SfGuru - Hogyan tovább?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hogyan tovább?

A. Javaslat
36 (66.7%)
B. Javaslat
18 (33.3%)

Összes szavazó: 54

Szavazás lezárva: február 28, 2013, 10:52:03

Idézetet írta: Kagawa Dátum március 03, 2013, 22:08:09
Ezzel annyi lesz a baj, hogy ezen a hétvégén be lett jelentve hogy osztályozó, mindenki rizsázott 3000+ karaktert hogy bekerüljön a haladóba holnaptól pedig ujra jönnek a 800-1200karakteros elemzések a haladóban is.... Aki eddig 1000karaktert irt az ez után se fog többet irni bárhol is legyen kezdőben vagy haladóban

Elegendő 800 karaktert is írni, ha annak van értelme, s köze a tipphez...értsétek meg, hogy nem karakterfüggő. No meg, ha most valaki bejut a haladók közé, már korábban is írtam, hogy nem biztos, hogy ott is marad...ha nem teljesít, akkor lehet, hogy egy hetes karrierét tölti hétfőtől a haladók közt...szóval ez majdnem olyan, mint a "maradj talpon" játék...teljesítesz maradsz, nem, akkor távozol...

Húha, tényleg egy hétvégén nincs itthon az ember (na jó, pénteken se voltam már,) és kaptam olvasnivalót rendesen! Kíváncsian várom, hogy hogyan fognak működni az újítások!  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum március 02, 2013, 14:32:26
Figyelem, Figyelem!

A Sportfogadas.org új pénzszerzési lehetőséget ajánl fel a kedves fórumtagoknak!

Március 4-én indul az új SfGuru rendszer, amely kb. így fog kinézni:

SfGuru Kezdőknek

- az aktuális rendszer folytatása
- heti 1 verseny (vagy akár a játékosok igényei alapján kialakítani a megfelelő versenyt)
- tökéletes lehetőség a kezdőknek, hogy fejlesszék írásaikat, s idővel felkerüljenek a haladók közé
- nyereményeket a későbbiekben határozzuk meg...

...de ha azt gondolod magadról, hogy ennél sokkal többet tudsz, meggyőző elemzéseket tudsz szolgálni látogatóinknak, s nem utolsó sorban értékes pénznyereményekért szeretnél harcba szállni akkor íme az ajánlatunk:

SfGuru Haladóknak

- heti versenyek a versenyzők igényei alapján kialakítva
- heti nyeremények (Skrillen keresztül, ill. fogadóirodás bónuszok formájában)
- nyugalmas légkör  :)
- tippek/elemzések megfelelő elbirálása (nem ébredsz fel, hogy egy elemzésed törölve volt a nem megfelelő indoklás miatt)
- elemzéseid főoldali megjelenése

Csábító, ugye?  ;D

Mit kell tenned, hogy a haladók közt indulj jövő hétfőtől?

Részt kell venned a következő versenyben:

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=versenyek&id=208

A verseny időtartama: 2013.03.02 13:00 GMT -> 2013.03.04 0:00 GMT

Írd meg életed legjobb elemzését! Vedd ezt úgy, mintha egy vizsga lenne. Most kell teljesíteni!

Bármire írhatsz elemzést, legyen az spanyol harmadik fociligás, vagy akár 2. ligás jégkorong mérkőzés...lényegtelen. A lényeg a tartalom!

Ezen elemzések alapján fogjuk eldönteni, hogy ki fog bekerülni a hétfőtől kezdődő haladó játékba.

S hogy dupla legyen a tét, a legjobb elemzést (az adott esemény kimenetelétől függetlenül) 5 euróval jutalmazzuk.

Kihívás indul most! Hajrá! Sok sikert!  :beerchug:

Az 5 € gazdája már megvan?:) Ami engem illet, én jobban örülnék, ha az adminok és a moderátorok választanak győztest.

A legjobb elemzések (szerintünk): drogos, Pozzato, illetve csatarid elemzései

Ők hárman 2-2€-t kapnak Skrillen keresztül.

Ezt a témát lezártam.

Ezek után megkérlek használjátok a következő témákat:

- haladók esetében:  http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9848.0.html

- általános dolgok: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8985.0.html