Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Én is ott voltam!
Jöhet a sör TiB!:)

Ide akartam irni az 1500. hsz-em, de ez már az 1505.  Ahhoz képest, hogy még nincs egy éve, hogy elértem az 1000-t (4 és fél év alatt), most jól belehúztam. Erre igyunk!  :beerchug:

Még szép! Gratulálok Lacapi!  :great:  :beerchug:


Megvan az első 1000 hsz-om  :beerchug:    :redchug:


Neked is grarula Gigazo! Igyekezz utánnam, mert Milant soha nem érjük utól!  :beerchug:

Gratula Lacapi! Igyexem..  :beerchug:   :crazy:

Hajrá fiúk, nyomjátok! S a hölgyek is... ;D  :beerchug:

Egy érdekes cikk:

http://sportgeza.hu/futball/2010/09/30/otcsillagos_meccsek_tuti_a_csalas/

Tartalom is érdekes, de van benne valami ami még érdekesebb.... ;D

Aki elsőnek megtalálja annak jár egy sör részemről.  ;D

"Az 1976-ban született horvát férfi már fiatalon űzte a szerencsejátékokat, tizenhat évesen fogadott meccsekre – ekkor még kora miatt bátyja, Milan nevében – írta róla 2009 decemberében a Süddeutsche Zeitung."

Erre gondoltál?  ;D

Idézetet írta: Lufu Dátum október 01, 2010, 21:25:20
"Az 1976-ban született horvát férfi már fiatalon űzte a szerencsejátékokat, tizenhat évesen fogadott meccsekre – ekkor még kora miatt bátyja, Milan nevében – írta róla 2009 decemberében a Süddeutsche Zeitung."

Erre gondoltál?  ;D

Tiéd a sör.  ;D

Lebuktam... :police:  ;D

#192 október 01, 2010, 22:07:20, Cesc18
Idézetet írta: Milan Dátum október 01, 2010, 21:16:37
Egy érdekes cikk:

http://sportgeza.hu/futball/2010/09/30/otcsillagos_meccsek_tuti_a_csalas/

Tartalom is érdekes, de van benne valami ami még érdekesebb.... ;D

Aki elsőnek megtalálja annak jár egy sör részemről.  ;D

Érdekes cikk...az a durva, hogy mennyi ilyen hálózat lehet még szerte a világon amiről nem is tudnak, vagy tudnak csak nem hozzák nyilvánosságra. Az amerikai sportokat is tuti szanaszét bundázzák. Az a rész azért durva, hogy még a játékost olyan csapatba helyezik ahol könnyebb megbundázni. Kíváncsi leszek oakland reakciójára (ha lesz) :)   

4 éve hunyt el a Real Madrid a Kispest Honvéd és a Magyar válogatott legendája Puskás Ferenc (Öcsi)!!! Nyugodjon békében!!!!!

Sziasztok.
Új vagyok még itt nagyon, nem tudtam igazából hova írjam első hozzászólásomat és miként de úgy gondoltam először is beköszönök.
Nem tudom lehet-e itt új témát nyitni ezzel kapcsolatban, de nem találtam olyan topic-ot ami kifejezetten erre van kitalálva ahol az újak beköszönhetnek.
Napok óta olvasgatom rendszeresen az fórumot. Nagy figyelemmel kísérem a fogadok naplóit. Tervezem hogy majd én is inditok egy naplot hamarosan.
Nagyon jó a forum amugy.   ;)

Üdv: Seven  :beerchug: