OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nektek is xar volt az oldal az elmúlt órában? :o

Idézetet írta: Latzka Dátum május 12, 2011, 22:05:45
Nektek is xar volt az oldal az elmúlt órában? :o

Én is ezt akartam kérdezni... Igen.  :-\

Idézetet írta: Latzka Dátum május 12, 2011, 22:05:45
Nektek is xar volt az oldal az elmúlt órában? :o
+1 Nekem is. :icon_confused:

Az érdekelne, hogy van-e valakinek kaland-játék könyve, amitől megválna(pl. képek-csatolva) bár, akinek van úgyis tudja miről van szó. Jöhet privátba is.

Innen a fórumról van olyan aki jelentkezett?
http://tizenegyesrugogala.hu/fooldal

Én nem jelentkeztem, de egy haverom az orosházi selejtezőbe benevezett. Technikás gyerek, messzire juthat!

Ha valaki tudja írja már le, hogy kell a T-mobile webshopjába regisztrálni!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 01, 2011, 14:33:12
Ha valaki tudja írja már le, hogy kell a T-mobile webshopjába regisztrálni!

Regisztrálni külön nem kell, hanem a telefonszámoddal és a jelszavaddal be tudsz lépni a My T-Mobile-ba, és ott már tudod használni a webshopot is. A jelszó 5 db számjegy, ezt az előfizetés vásárlásakor kellet megadnod.

Úgy van, ahogy benson kolléga írta.

És ha már t-mobile, ismeri valaki a HPC620 T3100 notebookot?

Köszi benson és csacsa44!  :ok:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 01, 2011, 15:20:51
Úgy van, ahogy benson kolléga írta.

És ha már t-mobile, ismeri valaki a HPC620 T3100 notebookot?

Ahogy az adatait látom, a netezés-pókerezés-sportfogadás szentháromságból maximum flipperezhetsz rajta ;D

A zrt-ről én is érdeklődnék, mennyi egy részvény mostanság, és kit kell keressek ha be szeretnék lépni? :angel:

Idézetet írta: szomferi Dátum június 01, 2011, 16:28:06
Ahogy az adatait látom, a netezés-pókerezés-sportfogadás szentháromságból maximum flipperezhetsz rajta ;D

A zrt-ről én is érdeklődnék, mennyi egy részvény mostanság, és kit kell keressek ha be szeretnék lépni? :angel:

Olyan szar ez a notebook? Mi a zsákom kerül benne akkor 100 rongyba? Nehogymár ne fusson rajta egy póker szoftver.. :D

Zrt. információknak utánanézek, majd itt jövök a válasszal, ha addig nem teszi meg senki.  ;)

#1002 június 01, 2011, 16:55:36, szomferi
Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 01, 2011, 16:36:29
Olyan szar ez a notebook? Mi a zsákom kerül benne akkor 100 rongyba? Nehogymár ne fusson rajta egy póker szoftver.. :D

Zrt. információknak utánanézek, majd itt jövök a válasszal, ha addig nem teszi meg senki.  ;)

Annyira nem szar, de nekem nem kéne, mert én azért játszok is, azt meg nem csípi :D
Póker persze elmegy rajta, mellette net, de olyan szar a procija, kb 2-3 éve pakolgattak cerkákat a notikba... De ha pl a kicsi is szeretne vele játszani, nyugodtan megveheted ha semmi komolyabbra nem kell, az ilyen kis gyerekjátékok mennek rajta szépen, kifestő meg ilyenek  :)

Mindenképpen a T-től akarod venni? Mert ha nem, keresek neked ennyiért jobb vételt is ;)

a Zrt-t előre is köszönöm ;)

na egy ilyet tudnék ajánlani, megéri a pénzt, és hát HP:  http://notebookstore.hu/hu/termekek/reszletek/8245_hp_probook_4320s_caviar_grey_notebook_renew_/
magyar billentyűzet felár, 8500+áfa, a noti pedig 139990ft, ahogy a linkem :beerchug:

Idézetet írta: szomferi Dátum június 01, 2011, 16:40:24
Annyira nem szar, de nekem nem kéne, mert én azért játszok is, azt meg nem csípi :D
Póker persze elmegy rajta, mellette net, de olyan szar a procija, kb 2-3 éve pakolgattak cerkákat a notikba... De ha pl a kicsi is szeretne vele játszani, nyugodtan megveheted ha semmi komolyabbra nem kell, az ilyen kis gyerekjátékok mennek rajta szépen, kifestő meg ilyenek  :)

Mindenképpen a T-től akarod venni? Mert ha nem, keresek neked ennyiért jobb vételt is ;)

a Zrt-t előre is köszönöm ;)

Nem ragaszkodok hozzájuk, csak tőlük kamatmentes részletre el tudtam volna hozni.

Na, Zrt. július 31-ig nem lehet belépni, akkor ér véget a második periódus. Illetve be lehet, csak aktív tippelőnek, ami kötelezettségekkel jár. Ha érdekel a dolog, akkor bedobhatom a neved, mert meg kell szavaztatni a belépést is, nem egyszerű. Részvényárat nem tudok mondani, az minden nap változik, de ha komolyan érdekel a dolog, akkor természetesen tájékoztatunk, miután a  tagok megszavazták a belépésed.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 01, 2011, 16:54:18
Nem ragaszkodok hozzájuk, csak tőlük kamatmentes részletre el tudtam volna hozni.

Na, Zrt. július 31-ig nem lehet belépni, akkor ér véget a második periódus. Illetve be lehet, csak aktív tippelőnek, ami kötelezettségekkel jár. Ha érdekel a dolog, akkor bedobhatom a neved, mert meg kell szavaztatni a belépést is, nem egyszerű. Részvényárat nem tudok mondani, az minden nap változik, de ha komolyan érdekel a dolog, akkor természetesen tájékoztatunk, miután a  tagok megszavazták a belépésed.

Ja értem, hát ez igen nagy vonzerő, pláne a mai világban, az ingyen hitel...
Hát aktív tippelő most nem tudom tudnék-e lenni, foci időszaknak vége, RG is nemsoká véget ér, bár nemsoká jön Wimbledon...
Aktív tippelőként indokolni kell a tippeket mint például egy tippjátékban?

Lehet várat magára akkor ez a zéertésdi július végéig :(