BetClic - Wimbledon: 100%-os visszatérítés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BetClic - Visszatérítés élő tenisz tippekre pénzvisszafizetés!


A French Opent megnyerő Rafát fűti az önbizalom, de Federer, Djokovic és Murray is a wimbledoni bajnoki címről álmodik. Érdemes odafigyelni a Párizsban az elődöntőig jutott Tsongára is, akinek bomba szervái sokat segíthetnek az angol pázsiton.

A BetClic-en az összes meccsre élőben fogadhatsz és remek ajánlattal várnak a kéthetes teniszünnep alkalmából!
Köss egy egyszeres fogadást a wimbledoni férfi egyéni győztesre majd köss tetszőleges számú, legalább 3 fogadást tartalmazó élő kombit! Ha első élő kombinált fogadásod vesztes, akkor visszakapod a tétet max. 6625 Ft-ig.

Mit kell tenned?
1. Ha nincs BetClic számlád, nyiss egyet ITT és használd ki a 17.000 HUF kockázatmentes fogadásukat is!
2. Köss egy egyszeres fogadást Wimbledon férfi egyéni bajnokára!
3. Ezután köss egy kombinált élő fogadást, legalább hármas kombinációval bármely wimbledoni férfi és / vagy női egyéni meccsre!
4. A BetClic ingyenes tét formájában visszaadja első vesztes kombinált élő fogadásod tétjét, max 6625 Ft (25 €)-ig.

 3 fogadásos szelvény: 25%-os tétvisszatérítés
 4 fogadásos szelvény: 50%-os tétvisszatérítés
 5 fogadásos szelvény: 75%-os tétvisszatérítés
 6 vagy több fogadásos szelvény: 100%-os tétvisszatérítés

- A visszakapott összeget kifizetés előtt 6-szor kell megforgatni minimum 2-es szorzón!
- A végső győzelemre nincs minimum tét meghatározva!
- Az élő tippekre nincs minimum odds meghatározva!

Fogadj a BetClicen a wimbledoni tenisztornára, és használd ki a pénzvisszafizetést!
Nyiss számlát ITT!

Nem láttam a feltételekben, de a végső győztesre minimum mennyivel kel fogadni, hogy kihasználhassam a fogadást? És az élő fogadásokban van valamilyen korlátozás az oddsokra?

Idézetet írta: inter08 Dátum június 22, 2013, 11:23:19
Nem láttam a feltételekben, de a végső győztesre minimum mennyivel kel fogadni, hogy kihasználhassam a fogadást? És az élő fogadásokban van valamilyen korlátozás az oddsokra?

Jó kérdések, nem találtam választ egyikre sem, de úgy gondolom az odds mind 1. Biztos feltüntették volna, ha van min. odds.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 22, 2013, 12:08:36
Jó kérdések, nem találtam választ egyikre sem, de úgy gondolom az odds mind 1. Biztos feltüntették volna, ha van min. odds.

Közben írtam nekik egy emailt. Mindegy mekkora a tét és mindegy mekkora az odds az élő fogadásoknál. Így azért elég jó kis bónusz ez. Djokora fel is teszek egy kicsit am is akartam rá tenni. Az élőt meg majd meglátjuk.  :ok:

Idézetet írta: inter08 Dátum június 22, 2013, 14:52:25
Közben írtam nekik egy emailt. Mindegy mekkora a tét és mindegy mekkora az odds az élő fogadásoknál. Így azért elég jó kis bónusz ez. Djokora fel is teszek egy kicsit am is akartam rá tenni. Az élőt meg majd meglátjuk.  :ok:

Élőben kell egy 6-os kombit kis szorzókkal játszani, mikor van annyi élő meccs egyszerre :) 25 eurót kell rakni a végső győztesre ?

Én most gondolkozok csak, hogy ez az ingyenes tét ez free bet akar lenni? 

Akármennyivel rakhatsz a végső győztesre azt írták a válaszban. A free bet meg gondolom az lesz ha vesztenéd az élő fogadásod és azt adják vissza. Azt kell megforgatni.

Itt a levél is:

Kedves Balázs!


Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

A promóció szempontjából azt nem vesszük figyelembe, hogy a férfi egyéni bajnok személyére milyen értékben tett fogadást, illetve, hogy az élő kombinált fogadásnak mekkora a szorzója.

A promócióban való részvételhez be kell jelentkeznie, majd egy fogadást kell kötnie a férfi egyéni bajnok személyére. Ezt követően élő kombinált fogadást kell kötnie minimum 3 eseményre a wimbledoni férfi és / vagy női egyéni teniszmérkőzések bármelyikére az időszak során.

A Betclic max 100% értékben visszatéríti a tétet első jogosult és vesztes élő kombinált fogadására, ha azt a meghatározott eseményekre kötötte (Wimbledon, bármely egyéni meccs). A maximum 6625 Ft-os (25 eurós) visszatérítést a jogosult játékos ingyenes fogadási tét formájában kapja meg az alábbiak szerint:

- 3 fogadásos szelvény: 25%-os tétvisszatérítés
- 4 fogadásos szelvény: 50%-os tétvisszatérítés
- 5 fogadásos szelvény: 75%-os tétvisszatérítés
- 6 vagy több fogadásos: 100%-os tétvisszatérítés

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 22, 2013, 15:15:23
Én most gondolkozok csak, hogy ez az ingyenes tét ez free bet akar lenni?

Nem teljesen. Tegyük fel nem jön be a 6-os kombid és visszakapod a 25€-t. Ezt az összeget 6-szor kell megforgatnod min 2-es oddson kifizetés előtt.

De szerintem ez így is kivételesen egy elég korrekt promó.

Ez szívás, hogy élő fogadás kell legyen, vajon mennyi idővel a meccs kezdete előtt teszik be a live-ok közé a meccset?

Szerintem vigyázz, hogy csak a kezdés után fogadj élőben. A sportingbeten pl. biztosan nem veszik élő fogadásnak az élő felületen, de a meccs kezdete előtt tett fogadásokat.

Egyáltalán van esély megtenni élőben egy 6-os kombit úgy, hogy közben ne változzanak a szorzók?!

Esetleg ha olyan szettre fogadsz, ami még nem kezdődött el.

Jól látom, hogy erre a promóra nem kell külön feliratkozni, mint máskor?

Idézetet írta: Irtis Dátum június 23, 2013, 20:58:51
Szerintem vigyázz, hogy csak a kezdés után fogadj élőben. A sportingbeten pl. biztosan nem veszik élő fogadásnak az élő felületen, de a meccs kezdete előtt tett fogadásokat.

A sportingbet tényleg egy köcsög ilyen szempontból, ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni. Náluk az sem élő fogadás, ha focimeccsen félidőben fogadsz, de tán még az sem, ha kosárlabdánál időkérés közben tippelsz. Náluk tényleg oda kell figyelni!

Off vége  :)

Idézetet írta: Irtis Dátum június 23, 2013, 20:58:51
Szerintem vigyázz, hogy csak a kezdés után fogadj élőben. A sportingbeten pl. biztosan nem veszik élő fogadásnak az élő felületen, de a meccs kezdete előtt tett fogadásokat.

Rákérdeztem és tényleg igazad van!

Idézetet írta: Knapp Dátum június 23, 2013, 23:35:04
Egyáltalán van esély megtenni élőben egy 6-os kombit úgy, hogy közben ne változzanak a szorzók?!

Esetleg ha olyan szettre fogadsz, ami még nem kezdődött el.

Ezen én is gondolkoztam. Így baromi nehéz lesz összehozni egy rendes szelvényt.