OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A Spybot új futtatása nem talált elvileg semmit, viszont a HomeTab még mindig a helyén van (C:program files). Megpróbáltam törölni, de azt írja, hogy: az stdmfpam.dll (ez van a HomeTab mappában) nem törölhető, másik személy vagy program használja.  :( Most újra elindítom a Spy-t, hátha.

Próbáld meg a windowst safet módban (magyarul asszem csökkentett mód) inditani, F8 billentyű induláskor és ott futtatni a spybotot.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 15, 2014, 19:08:05
Próbáld meg a windowst safet módban (magyarul asszem csökkentett mód) inditani, F8 billentyű induláskor és ott futtatni a spybotot.

Ajjaj, megér az a kezdőoldal annyit?

Baj nem lesz belőle, egy próbát megér :)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 15, 2014, 19:11:23
Baj nem lesz belőle, egy próbát megér :)

Most megy újra a Spybot, ha nem talál semmit akkor megpróbálom csökkentett módban. F8-at kell nyomogatni a csökkentett módhoz bekapcsolás közben? Na, hát nem értek hozzá.   ;D 

Csacsa!
Szerintem ha törlöd a böngészőt, viszi ezt a mocskot is. Lehet egyszerűbb lenne újratelepíteni.
Legalábbis nálam eltűnt a törölt böngészővel együtt.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 15, 2014, 19:21:27
Most megy újra a Spybot, ha nem talál semmit akkor megpróbálom csökkentett módban. F8-at kell nyomogatni a csökkentett módhoz bekapcsolás közben? Na, hát nem értek hozzá.   ;D

igen, F8-t kell nyomogatni... előjön egy menü amiből kiválasztod a csökkentett módot ( a lefelé nyillal+enter )  :)

a spyboot szar, jobb a junkware removal tool... olyan artatlan kis fekete dosos ablakban fut az ite, de eddig mindig segitett...

Idézetet írta: szumos Dátum december 15, 2014, 19:28:30
Csacsa!
Szerintem ha törlöd a böngészőt, viszi ezt a mocskot is. Lehet egyszerűbb lenne újratelepíteni.
Legalábbis nálam eltűnt a törölt böngészővel együtt.

Ha most sem tudom törölni ezt a szart, akkor megy a kukába a böngésző. Aztán, ha akkor sem jó, akkor jön a csökkentett mód. Vagy fordítva?  ;D

Ez a HomeTab elég stabilan benne van a gépben. Töröltem a böngészőt, nem vezetett eredményre, most csökkentett módban futtatom a Spy-t. Aztán jön AC ajánlata, hacsak vmlinuz nem rukkol elő valamivel.  :)

Én szurkolok neked csacsa! Ötletem sajnos nincs (legalábbis olyan, amit még nem mondott volna el valaki), de szurkolok!  :cya:

Idézetet írta: benson Dátum december 15, 2014, 20:14:37
Én szurkolok neked csacsa! Ötletem sajnos nincs (legalábbis olyan, amit még nem mondott volna el valaki), de szurkolok!  :cya:

Köszi! Nem eget verő a probléma, de mindenképpen zavaró. És, ha engem zavar valami..  :D Nem semmi, hogy ilyen szinten be tud épülni valami a gépbe, még nem volt részem benne. Nyilván ez annak köszönhető, hogy ott "okéztam", ahol nem kellett volna.


Hát én alapból ilyen esetben egy live linuxot felnyomok egy usb stickre és azzal törlök mindent, de ezt kicsit nehéz lépésenként leirni. Ezért irtam az S&D-t, mert az sokat el tud távolitani, de ha használatban van, akkor persze ez sem fog működni.

A butyi által küldött link lesz a megoldás szerintem, ott le van irva melyik service-t kell kilőni hozzá.

Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget, sajnos megmaradt a Hometab, nem kívánok tovább foglalkozni a dologgal, mert azt valszeg a szerencsétlen monitor bánná.  :bash:  :)