 november 12, 2013, 09:47:45, Kagawa
1.nap-1.tipp

Kosárlabda VTB - Promo Kup
Enisey - Donetsk
Tipp: Enisey (hosszabbítással)
Odds: 1,40  :noway:
Iroda: bet365

Az oroszok beragadtak a rajtnál, igaz a sorsolásuk is nehéz volt az első három fordulóban. 1/2-vel állnak pedig egész jó kis játékoskeretük van, elég csak megemlíteni a nemrégen még a Barcelonában kosarazó Kosta Perovicot. A Donetsk pillanatnyilag második a tabellán, de ez főleg a könnyű sorsolásnak tudható be, a pénzügyi gondokkal küszködő Petersburgot a Nymburkot és a Turowot verték, a gyengécske észt Kalev otthonában pedig kikaptak.

Én örülük neki. Sok sikert hozzá !( így nekünk is)
A Partizan meccséről mi a véleményed?

Idézetet írta: kjeno Dátum november 11, 2013, 11:58:45
Én örülük neki. Sok sikert hozzá !( így nekünk is)
A Partizan meccséről mi a véleményed?

Köszi  :ok:

A Partizannal még várj, a délután folyamán írok róla. Pénteken a CSKA ellen játszanak az Euroligában, még nincs róla infó, hogy ki fog ma pihenni és ki játszik.

#4 november 12, 2013, 12:24:35, Kagawa
1.nap - 2.tipp

Challenger Lima
Bagnis - Vallebuona
Tipp: Bagnis -1,5 set  :great:
Odds: 1,55
Iroda: Nordicbet

Nem egy kaliber a két játékos, simán kell, hogy nyerjen az argentín, annak ellenére, hogy a formájára nem lehet büszke

Leadja ez a hazainak...


Én is örülök, hogy visszatértél!
Sok zöldet!  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum november 11, 2013, 23:13:28
Én is örülök, hogy visszatértél!
Sok zöldet!  :beerchug:

Kössz mester!

A mai nap volt a bemelegítő, holnap jövök az Eurocup és EuroChallenge tippekkel. Remélem lesz zöld bőven  :ok:

#9 november 12, 2013, 12:25:02, Kagawa
Nem tudom, ki és mennyire olvas guru elemzéseket, de a mai első tippemet ott már megindokoltam, de itt megteszem ujra.

Tenisz - Challenger Helsinki
Adaktusson - Pouille
Tipp: Pouille  :great:
Odds: 1,28
Iroda : Betclic
Erősség 10/10

Bátrabbaknak ajánlom 2:0-ba is, az mondjuk olyan 7/10-es tipp.  :great:

Djokovic és Nadal meccsével elméletileg befejeződött a tenisz idény, viszont gyakorlatilag még közel sem, ugyanis több kisebb tornán ütögetnek még a férfiak ezen a héten. Egy ezek közül a Helsinkiben megrendezésre kerülő Challenger torna, ahol egy egész szép kis oddsal kecsegtető meccsre bukkantam.

Pouille egy feltörekvő francia játékos, aki 19 éves kora ellenére, már többször bebizonyította, hogy komoly potenciál van benne. Annak ellenére, hogy legutóbbi két meccsét elvesztette, a formájával nincs semmi gond, mostanában verte többek között Donskoyt, Jaroslav Pospisilt és Laaksonent is, akik mérföldekkel mai ellenfele előtt járnak ami a játéktudást illeti. Pouille jól adogat, első szerva után nagyon kevés pontot veszt, még a komolyabb játékosok ellen is. A borítással sincs gondja, kedveli a kemény pályát, egyszóval minden az ő sikerét vetíti elő.

Ellenfele Adaktusson egy öreg róka. Soha nem volt nagy játékos, 200 körüli helyezés volt a karrier csúcsa, mára azonban már 700-on kívül van, gyakorlatilag senkit nem bir megverni és már csak bohócnak hívják meg a Challenger tornákra. Legutóbbi meccsén, hazai pályán Sorensen osztott ki neki egy 6:2 6:0-ás verést, sem adogatóként, sem pedig fogadóként nem képez komolyabb veszélyt már a svéd, csak az nem veri meg aki nem játszik vele.

Mindent összegezve ezen a meccsen egyértelmű francia győzelemnek kell születni. Sokkal nagyobb tehetség a francia srác mint amilyen a svéd valaha is volt, sőt Adaktusson pillanatnyi formáját elnézve még lehet engem sem tudna megverni, nem hogy a feltörekvő franciát. Nagyon sima, két szettes Pouille győzelmet várok.

#10 november 12, 2013, 20:00:42, Kagawa
Kosárlabda Eurocup
Nymburk - Artland
Tipp: Nymburk
Odds: 1,55
Iroda: bet365
Erősség: 9/10

A Nymburk már évek óta egyeduralkodó a cseh bajnokságban, ezért idén a VTB Promo kupában és az Euroliga selejzetőjében is elindult a csapat, hogy új kihívásokkal szembesüljön. A nemzetközi porondon nem megy a csehekhek a játék az utóbbi időben, ám ennek ellenére, egy esetleges holnapi győzelemmel, újra visszajöhetnének a továbbjutásért folytatott harcba. Egész jó kis kerettel rendelkeznek, olyan játékosok szolgálják pillanatnyilag a cseh csapatot, mint Radoslav Rancik, aki a Galatasarayban vált ismertté, a nagyöreg Jiri Welsch, aki 4 évig az NBA-ben kosárlabdázott és az amerikai Dylan Page, aki a Roanne meghatározó játékosa volt évekig. A csehek 1/3-al állnak az Eurocupban, ugyanannyival mint keddi ellenfelük, az Artland, viszont a Nymburk eddigi négy meccséből hármat is vendégként játszott, azaz még bőven van miben reménykednie.
Az Artland Dragons, mint a német csapatok nagyrésze, hazai játékosokra és amerikai légiósokra épül. Nem kevesebb mint hat amerikai erősíti a sárkányokat, de egyikőjük sem próbálhatta ki magát az NBA-ben, ami mutatja, hogy nem nagy kaliberek. Lawrence Hill a csapat motorja, aki közel 15 pontot szór meccsenként, ő a Hapoel Holontól érkezett Németországba, de ki kell emelni Anthony Kinget aki már évek óta a sárkányok egyik legjobb játékosa. A csehekhez hasonlóan, az Artland is 1/3-al áll az "A" csportban, azzal a különbséggel, hogy mindkét meccsét elvesztette hazai pályán, ami arra enged következtetni, hogy nem akarja minden áron a továbbjutást. A német bajnokságban jól megy a játék, az eredmények is jönnek, az Eurocup viszont mintha nem érdekelné a sárkányokat.
Tipp: A Nymburknak még bőven van keresnivalója az Eurocupban, viszont ehhez kedden mindenképpen meg kell verni a németeket. A hazaiak játékoskerete erősebb mint a vendégeké, motiváltabb is a nemzetközi porondon, mint az Artland-játékosok és a hazai pálya előnye is mellettük szól, ahol meccsről-meccsre kiváló teljesítményt nyújtanak.

Kagawa, arról tudnál írni pár sort, hogy áll össze egy Challenger torna mezőnye. Gondolom selejtező nincs, bár nem tudom. Vagy év elején meghirdetnek versenyeket, ugye ilyen torna kb minden héten van több is. Mondjuk XY vagyok a 759. helyen, és nincs esélyem 250-es, 500-as tornákra sem bejutni. TEhát ezen a Challenger szinten vagyok. Kinézek mondjuk több tornát magamnak, és elküldöm a jelentkezésem a szervezőknek??? Vagy hogy megy ez? Tényleg érdekelne, hogy áll össze egy ilyen Challenger mezőnye.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 12, 2013, 09:57:19
Kagawa, arról tudnál írni pár sort, hogy áll össze egy Challenger torna mezőnye. Gondolom selejtező nincs, bár nem tudom. Vagy év elején meghirdetnek versenyeket, ugye ilyen torna kb minden héten van több is. Mondjuk XY vagyok a 759. helyen, és nincs esélyem 250-es, 500-as tornákra sem bejutni. TEhát ezen a Challenger szinten vagyok. Kinézek mondjuk több tornát magamnak, és elküldöm a jelentkezésem a szervezőknek??? Vagy hogy megy ez? Tényleg érdekelne, hogy áll össze egy ilyen Challenger mezőnye.

Van selejtező. Vannak játékosok, akik alanyi jogon indulnak ezeken a tornákon a ranglista helyezésük miatt, vannak akik a selejtőzőben indulnak és van a WC, ami ebben az esetben nem klotyót jelent hanem Wild Cardot, ami egyfajta speciális meghívó. Van aki a WC-nak köszönhetően főtáblán kezd, van aki a selejtezőben. Szóval ha 700. játékos vagy, akkor minden bizonnyal selejtezned kell ezekre a tornákra, kivéve akkor ha hazai teniszező vagy, mert azoknak szoktak adni WC-ot. (Helsinki WC - Pollanen+Kontinen)

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 12, 2013, 10:12:32
Van selejtező. Vannak játékosok, akik alanyi jogon indulnak ezeken a tornákon a ranglista helyezésük miatt, vannak akik a selejtőzőben indulnak és van a WC, ami ebben az esetben nem klotyót jelent hanem Wild Cardot, ami egyfajta speciális meghívó. Van aki a WC-nak köszönhetően főtáblán kezd, van aki a selejtezőben. Szóval ha 700. játékos vagy, akkor minden bizonnyal selejtezned kell ezekre a tornákra, kivéve akkor ha hazai teniszező vagy, mert azoknak szoktak adni WC-ot. (Helsinki WC - Pollanen+Kontinen)

Vad Katalin kaphatna Wild Cardot?

Idézetet írta: rosco Dátum november 12, 2013, 10:35:47
Vad Katalin kaphatna Wild Cardot?

Az Istennő?  ;D Nálam évi bérletet is kaphatna  :ok: