Haladó SfGuru

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen , szerintem is jó ötlet volt. Mindenki próbál jobban odafigyelni, előre lépni, és jobb elemzéseket irni, ami lényegében az oldal célja. Egyedüli kivetni valóm, hogy a kezdők megverték a haladókat...hehe... :D
;D

Idézetet írta: vivike Dátum március 13, 2013, 12:33:10
Igen , szerintem is jó ötlet volt. Mindenki próbál jobban odafigyelni, előre lépni, és jobb elemzéseket irni, ami lényegében az oldal célja. Egyedüli kivetni valóm, hogy a kezdők megverték a haladókat...hehe... :D
;D


Szép volt csajok!  ;D



Tényleg legyőztek minket a kezdők és ezért grat nekik :ok: Amit viszont figyelembe érdemes venni, hogy nem  biztos a kezdő elemzések közül bekerülne-e mind a haladók közé..(sőt..).Tippelni lehet mindenhol amiben lehet a kezdők jobbak(sőt biztosan) de indokokkal alátámasztani egy tippet(nem egy két indok hanem egy alapos elemzésre gondoltam amiből tanulni lehet)  és aztán eltalálni na ez már nehezebb.

#34 március 13, 2013, 13:02:43, RedMunchen2010
Idézetet írta: vivike Dátum március 13, 2013, 12:33:10
Igen , szerintem is jó ötlet volt. Mindenki próbál jobban odafigyelni, előre lépni, és jobb elemzéseket irni, ami lényegében az oldal célja. Egyedüli kivetni valóm, hogy a kezdők megverték a haladókat...hehe... :D
;D


Idézetet írta: Pozzato Dátum március 13, 2013, 12:51:48
Tényleg legyőztek minket a kezdők és ezért grat nekik :ok: Amit viszont figyelembe érdemes venni, hogy nem  biztos a kezdő elemzések közül bekerülne-e mind a haladók közé..(sőt..).Tippelni lehet mindenhol amiben lehet a kezdők jobbak(sőt biztosan) de indokokkal alátámasztani egy tippet(nem egy két indok hanem egy alapos elemzésre gondoltam amiből tanulni lehet)  és aztán eltalálni na ez már nehezebb.

Én közel tíz írásomat egy fronton kevesebb helyen (tehát nem küldtem a heti játékba) versenyeztettem. Továbbá a kezdők szinte kivétel nélkül 10 egységgel nyomták.

Amit felirok a guruba, azt bet365-n vagy sportingbeten általában meg is játszom, és nincs 1 egység vagy 10 egység, ott már az eurók röpködnek. Ha már felirom, akkor meg is játszom, mért váltanám a tétet?

Idézetet írta: vivike Dátum március 13, 2013, 13:21:08
Amit felirok a guruba, azt bet365-n vagy sportingbeten általában meg is játszom, és nincs 1 egység vagy 10 egység, ott már az eurók röpködnek. Ha már felirom, akkor meg is játszom, mért váltanám a tétet?

Ezt ha szeretnétek akkor itt folytassátok kérlek:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8985.555.html

Ebben a témában csak a haladó sfguru-ról lehet beszélni.

Semmi újdonságot nem véltem felfedezni...
A haladók csak annyival különbek hogy szebben írnak, amúgy meg nem sok értelme volt. A tippek lehet hogy a kezdőknél jobbak.
Úgyhogy nem sok értelme volt, csak az org látja ebből a hasznot...

Idézetet írta: riverside Dátum március 17, 2013, 18:56:19
Semmi újdonságot nem véltem felfedezni...
A haladók csak annyival különbek hogy szebben írnak, amúgy meg nem sok értelme volt. A tippek lehet hogy a kezdőknél jobbak.
Úgyhogy nem sok értelme volt, csak az org látja ebből a hasznot...
Nem értek egyet veled. Igenis sok hasznos infót lehet a haladók elemzéséből kiszűrni,és ezek alapján te döntöd hogy milyen fogadást teszel meg.Nem a tipp a lényeg nálam,hanem a megbízható információ forrás.Az hogy valóságban mit fogadok meg, azt csak magamra bízom a begyűjtött infók alapján. Az hogy nem kell kutakodnom például ki nem játszhat, vagy sérült már magában sok időt spórol.
Ahhoz hogy a kezdők jobbak pedig csak annyit,hogy ha majd egy hónapon keresztül valaki mindig hozza a szintet, akkor elismerem hogy van alapja.Az hogy valaki egy héten eltalál pár tippet, még semmit se jelent.Majd hosszú távon hasonlítsad és ítélkezzél.

A Haladó SfGuru legújabb tagja: Titti7

Idézetet írta: Cabhelo Dátum március 17, 2013, 21:38:12
Nem értek egyet veled. Igenis sok hasznos infót lehet a haladók elemzéséből kiszűrni,és ezek alapján te döntöd hogy milyen fogadást teszel meg.Nem a tipp a lényeg nálam,hanem a megbízható információ forrás.Az hogy valóságban mit fogadok meg, azt csak magamra bízom a begyűjtött infók alapján. Az hogy nem kell kutakodnom például ki nem játszhat, vagy sérült már magában sok időt spórol.
Ahhoz hogy a kezdők jobbak pedig csak annyit,hogy ha majd egy hónapon keresztül valaki mindig hozza a szintet, akkor elismerem hogy van alapja.Az hogy valaki egy héten eltalál pár tippet, még semmit se jelent.Majd hosszú távon hasonlítsad és ítélkezzél.
Az hogy ki játszik és ki nem azt kb annyi kattintással szerzem be mintha ide feljövök. Úgyhogy ez nem mérvadó...
Szerintem a régi rendszer sokkal jobb volt, a sok kis heti versennyel, ez az ömlesztés nekem nem nagyon jön be. De hát ez csak egy vélemény. Nálam ez a reformáció nem jött be. Ennyi.

Idézetet írta: riverside Dátum március 18, 2013, 13:37:16
Az hogy ki játszik és ki nem azt kb annyi kattintással szerzem be mintha ide feljövök. Úgyhogy ez nem mérvadó...
Szerintem a régi rendszer sokkal jobb volt, a sok kis heti versennyel, ez az ömlesztés nekem nem nagyon jön be. De hát ez csak egy vélemény. Nálam ez a reformáció nem jött be. Ennyi.

Most kérdés: az a gond, hogy csak egy verseny van, vagy az, hogy két külön kategória (kezdő és haladó)?

Idézetet írta: riverside Dátum március 18, 2013, 13:37:16
Az hogy ki játszik és ki nem azt kb annyi kattintással szerzem be mintha ide feljövök. Úgyhogy ez nem mérvadó...
Szerintem a régi rendszer sokkal jobb volt, a sok kis heti versennyel, ez az ömlesztés nekem nem nagyon jön be. De hát ez csak egy vélemény. Nálam ez a reformáció nem jött be. Ennyi.

River ne kukacoskodj már! Bocs de nekem is azt kell mondanom hogy nem értek veled egyet. Én is pocsékul zártam az előző két hetet, annak ellenére hogy "haladó" vagyok de sokkal színvonalasabb elemzések vannak azóta mióta ketté lett választva. Látszik hogy mindenki figyel magára hogy még jobb legyen, aki meg nem az kapja az érvénytelenítést. Szerintem az új rendszerrel elérték Milanék amit akartak és jobb lett a guru.

Idézetet írta: Milan Dátum március 18, 2013, 13:41:18
Most kérdés: az a gond, hogy csak egy verseny van, vagy az, hogy két külön kategória (kezdő és haladó)?
Gond nincs.
Nekem nem jön be ez a heti ömlesztés, lehet korábban is ágáltam ellene, vagy lehet hogy letettem mellette a nagyesküt, már nem nagyon emlékszem, de most hogy már élesben megy, nem nagyon tetszik. Nekem jobban tetszett amikor voltak külön bajnoki megmérettetések. Tudom hogy ez most is van, de az egész bajnokságra kivetítve. Tudom nektek ez így könnyebb, hiszen nincs vele annyi meló.
Nagyjából ennyi, de nem kell vele foglalkozni, csak síránkozom. :)
A kezdő - haladó tőlem mehet, bár én pl. egyiknek sem érzem magam. A haladó szintet szerintem nem ütöm meg, a kezdőt meg talán már kinőttem.

Szerintem is nagyon jó a két részre osztás. Mindenki picit jobban odafigyel saját magára, és kolégáira is. Igaz én a kezdők között vagyok, de elégedett, 3 versenyből 2-t nyertem. Úgy tűnik fejlődök.  :D