Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában



Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 11, 2023, 20:02:43GT-vel próbáltad?
Bocs ha tudatlan vagyok, de  mi az a GT? 8)

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum október 12, 2023, 00:41:58Bocs ha tudatlan vagyok, de  mi az a GT? 8)
Fórum főoldalán a második alfórumban nézz szét ;)

Idézetet írta: Assassin Dátum október 11, 2023, 23:50:41Az, sajnos, e tekintetben hatástalan.
Akkor a pókerkliens még a korábbi blokkolt IP-ket használja ezek szerint. Warppal sem megy?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 12, 2023, 05:38:36Akkor a pókerkliens még a korábbi blokkolt IP-ket használja ezek szerint. Warppal sem megy?

WARP-val működik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 12, 2023, 05:37:10Fórum főoldalán a második alfórumban nézz szét ;)
Köszi, meg néztem.

Idézetet írta: Assassin Dátum október 11, 2023, 19:50:50Van esetleg valaki, akinek megy a póker kliens VPN nélkül?
Megnéztem, megy.

Biztos letöltötted a legfrissebbet?

Idézetet írta: havenofear Dátum október 12, 2023, 11:30:50Megnéztem, megy.

Biztos letöltötted a legfrissebbet?

Akkor lehet, csak engem nem szeret valamiért.

Warppal persze megy, de VPN nélkül, - se GT-vel, se anélkül - még a bejelentkezésig sem jutok el, hiába frissítettem. Szerencsére a böngészőből tudok játszani, bár kényelmetlenebb, persze. 

Idézetet írta: Assassin Dátum október 12, 2023, 19:39:18Akkor lehet, csak engem nem szeret valamiért.

Warppal persze megy, de VPN nélkül, - se GT-vel, se anélkül - még a bejelentkezésig sem jutok el, hiába frissítettem. Szerencsére a böngészőből tudok játszani, bár kényelmetlenebb, persze. 

Ugyanígy van nálam is.

A kockazatmentes magyar-szerb fogadast mas sem talalja a bonuszajanlatok kozott?
*
Mind1 mar. Most raktak ki.

Idézetet írta: junglefever Dátum október 14, 2023, 20:52:04A kockazatmentes magyar-szerb fogadast mas sem talalja a bonuszajanlatok kozott?
*
Mind1 mar. Most raktak ki.

Az kizárólag élőre vonatkozott.

Azt lehet tudni h az unibeten miert nem mukodik soha a cashout opcio? Elkepszto idegesito hogy sose engedi amikor jol all...

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 14, 2023, 21:56:40Az kizárólag élőre vonatkozott.
Azt tudom, de mar vagy tiz perce ment a meccs mire kitettek.

Megint tiltás van h nem jön be az oldal?

Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy ha VPN-nel nyitom meg akkor is ugyan az lenne a helyzet?