Haladó SfGuru

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum március 08, 2013, 12:38:05
Bármikor megtörténik, kiesés a következménye.

Ezt énis meg akartam kérdezni. Világos hogy kiestem a heti gurus versenyből, viszont attól még irhatok elemzéseket a hosszú távú versenyekbe vagy nem?

A többibe nyugodtan, csak a haladó versenyekből estek ki.

A vasárnapi 1 elemzés limit létezik?

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 09, 2013, 21:24:12
A vasárnapi 1 elemzés limit létezik?

Pozzato: ott a szabályzat, miért nem olvasod el?

Idézetet írta: Milan Dátum március 10, 2013, 11:01:18
Pozzato: ott a szabályzat, miért nem olvasod el?
Elolvastam és nem találtam de a biztonság kedvéért megkérdeztem mert anno volt  problémám a régebbi guruba(érvénytelenített tipp stb.)  így inkább biztosra mentem. :ok:
Még annyi hogy volt róla szó, hogy bekerül így inkább megkérdeztem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 10, 2013, 11:07:37
Elolvastam és nem találtam de a biztonság kedvéért megkérdeztem mert anno volt  problémám a régebbi guruba(érvénytelenített tipp stb.)  így inkább biztosra mentem. :ok:
Még annyi hogy volt róla szó, hogy bekerül így inkább megkérdeztem.

;)

Szabályzat 12. pont. Gondolom erre érted a vasárnapi 1 tippet.

#21 március 10, 2013, 20:28:08, Pozzato
Megnéztem a Guru szabályzatát de sehol sem találtam hogy vasárnap este 8 után nem lehet elemzést írni.Márpedig az én elemzésemet nem fogadja el a rendszer, mivel a nyereségnél nem ír ki semmit és maximum csak egy egységet rakhatok fel ráadásul a meccs csak 2,5óra múlva kezdődne tehát még lenne időm bőven.
Közben megoldódott a problémám harmadszori frissítés után már elfogadta a tétet.
Bocsi a zavarásért. :ok:

[urlhttp://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=4642]ID=4642[/url]

Ez az elemzés miért nem kerül ki a főoldali elemzések közé? Az írója nem haladó gurus?

Idézetet írta: riverside Dátum március 12, 2013, 10:38:23
[urlhttp://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=4642]ID=4642[/url]

Ez az elemzés miért nem kerül ki a főoldali elemzések közé? Az írója nem haladó gurus?

Nem, de az írás alatt és a hozzászólás feletti rész között láthatod is.

Így egy hét után mi a véleményetek az újításról? Jó, hogy kettéválasztottuk a játékot?

Idézetet írta: Milan Dátum március 13, 2013, 10:17:06
Így egy hét után mi a véleményetek az újításról? Jó, hogy kettéválasztottuk a játékot?

Szerintem jó ötlet volt és a minőséget is megnövelte! Báris én így látom.

Több komoly, hasznos elemzést is olvastam nem csak azoktól a játékosoktól akiktől ezt eddig is láthattuk. Én azt vettem észre hogy mindenki jobban odafigyel magára illetve az elemzéseire. ( Persze kivételek mindig vannak )

De gönczi még igy sem játszik a guruban :(

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 13, 2013, 10:23:11
De gönczi még igy sem játszik a guruban :(

Indítsunk petíciót! Gönczi legyen haladó sfgurus!!!

A haladó szerintem nem méltó az ő szintjéhez. Ő minimum Grand Master vagy Virtuoso! ;D

Mindenképp jót ötlet volt. Sok hasznos felhasználható infót lehet így találni.  :ok: