Sportingbet probléma

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én akár milyen böngészővel próbálok fogadást rakni a SB-en, elég nagy nehézségek árán sikerül csak! Ugyan is rákattintok a fogadás gombra akkor azt írja ki, hogy "LEJÁRT A BIZTONSÁGI IDŐKORLÁT KÉRJÜK LÉPJEN BE ISMÉT" és akárhányszor lépek be ugyan ezt a hibaüzenetet kapom! A másik böngészővel meg tudom rakni a fogadást, de ezután leáll az egész program és minden ablakot bezár!

Ha ez nem csak nekem van így légyszíves írjatok, megnyugtatásként, hogy"NEM AZ ÖN KÉSZÜLÉKÉBEN VAN A PROBLÉMA", de ha ti ezt nem észleltétek akkor légyszíves segítsetek! Előre is köszönet!!!!! :( :( :) :)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum december 04, 2007, 19:30:36
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én akár milyen böngészővel próbálok fogadást rakni a SB-en, elég nagy nehézségek árán sikerül csak! Ugyan is rákattintok a fogadás gombra akkor azt írja ki, hogy "LEJÁRT A BIZTONSÁGI IDŐKORLÁT KÉRJÜK LÉPJEN BE ISMÉT" és akárhányszor lépek be ugyan ezt a hibaüzenetet kapom! A másik böngészővel meg tudom rakni a fogadást, de ezután leáll az egész program és minden ablakot bezár!

Ha ez nem csak nekem van így légyszíves írjatok, megnyugtatásként, hogy"NEM AZ ÖN KÉSZÜLÉKÉBEN VAN A PROBLÉMA", de ha ti ezt nem észleltétek akkor légyszíves segítsetek! Előre is köszönet!!!!! :( :( :) :)


Probáltál fogadást kötni az Opera böngészővel?

Nem próbáltam még! De ezelőtt semmi problémám nem volt a fogadások megtételével!!

Neked működik Milan??

Nálam a firefoxal és az explolerrel is műkszik hiba nélkül....

Nálam is szoktak ilyen gondok lenni.

Idézetet írta: tibi181818 Dátum december 04, 2007, 19:36:24
Nem próbáltam még! De ezelőtt semmi problémám nem volt a fogadások megtételével!!

Neked működik Milan??

Nekem tökéletesen müködik.

Úgy nézem a Sortingbet összeomlott, egész délelőtt karbantartás alatt áll.  :spaz:

Már működik rendesen. Viszont ki is borultam. Nincs női euroliga, a jónak tűnő meccsket csak hendivel adják.Ennyi erővel kiírhatnák azt is h ba***átok meg adjátok ide a pénzeteket.

Sp ha kártyára utalok az mennyi idő?


Idézetet írta: Milan Dátum január 03, 2008, 15:55:56
Idézetet írta: smithifiu Dátum december 30, 2007, 10:21:07
Sp ha kártyára utalok az mennyi idő?

3-5 munkanap...
Én inkább 4, de leginkább 6 napot mondanék rá,de ez nem a SB-n hanem a bankokon múlik általában ha jól tudom.

Üdv skacok ,nem tudom ti hogy vagytok vele de már egy jó ideje a Sportingbetnél nem tudom nézni élőben a mérkőzéseket  mert ez van a tvs felületén: Ebben az országban lévő felhasználó nem tekintheti meg ennek az eseménynek az élő közvetítését.        :icon_confused:       Nálatok is van ilyen gond...

Idézetet írta: Seckó Dátum december 13, 2008, 19:18:04
Üdv skacok ,nem tudom ti hogy vagytok vele de már egy jó ideje a Sportingbetnél nem tudom nézni élőben a mérkőzéseket  mert ez van a tvs felületén: Ebben az országban lévő felhasználó nem tekintheti meg ennek az eseménynek az élő közvetítését.        :icon_confused:       Nálatok is van ilyen gond...

Nálam is volt ilyen 2 napja. Azóta nem néztem. Hogy mi lehet a baj? ???

Sziasztok!

Mivel nekem is Sportingbet-tel van problemam, ezert irok ide, nem akartam uj temat inditani.

Problemam :
Freeroll versenyen nyertem egy nagyobb osszeget es mivel nalam hatalmas a kisertes(cash game...), ezert egybol a kifizetest valasztottam. Ez tortent 6 napja es meg mindig nem erkezett meg a penz! 

Kezdjek aggodni? :-\

Mivel nekik is unnepek voltak es vannak szerintem nem kell elhamarkodni a dolgot es ha meg varsz egy keveset nem hiszem nagy problema lesz es aztan fel lehet venni a supportal a kapcsolatot
grat a nyeremenyhez , barmekkora is az  :ok: