SfGuru Sport Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Általában fociban és ROW-ban sincsenek 10-nél többen.

Idézetet írta: jax Dátum április 28, 2012, 11:42:34
Általában fociban és ROW-ban sincsenek 10-nél többen.

Nem engem kell meggyőznöd arról, hogy tetteid/céljaid nemesek, mert engem nem tudsz :)

A saját lelkiismereteddel való elszámoláshoz ne várj külső segítséget, hisz mindenki más az értékrendje!
(Utóbbit általánosságban is értem, nem konkrétan erre vonatkozóan)

Apropó! Hogy nem offoljuk szét a topicot: Csurgó-Szeged 20-28.

Idézetet írta: drogos Dátum április 28, 2012, 15:12:05
A saját lelkiismereteddel való elszámoláshoz ne várj külső segítséget

Ezt most úgy írtad, mintha valami hatalmas bűnt követtem volna el :D

Idézetet írta: jax Dátum április 28, 2012, 15:21:23
Ezt most úgy írtad, mintha valami hatalmas bűnt követtem volna el :D

Ki tudja... ;)

Ha egy mód van rá, menjetek privátba, mert ez már nagyon OFF!
Köszönöm!
ON!

Jó kis tipp volt a Huesca - La Rioja ;)

Idézetet írta: drogos Dátum április 28, 2012, 22:55:47
Jó kis tipp volt a Huesca - La Rioja ;)
50 percig nem így gondoltam, de aztán az az eredmény született, amelynek születnie kellett. :)
Te sem panaszkodhatsz a skandináv csajokkal. ;)

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum április 28, 2012, 23:09:47
50 percig nem így gondoltam, de aztán az az eredmény született, amelynek születnie kellett. :)
Te sem panaszkodhatsz a skandináv csajokkal. ;)

Csak azért nem panaszkodom, mert majdnem all int tettem a Larvikra valódi pénzzel ;)
Amúgy én is követtem a meccset hellyel-közzel, egy huszáros hajrával a Huesca ott tudta tartani a 2 pontot.

A fekete ló mérkőzésem tegnap volt:) Ferr-Szekszárd, de végül nem mertem ide beírni. 3x pénzt fizettek vendéggyőzelemre, ami össze is jött. Ami nagy gáz, hogy csak fortunawinen lehetett megtenni, ott meg nem vok regelve... Ide meg azért nem mertem beírni, mert a szerdai Larvik meccsem már bukta, így ha még ez is elment volna... :)

Hihetetlen, hogy így kikapott a Denver. Továbbá az is, hogy a fogadóirodák ennyire nem tudják felmérni a hendikepek oddsait kosárban?: S
Pisti,  nem személyes, de Lufunak szurkoltam. Teljesen kiszámítható meccseket játszott meg. Ott szúrta el, hogy 2 biztonsági tippet tett. A Füchse Berlint min -6-5-lel tettem volna. Ha a Veszprémet annyira meg tudták verni, akkor a Leont is (illett). Örülök egyébként a németek továbbjutásának, nekik szurkoltam.
Persze felmerül az emberben ilyenkor egy kérdés: ha a verhető Leonon mégis továbbjut a bakonyi alakulat, akkor akár a már ismert Berlint is (talán) legyőzhetik és máris a FF-ban vannak.

Ettől függetlenül gratulálok! Igen jó érzéked van a kosármeccsekhez!


Köszi Oak és Lord az OKC tippet! :beerchug:

Direkt felkeltem megnézni a meccset. Atom sima volt, az első negyedben volt 15 is a különbség és gyakorlatilag ezt végig is vitték. 6-nál kevesebbre egyszer sem csökkent az előnyük, tehát egy teljesen izgalommentes tipp volt. :) Durant már az első félidőben összehozott 21 pontot, vezettek 9-el, viszont  Westbrooknak nem igazán ment, mondom tuti a második félidőben sül majd a keze. Így is lett...
Röpködtek a triplák és pillanatok alatt a 9 pontos előnyből 26 lett ;D Szegény Mavs, azért sajnálom őket...Marion nagy szégyen volt, nem értem minek játszik.

Amúgy gondolkoztam még a Miamin, de végül kihagytam. Félidőben volt pár pontos hátrányuk, de aztán kegyetlenül beindultak. Félidőben amúgy 2.1-ért lehetett őket tenni... Ha jól emlékszek James az utolsó negyedben több pontot dobott, mint a Knicks játékosai együttvéve :great:

Várom az újabb írásokat (játékon kívülieket is) :P

SfGuru Sport - Szünet!

Mivel az ajánlat elég gyér, így úgy döntöttünk, hogy szüneteltetjük az SfGuru Sport játékunkat mától.

Fel kell készülnünk a következő szezonra! Lesz újdonság bőven!

Jó pihenést kívánunk mindenkinek!

halihó. A héten indul az NFL szezon, érdeklődnék, hogy az SfGuru Sport várhatóan mikor indul újra? Már nagyon írnék valami NFL előzetest... ;)))

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum szeptember 04, 2012, 17:03:24
halihó. A héten indul az NFL szezon, érdeklődnék, hogy az SfGuru Sport várhatóan mikor indul újra? Már nagyon írnék valami NFL előzetest... ;)))

Az SfGuru Sport egyelőre nem indul, mivel dolgozunk az új rendszeren, s valami új módszert szeretnénk bevezetni.

Előzetest viszont írhatsz nyugodtan, szívesen fogadjuk, olvassuk.  ;)

nyitottak vagyunk az újdonságokra! Remélem minél hamarabb letesztelhetjük az új rendszert!