Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



"Unibetre nem kell Skrillel, meg Netellerrel bohóckodni, megy a sima bankkártyás befizetés."

Milyen kártyával?Mert nekem nem megy.

nekem  OTP VISA  kártyával  gond nélkül megy a befizetés,

kifizetés  is  oké  számlaszámra

#4487 augusztus 11, 2023, 12:33:42, RedMunchen
Újra van játék

Nekem feketevel nem adott ujabb tippelesi kort.

Köszi @RedMunchen ! Pirosra jött a 2. lehetőség.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 11, 2023, 12:31:03Újra van játék

Nekem feketevel nem adott ujabb tippelesi kort.

Nekem nem volt ott a sportfogadás promócióknál ami elég érdekes. Csak a linken jött be amit feltettél. Köszi!

Sziasztok!

Az új 50%-os befizetési bónusz kapcsán kérdezném.

A leírásban:

Az ajánlat elfogadása után 30 nap áll rendelkezésre a bónusz megforgatási követelményeinek teljesítéséhez.

A bónusz megforgatási követelményekhez kötött, amit az elfogadástól számított 7 napon belül kell teljesíteni, ahhoz hogy kifizetést kérhess.


Valaki rákérdezett esetleg, hogy 7 vs. 30 nap??

Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 14, 2023, 16:18:33Sziasztok!

Az új 50%-os befizetési bónusz kapcsán kérdezném.

A leírásban:

Az ajánlat elfogadása után 30 nap áll rendelkezésre a bónusz megforgatási követelményeinek teljesítéséhez.

A bónusz megforgatási követelményekhez kötött, amit az elfogadástól számított 7 napon belül kell teljesíteni, ahhoz hogy kifizetést kérhess.


Valaki rákérdezett esetleg, hogy 7 vs. 30 nap??
Felesleges,fogalmuk se lenne rola.Nézd meg hàtha az angol oldalon is van ilyen..Mert ugy forditani mint ahogy ezek szoktak àltalànos iskola 6. Osztàlyban màr tudtam...

Ez a csutortoki kaszinos, ami mult heten a 25rol 50%lett, es sporton is forgathato volt? Mert en azt kihasznaltam akkor, es a mostaninal nekem nincs semmi, de latom a promo oldalon

Csak mert ha ez az, akkor 30nap van.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 14, 2023, 19:51:24Ez a csutortoki kaszinos, ami mult heten a 25rol 50%lett, es sporton is forgathato volt? Mert en azt kihasznaltam akkor, es a mostaninal nekem nincs semmi, de latom a promo oldalon

Csak mert ha ez az, akkor 30nap van.

Nem az. Ez az európai bajnokságok indulása miatt adott 50%-os sportfogadás bónusz.

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 14, 2023, 20:22:14Nem az. Ez az európai bajnokságok indulása miatt adott 50%-os sportfogadás bónusz.

Akkor szarjanak sunt. Nekem nincs. Es a promora kattintva se hoz be semmit.

Belinkelelned az oldal cimet?

Ez a saját bónusz ajánlatoknál van, nincs oldal címe(My offers).

Ez a csütörtöki, amit kihasználtam.


Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 15, 2023, 00:14:30Próbáld meg innen:
https://hu1.unibet.com/promotions

Innen próbáltam. De nem megy.
Megkérdeztem chaten, ez a csütörtöki kaszinós csak kibővítve. És én azt már kihasználtam aznap.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 15, 2023, 11:27:24Innen próbáltam. De nem megy.
Megkérdeztem chaten, ez a csütörtöki kaszinós csak kibővítve. És én azt már kihasználtam aznap.
Ez azért fura,mert nagyon nem ezt irja a leirasban,és a kaszinóról sohasem jön emailem erről jött...Meg az ugye 1 napig ervenyes itt meg majdnem 3 hétig el lehet fogadni...Kívàncsi leszek hogy csütörtökön is lesz e 25-ös vagy màsik 50 es,ha nem akkor egyszeri 50 lehuzosabb a 3 szori 25 helyett es ebbol ok jottek ki jol megint...