OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: reaktiváltTiB Dátum augusztus 10, 2009, 18:36:23
Újra van netem, szal újra ronthatom itt a levegőt, jeee  :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125:

Amúgy is látom, hogy a haladó tippjáték nagyon gyászos színvonalra esett vissza, kell az erősítés  :buck2:

Üdvözlet újra közöttünk! Látom kezdő vagy, ha bármiben segíthetünk csak szóljál bátran!  :2funny: :2funny: :2funny:

Szia Tib! Na végre, újra közöttünk vagy! Várom a spanyol elemzéseket, ja és persze a hónap legjobbja interjúkat is a legjobb fogadókkal!  ;)  :cya:

Tényleg Tibcsó, nekünk volt egy fogadásunk, amit nem felejtettem el, lógok neked. Majd ha Várda odaadja a söröcskéket, én is adom neked a tartozásom.

Na és milyen lesz a reaktivált avatar? :)

Üdv újra Tib. Furcsa volt, hogy csak úgy eltüntél, de jó, hogy újra köztünk vagy.  :topbet_125:

Idézetet írta: szigo Dátum augusztus 10, 2009, 20:05:57
Tényleg Tibcsó, nekünk volt egy fogadásunk, amit nem felejtettem el, lógok neked. Majd ha Várda odaadja a söröcskéket, én is adom neked a tartozásom.

Nincs elfelejtve! Várom a javaslatokat mikor és hol rendezzük a számlát!   :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 11, 2009, 08:11:19
Idézetet írta: szigo Dátum augusztus 10, 2009, 20:05:57
Tényleg Tibcsó, nekünk volt egy fogadásunk, amit nem felejtettem el, lógok neked. Majd ha Várda odaadja a söröcskéket, én is adom neked a tartozásom.

Nincs elfelejtve! Várom a javaslatokat mikor és hol rendezzük a számlát!   :beerchug: :beerchug:

Legyen mondjuk a fórumtalálkozón....mit szóltok??  ;)

Legyen ;)

És mikorra tervezed? Neked szeptember eleje nem jó, szakvizsgázom...

Idézetet írta: szigo Dátum augusztus 11, 2009, 14:17:56
Legyen ;)

És mikorra tervezed? Neked szeptember eleje nem jó, szakvizsgázom...

Szeptember 7-én, vagy 8-án rendeznénk a találkozót...ez az eredeti terv, de ez még módosulhat. Szept. 9 nem jó, mert akkor magyar-portugál...

Nah, de ezeket tárgyaljuk meg a Fórum találkozó témában.

Ezt a hibát kapom, ha képet szeretnék csatolni a hozzászóláshoz:

"A feltöltési könyvtár megtelt. Kérlek próbálj egy kisebb fájlt és/vagy lépj kapcsolatba egy adminisztrátorral. "

Idézetet írta: Boldi Dátum augusztus 11, 2009, 19:04:56
Ezt a hibát kapom, ha képet szeretnék csatolni a hozzászóláshoz:

"A feltöltési könyvtár megtelt. Kérlek próbálj egy kisebb fájlt és/vagy lépj kapcsolatba egy adminisztrátorral. "

Ugyanez a hibám.

Megoldjuk hamarosan ezt a problémát. Úgy nézz ki, hogy megtelt a tárhely. Szólok vmlinuz-nak.  ;)


Egy, a témához passzoló írás a pekingi 200m utánról:

http://www.iaaf.org/oly08/news/kind=100/newsid=47097.html

Való igaz, hogy M.J. is 200-ról nyergelt át 400-ra, viszont Bolt kicsit más tészta. Ő egy vérbeli sprinter, lehet, hogy próbálkozni fog a 43.18-cal is, de mivel a gyilkos 400 egész embert kíván, ehhez teljesen fel kellenne adnia a másik két távot. Szerintem jól elvan ő a sprintszámokon.

Sziasztok!

Az Expekt Freerollnál a vasárnapi versennyel kapcsolatban volt egy hozzászólásom, melynek egy része már nem a versenyhez kapcsolódott. Most itt szeretném egyértelműsíteni mit szerettem volna mondani akkor, mert úgy látom nem megfelelően fogalmaztam.
Az utóbbi időben elharapózott egy érdekes jelenség a fórumon: egyesek hajlamosak bizonyos tagok jogosultságát a fórumon összekötni az illető hozzászólásainak számához. Arra próbáltam célozni, hogy ez szerintem (hangsúlyoznám szerintem!) nem egy helyes szemlélet. Én is tagja vagyok jó pár pókerfórumnak, amelyek szintén indítanak versenyeket. Egy szó nem sok annyit nem szóltam még hozzá a témákhoz, ettől függetlenül ugyanolyan tagja vagyok annak a fórumnak, mint bárki más aki regisztrált oda, hátrányom, negatív megkülönböztetésem soha nem származott belőle.. Ugyanolyan jogok illetnek meg ott, mint bárki mást!
És a lényeg! Szeretném hangsúlyozni szintén az én véleményem, de: én személy szerint semmivel sem tartom azt a fórumtagot "értékesebbnek" bárki másnál, aki például a hozzászólásai 60%-ban megbánt másokat, káromkodik stb.. Ez lenne az a kategória, hogy "jobban járna ha hallgatna". Azt sem tartom "értékes" tagnak aki a chaten "veri a mellét", hogy így kaszáltam, úgy kaszáltam, de egy szelvénymásolatot előre még sohase láthattál tőle. (Itt ezen van a hangsúly bleah, nem az 1,01-en!) De!!! Én ezeket az embereket is elfogadom olyannak amilyenek, mint ahogy tudomásul veszem a "jelszó?"-ért ácsingózó tagok jelenlétét is. Hosszabb idő távlatában úgyis saját magukat "lökik ki" a közösségből.

Remélem nem bántottam meg senkit, mert továbbra sem azzal a szándékkal írtam, amit írtam! És hogy a sportfogadásról is essék szó, mai tippjeim a naplómban!

Üdv., Mindenkinek!

Várda64  :cya: