Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Holnap játssza az utolsó meccsét a Veszprém, a horvátokra a +4,5-ös hendi 1,80-ért teljesen vállalhatónak tűnik.
Vélemények? Nem igazán hiszem, hogy 3-4 gólnál többel küldjük őket haza, sőt..

bet365 kínálatában van egy esti izraeli női bajnoki: BC Holon-Ness Ziona, ahol -41.5-ös a hendihatár  ;D
Kíváncsi leszek, mi lesz a vége, már csak azért is, mert 41 gólt várnak közé, de csak 52.5 a gól-line
Magyarul ilyen 45-5 körül várják a végét???  :o

Mondjuk ilyen tabella félét még véletlenül sem találok sehol  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 22, 2016, 11:30:34
bet365 kínálatában van egy esti izraeli női bajnoki: BC Holon-Ness Ziona, ahol -41.5-ös a hendihatár  ;D
Kíváncsi leszek, mi lesz a vége, már csak azért is, mert 41 gólt várnak közé, de csak 52.5 a gól-line
Magyarul ilyen 45-5 körül várják a végét???  :o

Mondjuk ilyen tabella félét még véletlenül sem találok sehol  :redchug:

sajna reális :D

http://www.handballisr.co.il/Boards.asp?cYear=2017&LeagueType=0&LeagueId=5&lang=

fordítsd le google-lel angolra. Mc holonnak fordítja az egyik csapatot, a másikat jól írja át.

csapatnév: AC Felgyülemlett  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Év játékosa szavazás lesz? Ötletek rá? Kinek kicsoda?  :D

Nora Mork
• best RB in Champions League 2015/16
• bronze medal and Topscorer at OG Rio 2016
• gold medal, best RB and Topscorer in Euro 2016

Nycke Groot
• 2nd place and best CB in Champions League 2015/16
• 4th place at OG Rio 2016
• silver medal, best CB and MVP in Euro 2016

Cristina Neagu
• best LB, 3rd best scorer and 4th place in Champions League 2015/16
• 3rd best scorer at OG Rio 2016
• best LB, 3rd best scorer and 5th place in Euro 2016

Bella Gullden
• Champions League 2015/16 winner and Topscorer

Anna Vyakhireva
• gold medal and MVP at OG Rio 2016

más játékos? Kapusok Wester Galuser Grimsbo? Loke? más valakik?

Nálam Mörk és nem csak azért mert kurva szép hanem szerintem az összes közül a legkomplexebb játékos. Szélsőből lett a világ legjobb RB-je és a komoly sérülései után is klasszis.

#1477 december 29, 2016, 18:10:09, csak1tomi
Szélső is volt? Nekem ez új mondjuk túl rég óta nem nézek kézilabdát arra emlékszek hogy 2011ben larvik nyerte döntőt néztem épp, sérülését nem láttam, aktívan csak 2012 szezontól kezdtem el, de már Larvikban is átlövő volt csak nem?

hm pont a döntőben sérült le fail ;D

Én ebből az okból Grootot mondanám, legjobb irányító és még átlövőnek is elmegy, igaz azon nem lehet vitatkkozni hogy Mörk a legjobb RB jelenleg meg lehet nézni Larvikkal mi lett ebben az évben hogy Mörk lelépett ???


Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 29, 2016, 18:06:15
Szélső is volt? Nekem ez új mondjuk túl rég óta nem nézek kézilabdát arra emlékszek hogy 2011ben larvik nyerte döntőt néztem épp, sérülését nem láttam, aktívan csak 2012 szezontól kezdtem el, de már Larvikban is átlövő volt csak nem?

hm pont a döntőben sérült le fail ;D

Én ebből az okból Grootot mondanám, legjobb irányító és még átlövőnek is elmegy, igaz azon nem lehet vitatkkozni hogy Mörk a legjobb RB jelenleg meg lehet nézni Larvikkal mi lett ebben az évben hogy Mörk lelépett ???





Az első larviki évében biztos szélső volt de nekem még a válogatottból is rémlik valami ilyesmi. Az biztos hogy hogy ott is kiemelkedő volt.

Ja ez nalam is inkabb Groot, tamadasban es vedekezesben is meghatarozo, amikor pihentettek a hollandok akkor rendre szoptak a konnyu golokat, a tamadasok meg megalltak. O mindig vezer, nem lo 8-10 golokat, de nelkule nem lett vna biztos az ezust, gyor meccset meg nem nagyon neztem



35:20 micsoda csúsrangadó  ;D

A MAGYAR FÉRFIVÁLOGATOTT VILÁGBAJNOKI KERETE

Kapusok: FAZEKAS Nándor (Balatonfüredi KSE), MIKLER Roland (Telekom Veszprém)
Jobbszélsők: GULYÁS Péter (Telekom Veszprém), HARSÁNYI Gergely (Grundfos Tatabánya KC)
Jobbátlövők: ANCSIN Gábor (Telekom Veszprém), BALOGH Zsolt (Mol-Pick Szeged), NAGY László (Telekom Veszprém)
Irányítók: CSÁSZÁR Gábor (Kadetten Schaffhausen, svájci), JUHÁSZ Ádám (Grundfos Tatabánya KC), LÉKAI Máté (Telekom Veszprém)
Beállók: BÁNHIDI Bence (Mol-Pick Szeged), SCHUCH Timuzsin (Telekom Veszprém), SZÖLLŐSI Szabolcs (Grundfos Tatabánya KC), ZUBAI Szabolcs (Mol-Pick Szeged)
Balátlövők: BODÓ Richárd (Mol-Pick Szeged), DZSAMALI Iman (Meskov Breszt, fehérorosz), LIGETVÁRI Patrik (Telekom Veszprém)
Balszélső: IVÁNCSIK Gergő (Telekom Veszprém)

nem lesz ez olyan rossz szerintem, mondjuk a balszél kicsit cénk, de fasza keret ez