Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


1500. hozzászólásom okán gondoltam én is betérek a kocsmába! Természetesen a Várda-drink által gyártott Várda-keserűre Mindenki a vendégem!

:beerchug: :redchug: :beerchug: Egészségetekre!  :redchug: :beerchug: :redchug:


Idézetet írta: Várda64 Dátum december 30, 2009, 18:06:47
1500. hozzászólásom okán gondoltam én is betérek a kocsmába! Természetesen a Várda-drink által gyártott Várda-keserűre Mindenki a vendégem!

:beerchug: :redchug: :beerchug: Egészségetekre!  :redchug: :beerchug: :redchug:




Gratulálok az 1500. hozzászóláshoz !    :great:

Egészségedre!   :beerchug:    :redchug:

Gratula! További kitartást és szorgalmat az íráshoz!

:beerchug:

Gratulálok! :beerchug: Pár napja pont ittam egy Várdát, nem is emlékeztem már, hogy milllyen keserű ;D

Gratulálok Várda szép számot értél el! Jól esett a keserű nedű!  :beerchug:

Így tovább Mester! Gratula!  :beerchug:

Hoppá...a legújabb tagunk: boldi! Vajon ez a régi??  ???

Hali!

Mostanában egyre több, magát "nő"-neműként feltüntető tag ir hozzászólást. Bár volt már rá példa (pl. profitles), de szerintem üdvözlendő hogy szinesedik a paletta. És lehet hogy ezentúl a bulvár témákra is (pl Fáy András ad e10-est - Csillag születik) több tuti tippünk lesz!  :D Vagy a "Sportfogadók Kocsmája" mintájára megalakithatnák a "Sportfogadó Fodrászat és Kozmetika" topicot!  ;D

Félre a viccel, elő a jó tippekkel lányok!

Profitles csaj volt? :o:  Ezt se tudtam :)

Ha jól emlékszem gyesen lévő anyuka volt akkortájt. De ha tévedek ugyis kijavitanak mindjárt...

Én is úgy tudom, hogy "nőnemű" volt :)


Idézetet írta: Lacapi Dátum január 12, 2010, 17:40:14
Hali!

Mostanában egyre több, magát "nő"-neműként feltüntető tag ir hozzászólást. Bár volt már rá példa (pl. profitles), de szerintem üdvözlendő hogy szinesedik a paletta. És lehet hogy ezentúl a bulvár témákra is (pl Fáy András ad e10-est - Csillag születik) több tuti tippünk lesz!  :D Vagy a "Sportfogadók Kocsmája" mintájára megalakithatnák a "Sportfogadó Fodrászat és Kozmetika" topicot!  ;D

Félre a viccel, elő a jó tippekkel lányok!


Csak 90 napos fogyókúrákkal ne jöjjenek...s akkor minden rendben.  ;)

Az a nő még nem született meg aki engem fogyókúrára fogjon...

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 12, 2010, 19:19:50
Az a nő még nem született meg aki engem fogyókúrára fogjon...

Ez csak jó dolog, nem?