OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


de valami engedély kellene hozzá hivatalosan nem? mert ugymond ez egy fajta vállalkozás.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 08, 2014, 11:00:33
de valami engedély kellene hozzá hivatalosan nem? mert ugymond ez egy fajta vállalkozás.
igen, az Europen association-tól kell kérni

#2162 július 08, 2014, 16:33:20, csacsa44
Idézetet írta: TiB Dátum július 08, 2014, 11:57:56
A zengedélyt a tanács adja, a polgár jenő hivatalba, mikor a mennyezett repedezett. Bárki és kiscsaládja részire.

Polgár Jenő

Ó, hogy te mennyire idegesítő és irritáló .... vagy!

Ez van vazze, ez szakadt ki belőlem.

La Guerta

Légy oly kedves és moderáld magad!

Idézetet írta: drogos Dátum július 08, 2014, 15:14:24
La Guerta

Légy oly kedves és moderáld magad!

Nézd, ez már egy saját magam által moderált komment volt.

Képzeld el az eredetit!

Idézetet írta: TiB Dátum július 08, 2014, 15:38:28

Ahogy írtam privátban is, én szívesen meghallgatnám élőben is az eredetit.

Kérlek, nekem ne küldj privát üzenetet!

Sokkal hasznosabbá tennéd magad, ha építenél egy házat, felnevelnél egy gyereket és ültetnél egy fát.

#2166 július 08, 2014, 16:33:51, csacsa44
Idézetet írta: La Guerta Dátum július 08, 2014, 15:07:45
Ó, hogy te mennyire idegesítő és irritáló ... vagy!
Ez van vazze, ez szakadt ki belőlem.

Annyi idegesítő és irritáló fasz van itt a fórumon és a nagyvilágban, beleértve magam is, (de én törekszem is rá) miért épp egy olyanba kell belekötnöd aki egy kicsit feldobja, színesíti, mosolyra készteti ezt az unalmas szürke, lélekromboló sportfogadást? Amikor olvasom egy meg nem nevezett nagymester beírásait, akit elrabolt egy multi, de sajnos néha-néha kiszabadul, szerinted én nem szeretnék átnyúlni a monitoron keresztül, és addig ütni amíg mozog? De igen, mégse írtam neki soha, hogy irritáló fasz, mert felesleges. TiB azontúl két és félszeres hónap fogadója, jogában áll irritálónak lenni :)
Szóval inkább tedd túl magad ezen, hogy te vagy ebben a kérdésben a kisebbség, és lapozz tovább....


Nyomjunk egy stopot ennek a vitának vagy minek. La Guerta, elfogadom, hogy nem tetszik neked valakinek a stílusa, de ettől még nem kéne pélózni. Következő eset tiltás.
Itt a pont, lehet tovább offolni, ne kezdjétek el megmagyarázni 80 oldalon keresztül, hogy kinek van igaza. Nem rád gondoltam Knapp.  ;D


Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 08, 2014, 16:32:36
Nyomjunk egy stopot ennek a vitának vagy minek. La Guerta, elfogadom, hogy nem tetszik neked valakinek a stílusa, de ettől még nem kéne pélózni. Következő eset tiltás.
Itt a pont, lehet tovább offolni, ne kezdjétek el megmagyarázni 80 oldalon keresztül, hogy kinek van igaza. Nem rád gondoltam Knapp.  ;D

Akkor ha jól értem, én írhatok a témáról! hehe

Egyébként  inkább nekem szólogassatok be, mert akkor nem kell tartani a moderátortól...  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 08, 2014, 16:32:36
Nyomjunk egy stopot ennek a vitának vagy minek. La Guerta, elfogadom, hogy nem tetszik neked valakinek a stílusa, de ettől még nem kéne pélózni. Következő eset tiltás.
Itt a pont, lehet tovább offolni, ne kezdjétek el megmagyarázni 80 oldalon keresztül, hogy kinek van igaza. Nem rád gondoltam Knapp.  ;D

Az, hogy tiltással fenyegetsz, számomra kb. annyit jelent, hogy neked írták a médiatörvényt.

Idézetet írta: La Guerta Dátum július 08, 2014, 15:33:24
Nézd, ez már egy saját magam által moderált komment volt.

Képzeld el az eredetit!

Láttam az eredetit...  :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum július 08, 2014, 20:18:16
Láttam az eredetit...  :noway:
veszélyes srác ez a TIB, a múltkor kinyomta a nutellát a palacsintából! ;D
szoval nemcsak a szájkarate van:-)

hoppá, már innét is moderáltok?

Idézetet írta: TiB Dátum július 08, 2014, 20:54:16
Nem lehetne szimplán vége, ennek a vitának? Lorddal sem leszünk például örök barátok, de megférünk egymás mellett. Vagy most komolyan, minek kellene történnie, hogy ennek most vége legyen? Tegyük fel, itt és most.

Dehogynem.  Részemről vége.