Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: lacii Dátum szeptember 14, 2023, 20:52:27mobilnettel  be tudtam fizetni

nem tudom mi történt,mi az oka

a lényeg ,hogy rb van, zsebben a bónusz  :-))

pc-ről  router reset után sem megy


egész éjszakára áramtalanítottam a routert

reggelre minden rb lett


Nálatok megy az Unibet mobil póker kliens? Nálam frissités után is gatya, csak a web browseres póker jó...

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 17, 2023, 01:01:37Nálatok megy az Unibet mobil póker kliens? Nálam frissités után is gatya, csak a web browseres póker jó...

Sajnos nálam is ugyanez a helyzet már napok óta.

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 17, 2023, 11:48:35Sajnos nálam is ugyanez a helyzet már napok óta.

Talán jövő hétig megoldják.

Az unibethez most sima OTP-s Visa kártyával tudok befizetni? Illetve ha igen, akkor utána hogy tudom majd lekérni, mert nekem a skrill ott nincs a lehetőségek között, revolutom nincs.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 18, 2023, 11:10:03Az unibethez most sima OTP-s Visa kártyával tudok befizetni? Illetve ha igen, akkor utána hogy tudom majd lekérni, mert nekem a skrill ott nincs a lehetőségek között, revolutom nincs.

Több bankkártyás fizetési mód van, működnie kell az egyiknek (alsók közt keresd). Kiutalni bankszámlára nem pálya?

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 18, 2023, 11:14:11Több bankkártyás fizetési mód van, működnie kell az egyiknek (alsók közt keresd). Kiutalni bankszámlára nem pálya?
Köszönöm. Én bevallom, ilyen szempontból el voltam kényelmesedve, mert én csak kártyával vagy skrillel oldottam meg a pénzmozgást, hasonló kripto meg minden hidegen hagyott, de mióta Orbánék baszakodnak, már sokszor azt sem tudom, fiú vagyok-e vagy lány, így inkább másnak triviális dolgokra is rákérdek.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 18, 2023, 11:10:03Az unibethez most sima OTP-s Visa kártyával tudok befizetni? Illetve ha igen, akkor utána hogy tudom majd lekérni, mert nekem a skrill ott nincs a lehetőségek között, revolutom nincs.

Nekem most beállt a dolog :Visa befizetés és banki kiutalás számlára (CIB).Revolutom egyenlőra nincs.Skrillel pedig nem küzdök hogy gambling/nem gambling kinek hogyan tudok utalni.

Vicces,de ha rákattintok a Unibet ikonjára a Chromeban akkor már más címen jelentkezik be mint ami volt pár napig és amit blokkolni szándékoznak  ;D .
Azt sajnos nem tudom hogy más IP-tartományban van-e.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 11, 2023, 12:31:03Újra van játék

Nekem feketevel nem adott ujabb tippelesi kort.

Ez még most is van?

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 24, 2023, 15:30:59Ez még most is van?

Nem tudom, amiota a szabalyozas zajlik nem leptem be.

Sziasztok!

Engem egy új url oldalra /https://hu.unibet-2.com/betting/sports/home/ irányit a régi cím. Itt nem tudok belépni mert azt írja nem megfelelő email és jelszó páros /Ami nem igaz/ Másnál is igy van vagy csak nálam?

Idézetet írta: guderian066 Dátum szeptember 25, 2023, 19:09:07Sziasztok!

Engem egy új url oldalra /https://hu.unibet-2.com/betting/sports/home/ irányit a régi cím. Itt nem tudok belépni mert azt írja nem megfelelő email és jelszó páros /Ami nem igaz/ Másnál is igy van vagy csak nálam?

Engem enged belépni.

Idézetet írta: guderian066 Dátum szeptember 25, 2023, 19:09:07Sziasztok!

Engem egy új url oldalra /https://hu.unibet-2.com/betting/sports/home/ irányit a régi cím. Itt nem tudok belépni mert azt írja nem megfelelő email és jelszó páros /Ami nem igaz/ Másnál is igy van vagy csak nálam?

Probalj meg belepni a co.uk oldalrol. Az is atiranyit. Ha nem jo ,akkor nalad a hiba. Vagy nem jo a jelszo vagy torold az elozmenyeket, sutiket,mindent.

Lecseréltem a jelszót s így már beenged :) Köszi a segítséget.