Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#315 március 06, 2016, 10:12:30, bryan_65
Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 05, 2016, 21:37:43
WH bingó megy nektek? Engem előbb kidobott.. >:(
Most is csinálja az error hülyeséget... netem pedig ok
Nálatok jó?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 06, 2016, 10:00:59
Most is csinálja az error hülyeséget... netem pedig ok
Nálatok jó?
Nálam minden ok,reggel 9 óta zavartalanul működik,igaz semmit sem nyertem megint-eddig. ;D

#317 március 06, 2016, 13:05:42, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum március 06, 2016, 11:35:08
Nálam minden ok,reggel 9 óta zavartalanul működik,igaz semmit sem nyertem megint-eddig. ;D
Köszi. Engem fel se enged gondolom megint t-online szarakodik.. majd megnézem zenmateval.

Más IP-vel megy.. ehh

Sikerült bet365 nyernem megosztott 2,50fontot az ingyenesen,ebből vettem 25szelvényt a lehetséges 36ból a tonsel teremben ahol 30játékos volt.Szerencsém volt és nyertem 7,52fontot és mivel még 1tg-s és 3szelvényem volt 1számra még pár pennyt.Következő 2játékra gyorsan vettem persze max szelvényeket,ahol első játékban vagy 9szelvényem villogott egyszerre,de nem jött semmi.2játékos nyerte az egészet,mind az 5sort.Következőben sem volt szerencsém ott a 3legnagyobb összeget szintén az a játékos nyerte aki az előzőben is.Maradt 30pennym,dühös lettem magamra meg a helyzetre,és majdnem lett is szerencsém a kiss-tell teremben 88játékos között a roll on bingo 7x játékban a 3szelvényemmel.7számon át villogtam 19volt jött 18,de nem jött,pedig ha nyerek akármit már meg lett volna a forgatás.Végén gondolkodtam,hogy talán itt kellett volna maxot vennem,de hát utólag okos az ember,hiszen itt 1sor 10fontot ér.Wh-n nyertem azon a mamás játékon 92pennyt,azt a bónuszhoz irta,de nyertem végre a bargain teremben 1fontot az tényleg a fő egyenleghez ment.

Nem is figyeltem, hogy beten maraton van.. 19:00 volt a kezdés?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 06, 2016, 22:58:32
Nem is figyeltem, hogy beten maraton van.. 19:00 volt a kezdés?
Én sem tudtam,én eddig birtam,azt hiszem fél 2ig lesz.Gratulálok a megosztott 5fontodhoz.Nekem jött még 2font a wh-n.

#321 március 06, 2016, 23:37:05, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum március 06, 2016, 23:18:01
Én sem tudtam,én eddig birtam,azt hiszem fél 2ig lesz.Gratulálok a megosztott 5fontodhoz.Nekem jött még 2font a wh-n.
Köszi, bár már nincs meg ;D ;D Gratulálok az a jó mert egyből megy az egyenlegre. :beerchug:
Folyamatos error özön miatt én lemaradtam egy csomó körről WH-n, de ez van nem tudom mi jött rá. Bingó résszel eddig még nem volt gondom. Most legalább proxyval megy, igaz néha így is kivág nem stabilak ezek.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 06, 2016, 23:22:54
Köszi, bár már nincs meg ;D ;D Gratulálok az a jó mert egyből megy az egyenlegre. :beerchug:
Folyamatos error özön miatt én lemaradtam egy csomó körről WH-n, de ez van nem tudom mi jött rá. Bingó résszel eddig még nem volt gondom. Most legalább proxyval megy, igaz néha így is kivág nem stabilak ezek.
Legközelebb,ha nyersz bet365oldalán,akkor próbáld meg azt a játékot amit irtam,én tuti ezt fogom,ha 3szelvénnyel majdnem nyertem,mi van,ha van 20szelvényem,vagy több,a max szelvényszám 72,nem hiszem,hogy sokan megvennék az összeset,egyszer kipróbálom,ha nyerek akkor jönne minimum 10font.Wh-n próbálkoztam max szelvényszámmal 5-10pennys szelvényeket venni 30emberke mellett,de 1soron kivül semmit nem nyertem,persze egy másik figura nyerte a 2legnagyobb sort,úgyhogy maradt hatalmas 28pennym.A rosszabb az,hogy még esélyem sem volt bingóra,3számra voltam,mikor megnyerte.

#323 március 10, 2016, 20:49:23, bryan_65
Megint nem lehet nyerni beten vagy csak nekem nem ad? Már 1TG-t se nagyon látok ;D
Szokásos gond ugyanazok nyernek nap mint nap. :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 10, 2016, 20:40:48
Megint nem lehet nyerni beten vagy csak nekem nem ad? Már 1TG-t se nagyon látok ;D
Szokásos gond ugyanazok nyernek nap mint nap. :D
Én most saját pénzemből kipróbáltam azt a roll on bingo 7x a kiss-tell teremben.Max 72szelvényt vettem 98játékossal.Elvittem a második sort-10fontot,meg még a pót housekból jött 10,66font.Azt viszont nem tudtam,hogy a pót housen nyert összeg a bónuszhoz megy,de most már tudom.Vettem belőle max jegyet 25fontos treat játékra max 92szelvénnyel játszottam 70emberkével,de a közelében sem voltam nyereménynek 5pennys szelvények voltak.A maradék bónuszomat pedig roll on bingóra költöttem a 72ből tudtam venni 58szelvényt.Várakozás közben és ahol én is játszottam redboxer 3x nyert,de ha jól emlékszem freen is nyert ma már 2alkalommal is,na igy ki lehet birni.Még annyit,hogy 13,61eurot azonnal áttettem a főszámlára,vagyis a 10eurom hozott egy kis profitot,igy megérte kipróbálni.Következő majd az unibet lesz,tegnap ott nyertem 10centet,jó ott is,hogy sokszor ugyanazok nyernek és persze nem 10centeket,se nem 5centet,amit én ezelőtt nyertem.

#325 március 10, 2016, 22:14:03, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum március 10, 2016, 21:58:05
Én most saját pénzemből kipróbáltam azt a roll on bingo 7x a kiss-tell teremben.Max 72szelvényt vettem 98játékossal.Elvittem a második sort-10fontot,meg még a pót housekból jött 10,66font.Azt viszont nem tudtam,hogy a pót housen nyert összeg a bónuszhoz megy,de most már tudom.Vettem belőle max jegyet 25fontos treat játékra max 92szelvénnyel játszottam 70emberkével,de a közelében sem voltam nyereménynek 5pennys szelvények voltak.A maradék bónuszomat pedig roll on bingóra költöttem a 72ből tudtam venni 58szelvényt.Várakozás közben és ahol én is játszottam redboxer 3x nyert,de ha jól emlékszem freen is nyert ma már 2alkalommal is,na igy ki lehet birni.Még annyit,hogy 13,61eurot azonnal áttettem a főszámlára,vagyis a 10eurom hozott egy kis profitot,igy megérte kipróbálni.Következő majd az unibet lesz,tegnap ott nyertem 10centet,jó ott is,hogy sokszor ugyanazok nyernek és persze nem 10centeket,se nem 5centet,amit én ezelőtt nyertem.

Nekem ehhez saját pénzből nem lenne idegrendszerem.. :D Ilyen 90 ember ellen tuti nem max. 10-20. De ott is lehet szopo. Egy botnak bead minden nyereményt. Inkább pörgetek néha starburston szerény kis free nyereményemből WH-n.. :D

Gratulálok a profithoz. :beerchug:

Mindenesetre ez a free elég unalmas. (bet365) Valaki nyer egész héten zsinórban másnak meg semmi.. na mindegy tudom kitartás kérdése. De nekünk miért nincs ilyen hogy egy nap ad 2x pl.. meg egy tag ma is 2x5 fontot elvisz hát az megint mi.. no comment. Nekem egyszer volt rá esélyem persze nem adta be az istennek se a számot ami kellett volna. (2 line és house is 1TG volt azt hiszem még be is raktam ide)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 10, 2016, 22:09:19
Nekem ehhez saját pénzből nem lenne idegrendszerem.. :D Ilyen 90 ember ellen tuti nem max. 10-20. De ott is lehet szopo. Egy botnak bead minden nyereményt.

Gratulálok a profithoz. :beerchug:

Mindenesetre ez a free elég unalmas. Valaki nyer egész héten zsinórban másnak meg semmi.. na mindegy tudom kitartás kérdése. De nekünk miért nincs ilyen hogy egy nap ad 2x pl.. meg egy tag ma is 2x5 fontot elvisz hát az megint mi.. no comment. Nekem egyszer volt rá esélyem persze nem adta be az istennek se a számot ami kellett volna. (2 line és house is 1TG volt azt hiszem még be is raktam ide)
Köszönöm,nekem is a versenyen nyert pénzből volt.Egyszer ki akartam próbálni.Azóta véget ért az 58szelvényes sorsolás is,hát igen a 2sort és a houset is 1játékos nyete,az azért nem olyan rossz profit,nekem az egyik pót houseből jutott 2font,el is vásároltam,valami éjszakai 1000fontos versenyre,holnap hajnalban ha kelek,rajta lesz a sok pénz a számlámon,csak győzzem majd elkölteni.Szerencse kérdése,wh-s promón 2alkalommal 0,a harmadik alkalommal kaparós bónusz eredmény 0,mig a negyedik slot bónusz abból jött 25penny,rakhattam tele mindennel ezt a wild gamblert,vagy micsodát.Bet365 engem is meghivott valami vip szobába,ott ha van ingyenes kihasználom,mig a többi nem érdekel,ha időm engedi,akkor lejátszom az ingyeneseket,saját pénzt nem rakok bele.Nehezek is a feltételek 38szám alatt legyen a bingód,akkor már unibet,ahol elég 55-60,meg pörgethetsz is a keréken.Holnapra több szerencsét Neked is. :ok:

Kipróbáltam unibeten a bingót,kevés ember 30-35 max szelvényszám,de semmi,csak bukás.2xpódium terem max szelvényszám 10centes szelvények,2x1euros szelvények arena teremben,de nem volt szerencsém,a szerencsekeréken mit pörgetek,hát perszehogy 5euros bingó kupont,ebből is 50szelvény 35ember között,szerencse nélkül.5játék 5lehetőség sok 1számon múló szelvény,ennyit erről.Ez volt az utolsó,hogy pénzt fektettem ilyenbe,marad az ingyen bingó továbbra is.

Valaki játszott mostanában az unibet grand slam termében?Mennyien voltak kb.?A tegnapi peches napom után kvalifikáltam magam.Persze délután kaptam egy újabb loyalty pörgetést,természetesen egy újabb bingó kupon jön,miért lenne más,az 5euros után jött 4.Ebből vettem 4drb 1euros szelvényt a grand slam teremben,ahol 10 a max.A bet365 oldalán is kaptam valami vip szobás belépést a hó végére.

Grand slam terem első ingyenes játék 259 ember,mikor utoljára játszottam volt 80-90.Azt már nem is kell irnom,hogy az 5sorból 1emberke elvitt 3sort 12-25-40 eurot......No comment. :bash: