Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum június 05, 2012, 14:36:40
Már akartam írni, hogy 7, de láttam kijavítottad... ;D

Sorry főnök, kicsit elszámoltam magam, de látom elég szemfüles vagy!  :cya:

A Borsodi bemutatja:
BELVÁROSI FOCI MOZI
Szabadság tér
2012. június 8. - július 1.

Közeleg a foci EB, nehéz eldönteni, hol nézze az ember. A város kocsmái és szórakozóhelyei különféle kijelzőméretekkel és akciókkal csalogatják a focirajongókat. Lehet menni barátokkal, családdal, esőbiztos vagy minél nagyobb képernyős helyekre, és az sem mindegy, hogy egy bizonyos összegbe mennyi sör fér bele.

Az otthoni képernyő melletti magányos, kívülről sokszor furcsának és viccesnek ható szurkolás (hányféleképpen hallottuk már, hogy góóól...) egy ideje szinte elavult tevékenységnek számít, hiszen mennyivel közelebb áll a képernyőn érzékelhető stadion-élményhez, ha társainkkal együtt szurkolhatunk kedvenc csapatunknak, csak épp egy teljesen más helyen.

Ki álmodhatna magának szebb környezetet a közös szurkolásra, mint a Szabadság tér, ami tulajdonképp a zsúfolt egyen-stadionok  sokszor nyomasztó hangulatának homlokegyenest ellentéte.

Szurkolj Európa legjobb csapatainak Budapest legszebb terén, a friss levegőn, a Belvárosi Foci-moziban! A meccseket óriási, 28 m2-es LED falon láthatod, az atmoszféra, az izgalmak és a kaja-pia garantált! Műsoron a Futball Európa Bajnokság mérkőzései, a csoportmeccsektől a döntőig, és hogy a pihenőnapokon se hagyjon alább az izgalom, a meccs-nélküli napokon aktuális és témába vágó filmeket láthatsz a kertmozivá alakuló foci-moziban.

Minden nap nyereményjátékok, italakciók és labda-pattanásig hevült hangulat, haverokkal, családdal, a csajoddal, vagy egyedül, mert úgyis itt lesznek a többiek!

További info:

http://www.facebook.com/belvarosisportmozi
http://focimozi.hu/

Srácok, ki vállalja be, hogy kimegy erre az eseményre a Sportfogadas.org-ot reklámozni?

Csajok is mehetnek! De csak "top-less"!  :beerchug:

A 3000.-et akartam ide írni, de ez már a 3001. hozzászólásom!  :beerchug:

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 12, 2012, 09:26:26
A 3000.-et akartam ide írni, de ez már a 3001. hozzászólásom!  :beerchug:
Szép szám, gratulálok! :beerchug:


Az eb-s után látom készül az olimpiának címzett oldal is, király! Hajrá vmlinuz, kitartás! Ha erre jársz ugorj be, pattintok egy hordó sört a fáradozásaidért!  :great:

Csak most tűnt fel, hogy átléptem az 5000. hosszászólást és megkaptam a "God" titulust. Nagy mérföldkő ez  :great:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 09, 2012, 12:43:15
Csak most tűnt fel, hogy átléptem az 5000. hosszászólást és megkaptam a "God" titulust. Nagy mérföldkő ez  :great:

Akkor ezt most én állom:  :beerchug:

Grat!


Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 09, 2012, 12:43:15
Csak most tűnt fel, hogy átléptem az 5000. hosszászólást és megkaptam a "God" titulust. Nagy mérföldkő ez  :great:
Sietek utánnad!  ;D Gratula!  :beerchug:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 09, 2012, 12:43:15
Csak most tűnt fel, hogy átléptem az 5000. hosszászólást és megkaptam a "God" titulust. Nagy mérföldkő ez  :great:

Nagy gratula!  :great:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 09, 2012, 12:43:15
Csak most tűnt fel, hogy átléptem az 5000. hosszászólást és megkaptam a "God" titulust. Nagy mérföldkő ez  :great:

Gratulálok!  :beerchug:  :beerchug:


Köszönöm mindenkinek   :)  :beerchug: