Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


1/4
Weboldalunk zavartalanul üzemel és bónuszt vághatsz zsebre

Kedves Szabó!

Kisebb fennakadást követően weboldalunk újra zavartalanul üzemel, melyet ezen a linken érhetsz el: https://hu.unibet-1.com/

Ráadásul jóváírtunk neked egy 25%-os befizetési bónuszt, akár 10 000 Ft értékig. Fogadd el ezt a bónusz ajánlatot még ma és válassz legújabb be- és kifizetési módszereink között! 

....ezt  kaptam most...  :-)))

Az alternatív link működik valakinek vagy marad az angol honlap?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 13, 2023, 19:22:24Az alternatív link működik valakinek vagy marad az angol honlap?

Igen, tegnap még döcögött, de ma már működött egész nap. Törölj böngészési adatokat esetleg.

Nekem is működik az angol link: unibet.co.uk

A 5000 ingyenes fogadást is megkaptam (Ha 50 sorsjegyet összegyűjtesz promó).

Illetve nekem is feljött most a 10000 befizetős bónusz (ha 40-et befizetek).

Tehát úgy tűnik minden oké. Most már csak betfair-re kéne megoldás...

Idézetet írta: NorbiK Dátum szeptember 13, 2023, 20:42:40Nekem is működik az angol link: unibet.co.uk

A 5000 ingyenes fogadást is megkaptam (Ha 50 sorsjegyet összegyűjtesz promó).

Illetve nekem is feljött most a 10000 befizetős bónusz (ha 40-et befizetek).

Tehát úgy tűnik minden oké. Most már csak betfair-re kéne megoldás...

Már nem szükséges az angol (stb.) linkek használata, mert megvan a megoldás: Unibet link

Minden magyar játékos számláján jóváírtak egy 25%-os, 10 000 Ft értékű befizetési bónuszt!

Aki pedig eddig még nem próbálta ki az Unibetet, arra a játékosra akár 20.000 Ft értékű üdvözlő bónusz + 60 ingyen pörgetés + 10.000 Ft ingyen fogadás vár (utóbbi csak akkor ha általunk regisztrál).

Sok zöldülő fogadást!  :beerchug:

...most a befizetés nem akar menni.........

4 opciot kinal befizetesre de egyik se tokeletes:
Revolutos van plusz dij, a 2.-nal euroban oda vissza akar valtani, a 3. kriptos valojaban, a 4.-nel is euroban kene fizetni, bar kicsit kevesebbet mint a 2.-nal.
minden esetben 80e Ft-ot irtam be.

Revolut kártya 3%
Kártyás befizetés 0%
Hitelkártya/bankkártya (Visa & Mastercard) 0%
Visa + Mastercard 0%

nalatok is ez van?

egyiken sem enged
pedig ugye  bónusz nap van

reménykedjünk  hogy rajta vannak a problémán
eddig is megoldották valahogy

ezt kapom vissza

Hiba történt a következőhöz csatlakozáskor: acssv.otpbank.hu.


mobilnettel  be tudtam fizetni

nem tudom mi történt,mi az oka

a lényeg ,hogy rb van, zsebben a bónusz  :-))

pc-ről  router reset után sem megy

Ti most milyen linkről léptek be?

Idézetet írta: Superhero Dátum szeptember 14, 2023, 21:33:03Ti most milyen linkről léptek be?


Kisebb fennakadást követően weboldalunk újra zavartalanul üzemel, melyet ezen a linken érhetsz el: https://hu.unibet-1.com/

Idézetet írta: lacii Dátum szeptember 14, 2023, 21:40:57Kisebb fennakadást követően weboldalunk újra zavartalanul üzemel, melyet ezen a linken érhetsz el: https://hu.unibet-1.com/

Köszönöm! Megoldódott közben, angol volt a nyelvem ezért nem engedett be ezzel a linkkel :)