Betsson Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is kaptam egy euro-t, és Rist it nevű játékkal forgattam meg. 1 euróból sikerült csinálni 6,5-t.
Az egyik haverom valami eurosoccer-rel próbálta megforgatni, de az kész katasztrófa Én Risk it-en forgattam, úgy hogy 1,77-es odds-on nyomtam mindig, és 0,25 cent-es téttel. Ha étszer egymás után elment, akkor 0,5-re emeltem a tétet.
Aztán volt már hogy 10 euró felett jártam, de mire megforgattam 6,5 körül maradt.
Ingyen pénz, úgyhogy nagyon pöpec. Szóval nekem a risk it bevált, de azt az eurococcert, vagy mit, azt kerüljétek!

Üdv!Hogyan tudom ezt az 1€-ot aktiválni?Nem jelenik meg nekem sehol,pedig kaptam mailt és látom az oldalon is az akciot,de hogy tudom inditani vele a játékot?Segitsen valaki légysz?!?Köszi szépen! :'(

Nálam úgy müködött, hogy a betsson küldött egy üzenetet mailben. A mailben rá kellett kattintani a "játék most" gombra. Aztán onnan eljutottama betssonra. Beléptem. Aztán rákatintottan a fejlécen a játékok mezőre. Utána el akartam indítani a Risk It nevű játékot, és akkor előbukkant egy kis sárga mező. Na itt írták, hogy 1 Euró Bónusz-t kaptam. és már mehetett is a játék.

U.i.: Nekem ma meséltek olyat, hogy kb az 5. alaklommal jelent meg az üzenet a bónusszal. Vagyis addig lépjél ki-be, amíg meg nem jelenik.

Idézetet írta: Milan Dátum február 03, 2010, 22:12:21
Pl. Expekten: rámész, hogy Sportfogadás --- Nyereményszorzók

Az "Események"-nél kiválasztod a kívánt eseményeket, vagy bent hagyhatod az összest, kiválasztod az időtávot (mondjuk 12 óra), illetve a rendezést (pl. dátum szerint), után meg ráklikkelsz a "frissítés" gombra, s betöltődik a lista az elkövetkezendő 12 óra eseményeivel.  ;)

Ilyesmire gondoltál, nem?

ilyesmire gondoltam Milan, igen. Mindegy, a pénzt sikerült elbuknom, és többé tuti, hogy messziről kerülöm a betsson-t....

Sziasztok!

Pár éve rendszeresen sportfogadok, egész eddig komolyabb gondom egyik irodával sem volt, de a Betsson egyenlőre iszonyat gyengének látszik, de ami mégfontosabb hogy nem fizetnek ki, úgy volt hogy 15ezres befizetést eszközöltem náluk, erre pluszba még 830 forintot lekértek a számlámról... már ez is felháborító de még az, hogy miután meguntam őket 2 nap után, lehívtam a pénzem de azóta se fizetnek ki, és a oldalon lévő számlán sincs már a pénz, kb egy hete tehát lóg a levegőben. Szóval senkinek se ajánlom, és fekete listás oldalnak látom már most.

Mikor igényelted a kifizetést és mire? A bankok péntektől - hétfőig nem csinálnak semmit, szóval azt ne is számold bele. Nekem semmi gondom nem volt velük. Ügyfélszolgálat 1 órán belül válaszolt, ha kellett. Rosszul kiértékelt tippet javítottak, egyszer. Pénzt 2 nap alatt kiutalták kártyára, amikor kértem.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 24, 2010, 12:25:50
Mikor igényelted a kifizetést és mire? A bankok péntektől - hétfőig nem csinálnak semmit, szóval azt ne is számold bele. Nekem semmi gondom nem volt velük. Ügyfélszolgálat 1 órán belül válaszolt, ha kellett. Rosszul kiértékelt tippet javítottak, egyszer. Pénzt 2 nap alatt kiutalták kártyára, amikor kértem.

Pénteken kértem le bankszámlára, eddig unibeten meg Tobeten simán ideért volna, de ami elég érdekes, hogy levelemre se nagyon válaszolnak, nem tudom neked hogy lehetet 1 óra, amikor már 1 napja kussban vannak... Az meg hogy levonáskor olyan pénzt vesznek le, amihez nincs joguk az meg felháborító. Mondom nem vagyok kezdő 18 éves korom óta játszom azaz 4 éve, bwin,unibet,tobet,bet365,sportingbet egyiknél se tapasztaltam még ilyet.  Ráadásul élő fogadásnál kb Betclic szinten van az oldal ami meg külön szégyen.

Honnan tudod h. a betclick milyen szinten van? :D   Addig kell a nyakukon lógni amíg nem írnak. Amúgy meg az élő chatet ajánlom, vagy hívd fel őket. Így elkerülhetőek a félreértések.

Betssonnak nincs magyarországi  bankszámlája, ezért is lehet lassabb az utalás. Amúgy tényleg irhatsz az ügyfélszolgálatnak, ahogy mások is mondták. Mivel fizettél be?

Idézetet írta: sniper elite Dátum március 24, 2010, 12:40:33


Pénteken kértem le bankszámlára, eddig unibeten meg Tobeten simán ideért volna, de ami elég érdekes, hogy levelemre se nagyon válaszolnak, nem tudom neked hogy lehetet 1 óra, amikor már 1 napja kussban vannak... Az meg hogy levonáskor olyan pénzt vesznek le, amihez nincs joguk az meg felháborító. Mondom nem vagyok kezdő 18 éves korom óta játszom azaz 4 éve, bwin,unibet,tobet,bet365,sportingbet egyiknél se tapasztaltam még ilyet.  Ráadásul élő fogadásnál kb Betclic szinten van az oldal ami meg külön szégyen.

Banki átutalás 3-5 napba telik. Te pénteken igényelted...ma szerda... úgyhogy még van idő.

Az Élő-chat nagyon is jól működik a Betssonon, többször próbáltam én is.

Amúgy meg szerintem a feltöltésnél nem a Betsson vonta le azt a 830 forintot, hanem valamelyik bank, mivel nincs magyarországi számlájuk ezért az egész nemzetközi átutalásként működik.

Idézetet írta: Milan Dátum március 24, 2010, 19:14:32
Banki átutalás 3-5 napba telik. Te pénteken igényelted...ma szerda... úgyhogy még van idő.

Az Élő-chat nagyon is jól működik a Betssonon, többször próbáltam én is.

Amúgy meg szerintem a feltöltésnél nem a Betsson vonta le azt a 830 forintot, hanem valamelyik bank, mivel nincs magyarországi számlájuk ezért az egész nemzetközi átutalásként működik.

Oké írtak levelet hogy elküldték, most már mindegy amúgy se jött be az oldal élőfogadás kínálata, mint mondtam Betclic-el egyenlő a szinvonala. Tobet se a legnagyobb fogadó oldalak közé sorolható, de előfogadásra legalább figyelnek, és másnapra ott a lé a számlámon. Az meg hogy nincs Magyarországi bankszámlájuk elég amatőr dolognak tartom, több ezer magyar játszik náluk gondolom, és kellemetlen levonások lehetnek főleg nagyobb összegeknél, na de mindegy ha megjön a pénz végülis elvan felejtve.

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Betsson-nál az első befizetőknek jelenleg jár-e bónusz?

Idézetet írta: vinatieri Dátum március 28, 2010, 10:50:51
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Betsson-nál az első befizetőknek jelenleg jár-e bónusz?

Hello!
Én amikor regeltem hozzájuk akkor a nyitóoldalon írták hogy van 100% befizetési bónusz...de most nem látok sehol ilyet, úgyh szerintem nincs, de írj nekik egy mailt hátha tévedek ;)

Köszi a gyors választ!

Hello!
A napokban szeretnék befizetni Betssonra és azt szeretném kérdezni, hogy milyen személyes dokumentumot kell feltölteni és hova?
Előre is köszi a segítséget!
Üdv!