Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Kisebb fennakadást követően weboldalunk újra zavartalanul üzemel, melyet ezen a linken érhetsz el: https://hu.unibet-1.com/
Itt valami nagyon nem stimmel hetedszer vágják  vissza a pénzem...hetedszer. Pedig öt napja még minden vacakolás nélkül kifizették 1 120 eurómat...valami disznóság van az Unibetnél. Sem banki átutalásos kifizetés, sem kártyás...semmi visszadobják, pedig chat-en is beszéltem egy hölgyeménnyel, sűrű mea culpa után azt írta, hogy pár óra és rajta a számlámon a lé. És elnézés a kellemetlenségért...erre ma megint visszadobták....elkezdtem játszani méregből,most már 150 van rajta, meg egy brazil a Coritibá mecce függóben...nem tudom ezek ilyet nem csináltak sosem...aggódom, megmondom őszintén.....ráadásul, mint régi hokisnak, térdprotézis műtétem lesz az Uzsokiban...nagyon kellett ez a felesleges idegeskedés! ....anybody?

Idézetet írta: drassy Dátum szeptember 15, 2023, 00:50:55Kisebb fennakadást követően weboldalunk újra zavartalanul üzemel, melyet ezen a linken érhetsz el: https://hu.unibet-1.com/
Itt valami nagyon nem stimmel hetedszer vágják  vissza a pénzem...hetedszer. Pedig öt napja még minden vacakolás nélkül kifizették 1 120 eurómat...valami disznóság van az Unibetnél. Sem banki átutalásos kifizetés, sem kártyás...semmi visszadobják, pedig chat-en is beszéltem egy hölgyeménnyel, sűrű mea culpa után azt írta, hogy pár óra és rajta a számlámon a lé. És elnézés a kellemetlenségért...erre ma megint visszadobták....elkezdtem játszani méregből,most már 150 van rajta, meg egy brazil a Coritibá mecce függóben...nem tudom ezek ilyet nem csináltak sosem...aggódom, megmondom őszintén.....ráadásul, mint régi hokisnak, térdprotézis műtétem lesz az Uzsokiban...nagyon kellett ez a felesleges idegeskedés! ....anybody?


Technikai okok adódhatnak bárhol.

Banki átutalással igényelted a nyereményed, és visszakerült rövid időn belül az egyenleg a számládra? Feldolgozták a kifizetést? Vagy pontosabban mi is történt?

Most nyilván gondolhatod, hogy ha korábban kifizettek, akkor most is megteszik, csak valami gebasz lehet. Nem az a hely, ahol benyelik a pénzt, ez nem a cuaracói xy-bet.

ui. Méregből nem ajánljuk a játékot, fogadást.  ;)

Csá! Lekértem a pénzt! Megkérdezte chat-en a csaj, nevem, anyu nevét, lakcím, mikor fizettem be utoljára és mennyit mennyit....elmondtam.....egy kis türelmet, mondta a lyány...mély mea culpa után, azt mondta este már a számlámon lesz a lé. És még egy hajlongás.
Ez volt tegnap előtt...semmi, ma pedig visszakerült az UNIBET-es számlámra a  100 euro....én sem mondok hülyeséget...now your turn!
 

mégegyszer...banki utalást kértem, mert a kártyára már régen nem fizetnek....nem került vissza rövid időn belül az összeg a számlámra...olyan 6 nap után, mert sürgettem őket, ekkor írt a csaj a cset-en, amit leírtam...a másik: miért nem lehet huzamosabb ideje, a: https://hu1.unibet.com/oldalról elérni az UNIBET-et...miért csak kerülővel az angol linkről lehet belépni? Mert máshonnan nem! Most próbaképp lekértem 20 eurót....még reggel, mielőtt az Uzsokiba elmentem a térdműtétem miatt....megmondjam mi lesz? Kíváncsi vagy 4 -5 nap múlva újra visszabasszák! a Curacao-i rokonság....ennyi

most itt tartunk: 2023. 09. 15. 03:09
FÜGGŐBEN - Banki átutalás
Mégsem
-20 EUR
A pénzfelvétel feldolgozás alatt van.
Azonosító:
2160839166
Referencia:
n/a, ********0005

ez az n/a...vagy magyarul nincs adat... egy nagy tróger munka, mert az előtte levő kifizetésnél ott a CIB bank felirat a logoval....tessék:2023. 09. 01. 23:01
Banki átutalás
-110 EUR
A tranzakció befejeződött:
2023. 09. 02. 01:02
Azonosító:
2153795599
Referencia:
CIB BANK, ********0005
előtte:2023. 09. 01. 09:21
Banki átutalás
-61 EUR
A tranzakció befejeződött:
2023. 09. 01. 11:22
Azonosító:
2153295892
Referencia:
CIB BANK, ********0005

az IBAN-om is tudják....akkor mi a franc kell még, hogy kifizessék?

Idézetet írta: drassy Dátum szeptember 15, 2023, 10:59:44mégegyszer...banki utalást kértem, mert a kártyára már régen nem fizetnek....nem került vissza rövid időn belül az összeg a számlámra...olyan 6 nap után, mert sürgettem őket, ekkor írt a csaj a cset-en, amit leírtam...a másik: miért nem lehet huzamosabb ideje, a: https://hu1.unibet.com/oldalról elérni az UNIBET-et...miért csak kerülővel az angol linkről lehet belépni? Mert máshonnan nem! Most próbaképp lekértem 20 eurót....még reggel, mielőtt az Uzsokiba elmentem a térdműtétem miatt....megmondjam mi lesz? Kíváncsi vagy 4 -5 nap múlva újra visszabasszák! a Curacao-i rokonság....ennyi


Egy picit próbálj meg visszaolvasni, és láthatod, hogy minden működik, de nem a régi címen, hanem ezen: Unibet


Idézetet írta: drassy Dátum szeptember 15, 2023, 10:49:23Csá! Lekértem a pénzt! Megkérdezte chat-en a csaj, nevem, anyu nevét, lakcím, mikor fizettem be utoljára és mennyit mennyit....elmondtam.....egy kis türelmet, mondta a lyány...mély mea culpa után, azt mondta este már a számlámon lesz a lé. És még egy hajlongás.
Ez volt tegnap előtt...semmi, ma pedig visszakerült az UNIBET-es számlámra a  100 euro....én sem mondok hülyeséget...now your turn!
 

Privátban át tudnád küldeni esetleg az Unibetes azonosítószámod? Nem ígérek semmit, de soha nem lehet tudni.  ;)

Nem lehet hogy a cib bank dobja vissza tehat semmi koze ehhez az unibetnek? Foleg hogy eltelnek napok..Attol hogy egy hete meg mukodott, siman lehet hogy azota mar nem fogadnak utalast az unibet penzugyi szolgaltatojatol. Ez esetben mas modot kene hasznalni.

nem!!!!! voltam bent a banknál, vert van saját bankárom, és azt mondta, hogy kérés sem ment feléjük!!!!!!!!!!!

Nekem most sikerült befizetnem. Az unibet.co.uk ra vagyok belépve,
ő bankjuknak valami w... betűset hozott fel. erste appban valami svéd terminalt jelez, oda van zárolva az összeg.
erste visa kártyám van.
A pénz és a befi bónusz megjött unibetre, gyors el is kezdtem forgatni.

Befizetés az megy, mint az ágyba hugyozás,de a kifizetés...itt megrekedtek....és attól tartok most is megfognak, azért vagyok pesszimista
 :redchug:

Utoljara mivel fizettel be?

Ajjaj. Tegnap simán ment a póker-kliens, de ma egész nap nem tudok belépni. Nálatok is ez a helyzet, vagy csak velem van a gond?

Mondjuk, böngészőből működik rendesen, ha nincs más - csak az jóval kényelmetlenebb.

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 15, 2023, 16:52:12Ajjaj. Tegnap simán ment a póker-kliens, de ma egész nap nem tudok belépni. Nálatok is ez a helyzet, vagy csak velem van a gond?

Mondjuk, böngészőből működik rendesen, ha nincs más - csak az jóval kényelmetlenebb.

Nálam se megy a mobil alkalmazás. A tegnapi versenyen az asztali gépes klienssel játszottam, aztán a szünetben újraindítottam a gépet, és onnantól már nem indult el, át kellett állnom a böngészős verzióra.

utoljára, és mindig is a CIB bankkártyámmal fizetek.....azt elfogadják, de a kártyára már nem jön vissza a lé....fura eg dolog