Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában



Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 28, 2023, 14:02:12https://googlethatforyou.com?q=cloudflare%20warp
Idézetet írta: borsod1984 Dátum szeptember 28, 2023, 13:35:30És ez H működik

Telepitsd a telefonodra es kapcsold be.
Ott van feljebb az appstore link ha az kell neked.


Ezzel amúgy mobilon a betfair is remekül műkodik! Köszönöm!  :beerchug:


Unibetről Otp bankszámlaszámra megérkezik az utalás vagy van valami tiltás?

Chaten kértem kifizetést és írtam hogy revoluttal volt az utolsó befizetésem és arra kérem de belépve most úgy látom az előzményekben hogy banki átutalást (Otp) indítottak

Csak félig jön be
Nem tok fogadnia

Idézetet írta: borsod1984 Dátum szeptember 28, 2023, 18:41:28Csak félig jön be
Nem tok fogadnia

kár h nem tucc foganni

Vkinek betölt rendesen?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum szeptember 28, 2023, 19:24:37Vkinek betölt rendesen?

Mar leirtak, hogyan lesz elerheto az oldal. Telepitsd a hasznalni kivant eszkozre a programot es kapcsold be.


Idézetet írta: galarn Dátum szeptember 28, 2023, 17:49:02Unibetről Otp bankszámlaszámra megérkezik az utalás vagy van valami tiltás?

Chaten kértem kifizetést és írtam hogy revoluttal volt az utolsó befizetésem és arra kérem de belépve most úgy látom az előzményekben hogy banki átutalást (Otp) indítottak

Nem kellene gond legyen.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 28, 2023, 19:53:45Nem kellene gond legyen.
Nekem nem a kifizetessel van gondom hanem H csak félig tölt be az oldal amit ajánlottak

#4662 szeptember 28, 2023, 21:31:37, Zebirus
Most jó a "4-es" link natúrban, sportfogadás része nem oké, de befizettem, bónuszt elfogadtam.

Idézetet írta: Zebirus Dátum szeptember 28, 2023, 21:19:38Most jó a "4-es" link natúrban.
Nekem is működik rendesen a link, mindenféle "trükközés" nélkül.
Türelemjáték az egész, de érdemes volt az itteni hozzászólásokat olvasni, némelyiken egész jót mulattam.

Idézetet írta: szumi0411 Dátum szeptember 28, 2023, 21:31:24Nekem is működik rendesen a link, mindenféle "trükközés" nélkül.
Türelemjáték az egész, de érdemes volt az itteni hozzászólásokat olvasni, némelyiken egész jót mulattam.
Módosítanám annyival, hogy bejelentkeznem sikerült csak, viszont semmilyen sporteseményt nem látok a kínálatban.
A második mondatom viszont változatlan formában fenntartom.