Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 26, 2023, 11:50:53...és a verseny sem tetszik nekik annyira.
Amig az unibeten 4 mp a kifizetés, addig a vegasnál 4 munkanap.

Annyi eszük azért van, hogy belássák, piaci versenyben csúnyán alulmaradnának...
Mivel a Vegas-t tiltólistára tettem, kíváncsiságból megnéztem utána a Tippmixpro oddsait, hogy az elmúlt 15 évben változott-e valami. Hát sírnom kellett, ugyanúgy megvan az a kábé 0,1 tizedes hátrány kivétel nélkül minden eseményen.

Nektek nem kell magyaráznom mekkora hátrány ez, abban a "szakmában" ahol 99% veszít, és a maradék is ilyen 5% ROI-ért küzd.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 26, 2023, 12:14:45Annyi eszük azért van, hogy belássák, piaci versenyben csúnyán alulmaradnának...
Mivel a Vegas-t tiltólistára tettem, kíváncsiságból megnéztem utána a Tippmixpro oddsait, hogy az elmúlt 15 évben változott-e valami. Hát sírnom kellett, ugyanúgy megvan az a kábé 0,1 tizedes hátrány kivétel nélkül minden eseményen.

Nektek nem kell magyaráznom mekkora hátrány ez, abban a "szakmában" ahol 99% veszít, és a maradék is ilyen 5% ROI-ért küzd.



Ez nem igaz. A magyar események oddsai sok esetben jobbak, minz bármely másiknál. A többiben igazad van, sőt még keveset is írsz a 0.1-del.

Már megint tiltás van?


Igazából még mindig, tehát a tiltás a folyamatos, a menekülés sikeressége pedig időszakos.

IP tiltással a macskaegérharcban vezet a macska jelenleg.

Igazabol az oddsokon felul az a legszarabb hogy nincs cashout opcio, ami mindenhol van
Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 26, 2023, 13:23:54Ez nem igaz. A magyar események oddsai sok esetben jobbak, minz bármely másiknál. A többiben igazad van, sőt még keveset is írsz a 0.1-del.

A co.uk-s cím se tölt be.

Remélem a köv. választáskor egy sportfogadó, tanuló, oktatásban/nevelésben/eü-ben dolgozó, napelemes, akkugyár városban lakó és úgy általában egy zember se fog erre a tolvaj, bűnöző, pedofil, drogos fékre szavazni soha többet.

Ennek az az oka hogy cserebe adomentes a nyeremeny. Rengeeg szabalyzott piacon levo iroda igy vagy ugy csokkenti az oddsot a kotelezoen fizetendo adok miatt. Ha jol remlik Nemetorszagban vmi 5%os minusz van a teten es igy a nyeremenyen.. egy tipico szelvenyen lattam anno.
A betes nyeremenyed utan meg elvileg adoznod kene.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum szeptember 26, 2023, 12:14:45Annyi eszük azért van, hogy belássák, piaci versenyben csúnyán alulmaradnának...
Mivel a Vegas-t tiltólistára tettem, kíváncsiságból megnéztem utána a Tippmixpro oddsait, hogy az elmúlt 15 évben változott-e valami. Hát sírnom kellett, ugyanúgy megvan az a kábé 0,1 tizedes hátrány kivétel nélkül minden eseményen.

Nektek nem kell magyaráznom mekkora hátrány ez, abban a "szakmában" ahol 99% veszít, és a maradék is ilyen 5% ROI-ért küzd.


A magyar eseményeknél illetve a kiemelt foci bajnokságok 1X2 kimeneteleire szoktak piacvezető szorzókat is adni...
Most szúrópróbaszerűen megnéztem pár eseményt, angol és olasz bajnokikra 96,7-97,2%-os payoutok (is?) vannak az 1X2 piacon.

És mivel gondolom az arbosoknak nincsen szem előtt ez az iroda, így tovább is élnek a kiugró oddsok.

Semmi alternatív link nincs?

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 26, 2023, 14:32:10Remélem a köv. választáskor egy sportfogadó, tanuló, oktatásban/nevelésben/eü-ben dolgozó, napelemes, akkugyár városban lakó és úgy általában egy zember se fog erre a tolvaj, bűnöző, pedofil, drogos fékre szavazni soha többet.

Nagy összegben tennék rá, hogy a blokkolás ellen ezen a fórumon hevesen tiltakozó felhasználók között is van olyan, aki Fideszre szavazott. Volt már több olyan intézkedésük, ami normális helyeken minimum lázadást, de fixen bukott kormányt eredményezett volna. Mi magyarok birkák vagyunk. Továbbá arra is fogadnék, hogy újra kétharmaduk lesz.

Ha kicsit troll lenne az Unibet, csinálna ilyen kínálatot: ki adja fel előbb, a kormány vagy az Unibet :)

Nekem sikerült behozni az oldalt, egyszerűen csak az IP-t átirányítottam, most épp Dániából jelentkezem be, vagy amelyik országból csak akarok.  :) Működik.

Idézetet írta: spiritchaser Dátum szeptember 26, 2023, 15:30:02Nekem sikerült behozni az oldalt, egyszerűen csak az IP-t átirányítottam, most épp Dániából jelentkezem be, vagy amelyik országból csak akarok.  :) Működik.
előbb még equadort írtál :D Szerinted nem lesz gyanús nekik? Hirtelen más kontinensekről jelentkezel be? A dedikált londoni ip talán már egy fokkal jobb megoldás,de vlaszeg arra is rákérdeznének egy idő után.

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 26, 2023, 15:33:50előbb még equadort írtál :D Szerinted nem lesz gyanús nekik? Hirtelen más kontinensekről jelentkezel be? A dedikált londoni ip talán már egy fokkal jobb megoldás,de vlaszeg arra is rákérdeznének egy idő után.

Igen, mert először arra lőttem be, de aztán láttam itt oldalt, hogy ez Dánia lesz. :) De kérj egy országot, és a kedvedért arra állítom, ha ez gond. Vagy netán te lennél itt a besúgó, mert láthatóan nem tetszik, hogy nekem sikerült. :) De teszek rá, lehet próbálkozni.

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 26, 2023, 15:33:50előbb még equadort írtál :D Szerinted nem lesz gyanús nekik? Hirtelen más kontinensekről jelentkezel be? A dedikált londoni ip talán már egy fokkal jobb megoldás,de vlaszeg arra is rákérdeznének egy idő után.
Kinek lesz gyanus?