Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nekem most egyik linken sem tölt be az oldal. Nektek?

Idézetet írta: Superhero Dátum szeptember 26, 2023, 08:55:42Nekem most egyik linken sem tölt be az oldal. Nektek?

A probléma, sajnos, nem a te készülékedben van: életbe lépett az újabb blokkolás.

Nekem sem. Lelőtték reggelre az oldalt. Reméljük mihamarabb jön az alternatív link, kicsit kezdek aggódni, mert van bent pénzem.

Emberek! Nem kell fosnotok, a penzetek nem veszik el. Lehet hogy ATMENETILEG nem elerheto az oldal, de a penzeteket meg fogjatok kapni. Olyan forgatokonyv nincs, ahol a penz elveszne, igy vagy ugy mindenkepp kifizetnek, meg ha be is dobjak a torolkozot. Tehat felesleges beirkalni kinek mennyi penze megy karba, lopjak el stb.

Egy világon ismert oldalról van szó, több millió felhasználóval, a tőzsdére bejegyzett Kindred Group része. Egy ilyen cégnek nem fér bele egy olyan hír, hogy több ezer magyar felhasználó pénzét nem fizeti ki az Unibet. Mint egy dominó, úgy dőlne utána sok minden számukra.

Idézetet írta: Milán Dátum szeptember 26, 2023, 09:21:54Ez csak egy személyes vélemény, és kezeljétek annak (nem garancia).

Aki azért aggódik, hogy az xy fogadóirodánál levő egyenlegét a szolgáltató benyeli, az arra is gondoljon, hogy ez milyen rájuk vonatkozó negatív visszhanggal járna a világpiacon. Emellett pedig ezen cégek rendelkeznek EU-s engedélyekkel, szóval akár tovább is lehet vinni a dolgot, annak érdekében, hogy a pénz visszakerüljön a jogos tulajdonosához. De nem fog ide fajulni a dolog.

Alapjáraton az irodák ismerik játékosaikat, legalábbis olyan szinten, hogy a regisztrációkor megadott e-mail címen tudják őket értesíteni a fejleményekről, teendőkről.

Ha valamely iroda úgy dönt, hogy kivonul egy piacról, akkor az alapjáraton úgy történik, hogy bejelentés után, felajánlanak a bent lévő összegekre vonatkozóan kifizetési módokat. Ez nem mostantól van így, hanem mindig is így zajlott.

Természetesen csak megbízható irodákra érvényes a véleményem: bet365, betfair, unibet

A fenti irodák több piacról (pl. német, holland) is kivonultak korábban (akár csak egy bizonyos ideig), és ugyanúgy értesítették játékosaikat.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 26, 2023, 09:14:16Emberek! Nem kell fosnotok, a penzetek nem veszik el. Lehet hogy ATMENETILEG nem elerheto az oldal, de a penzeteket meg fogjatok kapni. Olyan forgatokonyv nincs, ahol a penz elveszne, igy vagy ugy mindenkepp kifizetnek, meg ha be is dobjak a torolkozot. Tehat felesleges beirkalni kinek mennyi penze megy karba, lopjak el stb.

A pénzeteket nem az irodák "lopják" el, hanem ez a birka ország.

Idézetet írta: Milán Dátum szeptember 26, 2023, 09:23:25A pénzeteket nem az irodák "lopják" el, hanem ez a birka ország.
Ez tiszta, de van es lesz aki ezt ugy ertelmezi hogy az unibet ellopja, pedig inkabb orulnunk kene hogy egyaltalan kitartanak. Nyilvan penzugyi erdekek fuzik oket, de akkor is, siman megtehetnek hogy azt mondjak eleg volt, nem eri meg fenntartani a magyar reszleget, a magyar supportot. Egyelore szerencsere nem teszik.

Azt is megertem ha sokan aggodnak hogy mi lesz a penzukkel, nekem is van benn unibeten valamennyi, de a kisebb nagyobb bosszankodasok ellenere az egyik legkorrektebb iroda. Ti is sokszor irtatok, es ez az igazsag, egy ilyen oldal nem teheti meg hogy igy vagy ugy benyeli a penzeket csak mert a kormanyunk baszakodik veluk. Legrosszabb esetben mindenkivel felveszik emailben a kapcsolatot es ott leegyeztetve kifizetnek.  De ez a legrosszabb forgatokonyv, amire esely sincs, szerintem.

Viszont engem elszomorít, sőt bevallom ezzel megleptek, hogy a magyar hatóság ennyire kitartó, hogy figyel, és az újabb és újabb url-eket is blokkolják. Az unibet-2 konkrétan már csak napokig húzta, én pénteken vettem észre, hogy ott lépek be, erre keddre le is lőtték.

Bár értelmes dolgokra fordítanának ennyi energiát...

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 26, 2023, 09:39:38Viszont engem elszomorít, sőt bevallom ezzel megleptek, hogy a magyar hatóság ennyire kitartó, hogy figyel, és az újabb és újabb url-eket is blokkolják. Az unibet-2 konkrétan már csak napokig húzta, én pénteken vettem észre, hogy ott lépek be, erre keddre le is lőtték.

Bár értelmes dolgokra fordítanának ennyi energiát...

Ha arról van szó, hogyan szivassák meg a magyar állampolgárokat, akkor kitartóak.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 26, 2023, 09:39:38Viszont engem elszomorít, sőt bevallom ezzel megleptek, hogy a magyar hatóság ennyire kitartó, hogy figyel, és az újabb és újabb url-eket is blokkolják. Az unibet-2 konkrétan már csak napokig húzta, én pénteken vettem észre, hogy ott lépek be, erre keddre le is lőtték.

Bár értelmes dolgokra fordítanának ennyi energiát...


Részletkérdés, de (még) nem lőtték le a -2-t. Volt extraként egy csomó ip-tartomány ban is, emiatt nem megy maga az oldal.

Egyébként már kiment a rendelet a -2 lelövéséről is, tehát a jövő héten -3.com lesz.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 26, 2023, 09:39:38Viszont engem elszomorít, sőt bevallom ezzel megleptek, hogy a magyar hatóság ennyire kitartó, hogy figyel, és az újabb és újabb url-eket is blokkolják. Az unibet-2 konkrétan már csak napokig húzta, én pénteken vettem észre, hogy ott lépek be, erre keddre le is lőtték.

Bár értelmes dolgokra fordítanának ennyi energiát...


Szerintem nem a domain-nel (unibet-2) van a baj, hanem az IP-címek blokkolásával.

Ha megnézed, a kétféle cím máshogy nem működik: a "sima" unibetes hivatkozásnál rögtön leáll az oldal megnyitása: a domain-nevet nem is oldja fel IP-címmé. Az unibet-2-nél viszont egy csomót "gondolkozik": megszerezte az IP-címet, és próbál kapcsolódni - csak nem tud. (Ha jól emlékszem, az "unibet-2" nem is szerepelt az új blokkolási listában.)

Persze, ennek nagy gyakorlati jelentősége nincs, hiszen egyik címen sem érhető el az oldal. Esetleg annyi, hogy - úgy látszik - a domain-név blokkolás könnyen kijátszható, az IP-címek esetén nem tudom, mi a helyzet.

Mint látható, a magyar kormány vigyáz a magyar emberekre, hogy azok csakis a magyar kormány közeli cégeknél herdálják el a pénzüket. Úgy vélik, hogy ha a magyarok mindenképpen önként adják oda másoknak a saját pénzüket, akkor azt a pénzt a magyarok ne másoknak adják oda, hanem inkább nekik adják oda.

És ha szép szóval nem értik meg a magyarok, hogy a magyar kormány közelieknek adják oda önként a pénzüket, akkor kényszerítik őket erre.
Ha pedig ez a dolog nem működik szép szóval és mézesmadzaggal, akkor megpróbálják korbáccsal.

Természetesen lehet azt mondani, hogy a XXI. században és ebben a globalizált világban ez már nem működik, de szerintem a magyar kormány már igazán elégedett azzal, ha az ilyen jellegű akciói után 10-ből 2-3 magyar ember nem a "gonosz multiknak", hanem a Tippmix, a Vegas és mittudoménmicsodák közvetítésével nekik, a magyar kormány közeli cégeknek adják oda önként a pénzüket.

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 26, 2023, 11:20:14Természetesen lehet azt mondani, hogy a XXI. században és ebben a globalizált világban ez már nem működik

Tökéletes összegzés, annyival egészíteném ki, hogy láthatóan ők nem is kívánnak a 21. században élni, megfelel nekik a középkor is.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 26, 2023, 11:42:33Tökéletes összegzés, annyival egészíteném ki, hogy láthatóan ők nem is kívánnak a 21. században élni, megfelel nekik a középkor is.


...és a verseny sem tetszik nekik annyira.
Amig az unibeten 4 mp a kifizetés, addig a vegasnál 4 munkanap.