BetClic - Wimbledon: 100%-os visszatérítés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én most látom, hogy ez a promót már nem is lehet kihasználni, mert a verseny előtt kellett volna megtenni a végső győztesre a fogadást. De akkor minek reklámozzák még mindig?  :o

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 26, 2013, 14:37:28
Én most látom, hogy ez a promót már nem is lehet kihasználni, mert a verseny előtt kellett volna megtenni a végső győztesre a fogadást. De akkor minek reklámozzák még mindig?  :o

Ezt hol látod?
Én is azt hittem, mert tegnap előtt nem tudtam fogadni a végső győztesre, de ma megint él ez az opció.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 27, 2013, 09:46:35
Ezt hol látod?
Én is azt hittem, mert tegnap előtt nem tudtam fogadni a végső győztesre, de ma megint él ez az opció.

Román nyelvű feltételekben úgy írja..magyarban meg nem...teljesen normális. jobb rákérdezni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 27, 2013, 09:59:58
Román nyelvű feltételekben úgy írja..magyarban meg nem...teljesen normális. jobb rákérdezni.

Megkérdeztem a román ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy érvényes még a promó (de akkor miért írják az első sorban hogy a fogadást a torna kezdete előtt kell megrakni?  :bash: ), minden este mikor véget értek a meccset, lehet fogadni a végső győztesre. Így legkorábban  holnap lehet felhasználni a bónuszt, csak akkor már kevesebb meccs lesz mint eddig, egyidőben pedig mégkevesebb fog futni. Mondjuk 6 élő meccsből 6 tippet elég nehéz kiválasztani, volt már olyan aki kihasználta? sikerült megrakni 6 élő meccset úgyhogy közben ne változzanak az oddsok?

Én megraktam a 6 meccset első nap. Ebből kettő vagy három tipp a következő szettre vonatkozott, így kb 5. próbálkozásra sikerült.
Még lenne egy lehetőségem, de szerintem azt kihagyom. Eleve nagyon kevés meccs lesz egy időben,és ha sok lenne is nehéz a 6 meccset eltalálni, még ha nagyon kis oddsokat választ az ember akkor is.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 28, 2013, 10:47:36
Én megraktam a 6 meccset első nap. Ebből kettő vagy három tipp a következő szettre vonatkozott, így kb 5. próbálkozásra sikerült.
Még lenne egy lehetőségem, de szerintem azt kihagyom. Eleve nagyon kevés meccs lesz egy időben,és ha sok lenne is nehéz a 6 meccset eltalálni, még ha nagyon kis oddsokat választ az ember akkor is.

És nyertél?
Nekem meglepő módon 2. próbálkozásra sikerült, de tippeket válogatni nem nagyon tudtam, örültem, hogy találtam 6 kicsi szorzót, összesen 2-es szorzó jött ki. 4 férfi és 2 női tenisz volt, természetesen a 4 férfi jött, a 2 női elment, pl. Kerber szett és tiebreak 5-1-ről vagy Radwanska szettelőnyről  :bash: Remélem ezek a nyavalyások visszaküldik a pénzt.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 28, 2013, 18:05:52
És nyertél?
Nekem meglepő módon 2. próbálkozásra sikerült, de tippeket válogatni nem nagyon tudtam, örültem, hogy találtam 6 kicsi szorzót, összesen 2-es szorzó jött ki. 4 férfi és 2 női tenisz volt, természetesen a 4 férfi jött, a 2 női elment, pl. Kerber szett és tiebreak 5-1-ről vagy Radwanska szettelőnyről  :bash: Remélem ezek a nyavalyások visszaküldik a pénzt.

Dehogy nyertem, 5-öt találtam el. Wickmayer volt a bűnös szett, és brék előnyről.
Őt tettem hozzá utolsónak, pedig rá amúgy se fogadok soha...



Én még nem. Nevetséges, hogy direkt megvárják a feltételekben lévő 7 napot (talán már túl is lépték). Így akarnak vonzó iroda lenni?

Idézetet írta: Irtis Dátum július 15, 2013, 11:51:44
Én még nem. Nevetséges, hogy direkt megvárják a feltételekben lévő 7 napot (talán már túl is lépték). Így akarnak vonzó iroda lenni?

Nevetséges ez a 7 nap egyáltalán. Már túl is lépték persze. Kíváncsi vagyok mit fognak kitalálni, hogy milyen szabálypontot nem tartottam be.

Küldtem nekik e-mailt és így csodák csodájára jóváírták. Jöhet a bónuszforgatás.